PDA

View Full Version : Как?



vaprosa
11-05-2012, 07:03
Как може най-гарантирано да подлудиш (в най-добрият смисъл на думата) момиче от разстояние?

psychopath
11-05-2012, 07:11
Трябва да ти идва отвътре и да имаш акъл. : )

paradosou
11-05-2012, 12:24
За какво разстояние става въпрос? Ще можете ли често да се виждате?
Иначе е до настройка и напасване. Търси я от време на време и показвай внимание, ама не прекалявай, че ще почне да не го оценява. Бих казала, че козът е в съчетаването - може да си позволяваш на моменти чаровна разсеяност :Д, обаче като цяло бъди емпатичен, запомняй малките й странности и се постарай да бъдеш добър слушател; прави някакъв физически контакт, бъди и по-хладен като не ти е до това. Предизвикай я на словесен дуел, поспорете, предложи й различна гледна точка; бъзикай я, разпитвай я за всичко, което ти дойде наум, само опитай да не се превръщаш в ходещ лексикон, неискреният интерес винаги личи.
Знам ли, в тая посока ми се въртят мислите на прима виста. Няма вариант да ти е сигурно, че ще се получи нещо; дори да си й приятен и да ти се кефи, гаранцията да ви се развият отношенията е точно нулева. Химия си трябва и това е. :)

notlike
11-05-2012, 15:24
Спори с нея много, така ще спечелиш доста точки, но не влизайте в задълбочени полемики и я остави да победи. След това я погали по главата, че е много умна, хаха. Въобще, опитай се да бъдеш любезен и да оставиш едно послание зад себе си. Когато си видял това, просто продължи напред. Ако мадамата тръгне да те следва, значи всичко е наред. Ако не - или го осмисля, или си аут. Важното е да не си лепка и да я оставиш да разправя своите работи, жените много ценят, като ги слушат хората :)

Amore-Mio*
11-05-2012, 17:09
Никак, освен с думи.

paradosou
11-05-2012, 18:53
ЖЕНИТЕ много ценят, като ги слушат ХОРАТА :)

дам, има разлика. :D

notlike
11-05-2012, 20:40
дам, има разлика. :D

Не очаквах да се получи чак така, не бях се замислил, ама, хахах, интуиция :D