PDA

View Full Version : Сериозно проблемче с тревата



hpanayotov
11-04-2012, 18:27
Здравейте,казвам се Христо и пуша трева в продължение на година.За първи път се напуших с приятели и ми беше много забавно,нещо ново,което до сега не бях изпитвал,след време започнах да пуша веднъж на месец,после веднъж на седмица,а в момента съм smoke weed everyday.Факта,че пуша от толкова време започва да ме притеснява,вече не ми действа по същия начин-депресирам се,напълно се демотивирам,десоциализира ме.Преди бях зарибен по фитнеса,тренирах усърдно 2 години,а в момента даже не ми се мисли за спорт.От друга страна марихуаната ме прави по-спокоен,усмихнат,когато се напуша хората казват,че ставам весел човек и разговорлив,но аз сам усещтам,че нещата не са добре и този начин на живот започва да ми писва.Винаги когато си кажа,че повече няма да пуша,все някой приятел ме навива отново да си вземем поредната десятка.Кажете ми какво да направя,за да я спра,писна ми да се напушвам !
Не пуша цигари и не пия алкохол,а за синтетични наркотоци да не става въпрос.

TheBeliever
11-04-2012, 18:34
Когато приятеля каже "Дай да си вземем една десятка" ти кажи "Не, мерси, не ми се пуши днес". It's that simple.

neddy
11-04-2012, 19:14
Кой те е карал?

rusoto_baby_f
11-04-2012, 21:32
Слабохарактерен си и нямаш воля...
Влияеш се от чуждото мнение, щом ти кажат айде да си вземем и ти се съгласяваш..

Alchemist
11-04-2012, 22:30
Просто спираш, знам че ти се струва трудно защото и аз съм бил в подобна ситуация, но всъщност е доста лесно. Когато ти кажат 'аре да си земеме' се замисли стабилно и попитай себе си 'струва ли си найстина?'. Тревата попринцип не е лошо нещо, обаче ако не знаеш как да балансираш нещата те прави мързелив и те демотивира. Спирането на фитнеса е един от тия моменти в който трябва да се осъзнаеш и да разбереш че поставяш здравето си след некъв джойнт.

titinkaa
11-07-2012, 08:28
Слабохарактерен си и нямаш воля...
Влияеш се от чуждото мнение, щом ти кажат айде да си вземем и ти се съгласяваш..

+
Трябва ти повече воля и инат,и лесно ще я спреш.

sweet_crazy_
11-07-2012, 10:51
Не е нужно да я спираш отведнъж, пробвай постепенно да я намалиш.. :)

antineutral
11-07-2012, 16:21
Приеми, че засега тревата има важна роля в живота ти :) Ако не те кефеше, нямаше да го правиш :)