PDA

View Full Version : za dobro i hubavo tqlo



100yo
11-05-2012, 12:52
zdr az sam 100yo na 14 sam visok sam 184 sm. i teja 65 kg. ne sam s nadnormeno teglo za koeto se radvam obi4am da se zanimavam s sport trenniram basketball i tanci . zaradi basketbolla sam stanal 1.84 a se pak sam na 14 . sa6tnost tova koeto iskam e dobro i hubAVO tqlo vapreki 4e navsqkade 4uvam 4e sam o6te malak no az ne sam kato moite vrastnici za6toto kogato kaja na nqkoi 4e sam na 14 ne mi vqrvat davat mi minimum 16 :D i tova e istina ot skoro treniram street fitnes i licevi opori no ne sam koi znae kakvo daje moga da kaja 4e na lostovete ne sam mn dobar no se opitvam sa6to taka ot 5 meseca ne piq gazirani napitki i gledam da sse ograni4avam s vrednite hrani za6totot predi bqh mnogo pulni4ak iskam prosto dobro i hubavo tqlo kato imam na predvit presa(plosak korem ) i zdravi race vapreki 4e malko sam zaqknal ot kakto treniram licevi a za muskolite na krakata ne se trevoja za6toto treniram tanci ot 3 godini koito sigorno znaete 4e sa mnogo hubav sport ta vaprosa mi e kak sam s kiloogramite spored vas i kakvo trqbva da pravq za jelanoto tqlo . mersi predvaritelno za otgovorite i sajalqvam 4e ne pisah na kirilica no prosto barzam :)

sexy15
11-05-2012, 12:55
Качи 5 кг

Mladenoff
11-05-2012, 15:58
Все едни и същи въпроси се питат, все едни и същи отговори се дават.