PDA

View Full Version : По-възрастен мъж



shugababe112
11-04-2012, 20:27
Здравейте...аз съм момиче,11 клас, изглеждам нормално и се държа така :Д не знам как да се опиша,за да успеете максимално да ми влезете в положението...Наскоро се запознах с един мъж,много симпатичен и доста по-голям от мен...Около него,както около всеки привлекателен мъж, се навъртат много жени,а и той е голям чаровник :Д От известно време насам ми обръща на мен внимание,но имам проблем- Как да успея да вляза под кожата на такъв мъж,при положение,че може да има всяка,жени,които изглеждат по-добре от мен? Това да се сравнявам е най-голямата грешка,но се надявам повечето да ме разберат.

Violenza
11-04-2012, 20:32
Какво разбираш под "доста по-голям"?

Anonys
11-04-2012, 20:33
То да ти даваме съвети не е работа.. Ако го можеш, си го можеш.

shugababe112
11-04-2012, 20:33
На около 30.

Violenza
11-04-2012, 20:37
Не ми се вярва мъж на около 30 да тръгне да се занимава сериозно (т.е. връзка) със 17 годишна, ама кой знае. Дръж си се нормално, не му се бутай много много, за да не те вземе за поредната заигравка, каквато си, най-вероятно.

notlike
11-04-2012, 20:39
Че един мъж ако изглежда добре, да не значи, че е курвар? Това далеч не означава, че характерът му е скапан. Опознай го, може пък да стане нещо, защо не?

Anonys
11-04-2012, 20:42
Че един мъж ако изглежда добре, да не значи, че е курвар? Това далеч не означава, че характерът му е скапан. Опознай го, може пък да стане нещо, защо не?

Защото са свикнали да не си играят с момиченца под 20, просто им е омръзнало от номерцата им, на които ние сме способни да се вържем и мисли с главата си, а не с члена си, както повечето под 22 годишна възраст.

marilyn
11-04-2012, 20:46
Казаха ти го преди мен. Или си го можеш или не.

Случаи всякакви.. най-добрата ми фрка е обвързана с 15 години по-голям мъж от нея... и си е ок. И около него постоянно има много жени... а тя без да е нещо особено го впечатли. Така че... всичко е индивидуално. Все пак се пази. :)

rusoto_baby_f
11-04-2012, 22:38
И аз имам приятелка която има връзка с по голям мъж от нея вече 2 години.Тя е на 21 той на 34 и се разбират добре

FuckedUp
11-04-2012, 22:53
Как да успея да вляза под кожата на такъв мъж,при положение,че може да има всяка,жени,които изглеждат по-добре от мен?

Да питам.
За к'во ти е да "влизаш под кожата" на някъв 30 годишен, след като няма какво да му предложиш освен секс? Питам.

Hilary_
11-05-2012, 05:48
А не си ли се замисляла, че на човекът може да му се праска нещо младо?
А от къде си сигурна, че няма връзка, семейство?

Ivaaaaa
11-05-2012, 05:51
Ммм, защо ли си мисля, че става въпрос само за секс?

psychopath
11-05-2012, 06:18
Аз не бих се занимавал сериозно, от друга страна 95 е доволна реколта и си заслужава да се дегустират най-различни сортове. *pedobear* :D

Amore-Mio*
11-05-2012, 06:42
Според мен не се забърквай с такива.
Ще те заиграе и ще те захвърли.

Azoria
11-05-2012, 09:31
Откажи се. Нямаш реално бъдеще с човек ,който идва от там на където ти отиваш.

XXX_f
11-06-2012, 00:55
Бях попаднала в твоята ситуация като бях на 17 той беше на 27. 1-вия ми интимен приятел. Та как да го плениш...не забравяй 1-во че той знае на колко години си и няма как да очаква от теб да се държиш като зряла жена. Бъди си невинна и сладка като всяка 17 годишна пред един 30 г. мъж. На него това ще му хареса, защото ако се опитваш да се държиш като "по-голяма" няма да се получи и ще направиш лошо впечатление. Нека ти разкажа малко за моята връзка може да ти е от полза. Той беше близък познат на мъжа на сестра ми и аз го харесах, извеждаше ме той по - дискотеки а аз ест. бях супер смутена и срамежлива и така една вечер в дискотеката се случиха нещата, танци алкохол и хоп в капана :P Той виждаше малко момиче което имаше нужда от "закрила" и ме обикна искрено за това, бяхме 6 месеца заедно и накрая аз се разделих с него. Не знам дали съм ти била от полза, но ако имаш нужда от нещо питай. Помисли си хубаво искаш ли да си с 30 г. мъж той има други интереси.

XXX_f
11-06-2012, 00:59
Според мен не се забърквай с такива.
Ще те заиграе и ще те захвърли.

не можеш така съдиш при положение, че не знаеш какъв е човека. 50 на 50 е, това е неин риск който тя ще си реши дали ще поеме...

TheBobqk
11-06-2012, 18:41
Ммм, защо ли си мисля, че става въпрос само за секс?

+1

♠Joker♠
11-06-2012, 18:45
Здравейте...аз съм момиче,11 клас, изглеждам нормално и се държа така :Д не знам как да се опиша,за да успеете максимално да ми влезете в положението...Наскоро се запознах с един мъж,много симпатичен и доста по-голям от мен...Около него,както около всеки привлекателен мъж, се навъртат много жени,а и той е голям чаровник :Д От известно време насам ми обръща на мен внимание,но имам проблем- Как да успея да вляза под кожата на такъв мъж,при положение,че може да има всяка,жени,които изглеждат по-добре от мен? Това да се сравнявам е най-голямата грешка,но се надявам повечето да ме разберат.

Най-много ще излезе с теб, за да те мине един път и толкова... Няма да иска сериозна връзка с 17 - годишна затова най-добре го забрави, за да не останеш наранена.

bilqnavod
11-07-2012, 06:21
И защо на всяка цена трябва да го имаш? Не мислиш ли, че ако го спечелиш ще си навлечеш доста неприятности? По-добре помисли преди да допуснеш някоя грешка. Нищо не пречи да харесваш по-възрастен мъж, но смятам, че нямаш бъдеще с с него....

dimitar_ak
11-07-2012, 07:17
Предложи му това, това което той иска от теб - секс. Друго между вас трудно може да има .

♠Joker♠
11-07-2012, 07:54
Предложи му това, това което той иска от теб - секс. Друго между вас трудно може да има .

+