PDA

View Full Version : Объркан съм!?!



3auko bauko
11-05-2012, 12:45
Здравейте,от около 3 месеца излизам с едно момиче,бяхме само приятели и още сме предполагам,разбираме се много добре,все едно гледам себе си в женски вариант ,но си мисля че това е проблем.Нещата са повече от само приятели,преди повече от година приключих сериозна връзка от 3 години и след това просто не се задържам с момиче,не защото съм твърде наранен или са ми разбили сърцето,не вярвам по никакъв начин в тези неща,но просто донякъде съм доста пасивен към връзките и любовта като цяло.Та с това момиче тя е 4 години по малка от мен и се държи точно като мен,говоря за това как не се задържа при едно момче,как например казва,че еди къде си с приятелка ,а всъщност е с момче,точно като мен и това доста ме притеснява.Това беше преди да почнем да сме по близки,беше края на лятото и тя доста се забавляваше цяло лято по партита на които ходехме,тогава бяхме просто познати,тя почна училище и се спря,учи и само с приятелки излиза.Но аз имам доста момичета около мен,кои са приятелки ,кои не , тя се дразни от това караме се ,отделно тя излизаше с един мой приятел преди ,но не им се получиха нещата,по точно тя се влюби уж ,а той я нарани,той все още я търси за както той го казва "един приятелски секс" тя му отказва,но все още й липсва.Последния месец остава почти всяка вечер във вкъщи,сутрин дори я карам на училище,ставам заради нея в 6,променихме се ,но това е ,че аз не мога да я допусна до себе си,защото нищо няма да се получи и аз й го показвам и казвам,че не съм за нея и само ще я нараня,че живота ми е много объркан и не съм за връзка имам доста проблеми и задължения.Тя казва "Да,ясно ние само се забавляваме",но виждам как ме гледа,така са ме гледали и други момичета ,които съм наранявал не съзнателно ,не искам да я нараня,но не искам и да я загубя,искам нещата да си останат така.Защо момичетата просто не ги разбирате тези неща,когато един мъж ви казва,че НЕ СТАВА ЗА ВРЪЗКА,той е прав защото той най-добре познава себе си ,а вие правите точно обратното ..

marilyn
11-05-2012, 15:22
Защо момичетата просто не ги разбирате тези неща,когато един мъж ви казва,че НЕ СТАВА ЗА ВРЪЗКА,той е прав защото той най-добре познава себе си ,а вие правите точно обратното ..
Щот им се иска да става...

3auko bauko
11-05-2012, 16:23
Добре това не го разбирам ,казваш им истината,че ще ги нараниш ,че ще боли и т.н и пак се бутат и после реват ,нареждат и т.н ;xx

marilyn
11-05-2012, 16:32
Добре това не го разбирам ,казваш им истината,че ще ги нараниш ,че ще боли и т.н и пак се бутат и после реват ,нареждат и т.н ;xx

Аз не мога да обобщавам за всички де, някво мое лично мнение споделям. Има хора, които примерно много се заслепяват от някой, хлътват, а макар и да знаят, че той ще ги нарани, не "се спират". Има и хора, които имат нужда да бъдат така да се каже... ддз не "наранявани", ама да има драма около тях. Има и някакви, на които точно това им харесва и им е интересно... че даденото момче не става за връзка.... ако ставаше нямаше да е интересен, като не става е интересен... и аз даже съм така често пъти.. ако е тип "перфектното гадже" хич няма да му обърна внимание.. ама ако сама виждам, че става за забавление само, ... ми е интересен...

Такам... ама случаи всякакви де... не взимай присърце моето мнение, интересно е какво ще кажат и съфорумниците. :)

3auko bauko
11-05-2012, 16:50
Да ама защо примерно тя не си го признава това,че й е по интересно и т.н. Тя доста ме ревнува ,сърди ми се,защото ми звънят или съм излязъл с някое момиче и се цупи и тогава й казвам,че ние сме просто приятели и се забавляваме ,тя казва да така е знам аз само това искам,в следващия момент е друго ,искала връзка ,искала някой до нея,искала подкрепа и аз й казвам,аз не съм човека за това ,просто нямам желание да се напрягам излишно в момента.Тя казва да разбирам почва да плаче изведнъж,аз я успокоявам а у казвам й че ще си намери свястно момче ,на следващия ден ми казва "О побъркваш ме ,много си мил,искам теб,искам да бъда с теб" .. аз съм потресен просто и не ми се случва за първи път и не мога да реагирам ,защото после като се наранят сами аз излизам виновния ..

marilyn
11-05-2012, 16:56
Да е някоя малка лигла, която не знае какво иска?

Azoria
11-05-2012, 17:13
Да ама защо примерно тя не си го признава това,че й е по интересно и т.н.

Ти това ли искаш?

3auko bauko
11-05-2012, 17:21
Не ,не е пикла точно това е ,много умно момиче е ,не е наивна ,не е лабилна и точно за това реших да има ей така нещо не сериозно защото не е Drama Queen ,ама какво й стана не знам ;xx

marilyn
11-05-2012, 17:24
^^Ами не знам... какво повече да ти кажа, наистина :D

3auko bauko
11-05-2012, 17:26
Ти това ли искаш?

Ами не точно аз искам да ми каже истината ,защото когато й кажа ,че е по-добре да свърши всичко да си останем просто приятели,че явно почва да има чувства и всичко ще се преебе,тя казва "Не ,Георги не ми пука аз съм независима,не ми трябва момче ,ние се забавляваме " .. ако ми каже,че е влюбена и е така ,ще си тръгна ама не знам просто ме обърква много и не искам да я нараня ..

Azoria
11-05-2012, 17:32
Ако мислиш,че те лъже - остави я.
Ако мислиш,че е искарена - продължавайте заедно.
Ние няма как да ти кажем дали те лъже или не.

3auko bauko
11-05-2012, 17:47
Така е няма как да разбера дали лъже или не ,както и вие ,просто хм в края на ситуацията ако тя е наранена не съм аз виновния нали?

Azoria
11-05-2012, 17:49
О, ти за това си се притеснил...

3auko bauko
11-05-2012, 17:50
Ами донякъде да,писна ми аз да излизам виновния когато казвам истината ..

Amore-Mio*
11-05-2012, 18:04
Ти не си някакъв, който може да вижда в бъдещето и да твърди дали ще се получи, или не.
Хем искаш, хем не. Хем боли, хем сърби.
Не знаеш какво искаш, още повече се съмнявам да познаваш себе си. Помисли си добре, иначе. Това момиче няма вечно да ходи след теб, в един момент на нея ще й писне. Сега е времето, когато имаш възможност да разбереш дали наистина искаш с нея. Че след това ще е прекалено късно.

loveme454
11-06-2012, 18:34
vliubena e v teb kakvo losho ima .. i tova che predi ne ti e provurvqlo ne oznachava che i sega shte e taka