PDA

View Full Version : Момчето което харесвам ..



azobichamdaspq
11-05-2012, 00:04
Има един човек когато искам да съм с него , показах му че го харесвам , а и приятелят му ме пита дали харесвам някой аз му обясних и му казах , даже се оказа че и той ме харесвал . На другият ден излязохме , аз , той неговият приятел и гаджето му , отидохме на една , пейка , седнах до него , приказвахме си и по едно време ме прегърна , а после се приближи към мен и ме целуна .. но на другият ден се оказало че някое момче от класа му ме харесвал а той му бил на- добър приятел и се познавали от малки , и той просто се отдръпна от мен и ми каза че не можем да сме заедно , и аз се почувствах , гадно че така ме отряза , но като мина 1 седмица почна отново да се закача с мен , даже ми беше споменал че искал сериозна връзка , но нали знаете + секс .. но аз съм малка и не се чувствам готова , . Като ми разказваше за предишната си връзка че била 2 години и я обичал страшно много обаче тя го зарязала гадно , и той си мисли че аз ще постъпя по същия начин .. но не е така , влюбя ли се в някой толкова много , съм с него до край !! Моля помогнете ми и дайте съвет какво да направя !!Благодаря предварително :)

rusoto_baby_f
11-05-2012, 00:47
Не знаеш как ще реагираш в дадена ситуация.И думи от сорта на ,, влюбя ли се в някой толкова много , съм с него до край !! ,, ми се струват прекалено преувеличени.
Още в първото изречение каза какво искаш ,,Има един човек когато искам да съм с него ,, тогава бъди с него.
Само ще ти кажа относно секса - Направи го когато си готова, когато сметнеш, че искаш да го направиш, а не за да угодиш на него. :)

Sh@d0w
11-05-2012, 03:39
Не се занимавай с момченца, които не знаят какво искат.

psychopath
11-05-2012, 06:20
Не се занимавай с момченца, които не знаят какво искат.

Та тя е момиченце, което не знае какво иска...нали трябва да се научи. : )

Amore-Mio*
11-05-2012, 06:40
И какъв е проблема?
Изяснили сте си отношенията, остава само ти да решиш дали искаш да се пробваш с него или не. Не му мисли секс, той ще стане в последствие.