PDA

View Full Version : ПОМАГАЙТЕ!



sweet_smiley
11-04-2012, 19:31
Здравейте! След 2 седмици с приятеля ми правим 1 година. Проблемът е, че съм ужасно затруднена в избора на подарък, за това се надявам вие да ми помогнете. Приятелят ми е на 20 занимава се с компютри и тренира киокушин. Подарявала съм му парфюм, блуза, гривна ии май това са подаръците :д Сега искам да е нещо запомнящо се, нещо свързано с хобитата му ако щеш. Чакам идеи. :)

complicated_
11-04-2012, 20:04
защо не изкараш ваша снимка в някоя хубава рамка + хубаво вино.. или кутия бонбони ;д :)

Psyko Nuts
11-04-2012, 20:14
Какви са му хобитата?

fenkaaa
11-04-2012, 20:33
Аз мисля за Коледа да извадя наши снимки,да взема една тетрадка с бели листи и на всяка страничка да лепна по една снимка,над която да напиша любовно пожелание.Това ми изникна така изведнъж ;д Ако ти харесва като идея,може да го използваш и за годишнината ви :)

Anonys
11-04-2012, 20:37
Заведи го на мястото, на което сте били преди 1 година, вечерта си сложи халата и му удари един здрав бой в леглото :D

rusoto_baby_f
11-04-2012, 22:39
защо не изкараш ваша снимка в някоя хубава рамка + хубаво вино.. или кутия бонбони ;д :)

много ми харесва идеята

Amore-Mio*
11-05-2012, 06:53
Можеш да му направиш подложка за мишка с ваша снимка. Формата на подложката е сърце. За да придобиеш по-ясно представа: http://photo.silvena.net/images/green_temp/ps/souvenir_mousepad_big2.jpg
Иначе, такива неща, най - вече подарени от сърце, стават идеално.
Ваша снимка в рамка, също става.
Убедена съм, че и сама можеш да измислиш - помисли добре. Можеш един от по-горните подаръци да ги подариш на мястото, където сте се запознали или тръгнали.

sweet_smiley
11-05-2012, 08:10
Какви са му хобитата?
занимава се с компютри и тренира киокушин. :)

sweet_smiley
11-05-2012, 08:15
Можеш да му направиш подложка за мишка с ваша снимка. Формата на подложката е сърце. За да придобиеш по-ясно представа: http://photo.silvena.net/images/green_temp/ps/souvenir_mousepad_big2.jpg
Иначе, такива неща, най - вече подарени от сърце, стават идеално.
Ваша снимка в рамка, също става.
Убедена съм, че и сама можеш да измислиш - помисли добре. Можеш един от по-горните подаръци да ги подариш на мястото, където сте се запознали или тръгнали.

щом се отнася до снимки, по - далеч от снимка в рамка не бих стигнала. Все си мисля, че няма да му хареса и че е някак си задължаващо :s

Dark_Heartbreaker
11-05-2012, 12:49
Е, вероятно и той ще иска да ти подари нещо. Може би си е направил таен профил тук и също иска мнения за подарък... :D

По темата: Какво ще кажеш за пикник? Имам в предвид, ако сте се запознали в парка, или някъде където има природа, защо не използвате последните топли дни за едно хубаво похапване? Сготви нещо, което знаеш, че той обожава да яде, седнете някъде на тихо и прекарайте целия ден в приказки за изминалата една година ( да, знам, че изглежда малко клиширано, но пък ако не действаше при връзките, нямаше да стане клише :D ) Успех!

sexa_na_kompleksa
11-05-2012, 14:54
Аз мисля за Коледа да извадя наши снимки,да взема една тетрадка с бели листи и на всяка страничка да лепна по една снимка,над която да напиша любовно пожелание.Това ми изникна така изведнъж ;д Ако ти харесва като идея,може да го използваш и за годишнината ви :)

Този подарък е по-подходящ за общ празник, като годишнина.

Тук има няколко идеи за подарък: http://www.neznam.bg/%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B8/53-%D1%80%D0%B0%D0%B7%D0%BD%D0%B8-%D0%B4%D1%80%D1%83%D0%B3%D0%B8/1630-%D0%98%D0%B4%D0%B5%D0%B8-%D0%B7%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%8A%D0%BA

sweet_smiley
11-05-2012, 15:36
Dark_Heartbreaker - мм допадна ми идеята ти!Благодаря! :) Чакам още предложения :P

♠Joker♠
11-07-2012, 08:06
Заведи го на мястото, на което сте били преди 1 година, вечерта си сложи халата и му удари един здрав бой в леглото :D

Всички ли твой съвети са свързани със секс?