PDA

View Full Version : Имам ли фимоза? А защо членът ми е толкова чувствителен???



10prUser
11-04-2012, 16:51
Момче на 16 съм и се чудя дали имам фимоза. Нашите не знаят нищо, срам ме да говоря за това! :!: Когато пениса ми е в "спокойно" състояние кожичката ми го покрива целия и главичката не се вижда, но когато го забеля :D не изпитвам болка и го забелвам до положение, в което откривам цялата главичка без проблем. Различно става обаче като пенисът ми е в ерекция :smt065 никога не съм го оголвал зад главичката когато е бил в ерекция. :( Лошото е, че като го оголя на макс когато не е възбуден виждам бели петна (мръсотия) която е залепнала и не мога да я махна под душа, а не мога да я отстраня с ръка, защото пенисът ми е много чувствителен и ме боли мнооооогооо.. не знам какво да правя. Страх ме от операции... аз все си мисля, за следното решение на проблема: ;-) Мехлем някакъв ако има, който ще направи кожичката ми еластична да си го заголвам напред- назад + някакъв спрей ли ще е или отново някакъв мехлем, който ще направи пенисът ми по- безчувствен, като го докосна да не изпитвам такива болки.. :( само аз ли имам такъв шиб*н проблем?! Също така като го надървя е 15 см.. малко ли са. HELP! Благодаря Ви.

notlike
11-04-2012, 17:09
Прочети темата - има специално отделена такава. Иначе, брато, ти сериозно - майтапиш ли се? Кожата ти покривала главичката? Ами, нали затова е там! Отделно, ти колко искаш да го оголиш в ерекция? До бедрото ли? Щом можеш да оголиш цялата главичка, значи нищо ти няма. А тези бели петна се наричат смегма и гледай да я махнеш, защото хич не е полезна за организма ти. Също така никоя жена няма да тръгне да ти мери патката с линийка.
Попрочети малко темата, специално отделена за случая, виж малко информация в интернет и си направи сметката.

10prUser
11-04-2012, 18:24
Благодаря!