PDA

View Full Version : Avon,Oriflame,Tiande - големи отстъпки



ralichka1992
11-05-2012, 13:33
http://www.facebook.com/AvonOriflameTianDe Това е фейсбук страницата ми.Там ще намерите повече информация.
Ейвън- отстъпки от актуален каталог 16 - от 10 до 20% и други страхотни оферти за парфюми и не само
Орифлеим - отстъпки от актуален каталог 16 - от 15 до 25%
Тианде - отстъпки от 20% до 30%.
Процента зависи от поръчката ви и от това как се договорим !!!
Винаги изпращам подаръци,мостри,каталози :)
Ако имате въпроси просто ми пишете и ще се договорим за цената.
ralichka19992@abv.bg или във Фейсбук http://www.facebook.com/AvonOriflameTianDe !

dream1707
11-05-2012, 14:56
Може да прозвуча тъпо, но за първи път чувам за Tiande :D ... Хубави ли са им продуктите, цените как са .. и тнт ...

malka_sladkka
11-05-2012, 16:42
Може да прозвуча тъпо, но за първи път чувам за Tiande :D ... Хубави ли са им продуктите, цените как са .. и тнт ...

Май е същата като Ейвън и Орифейм :lol: Същия боклук, да не говорим, че докато ти го изпрати например по Еконт ще тряя да платиш и 6 лв доставка...

ralichka1992
11-05-2012, 17:12
Tiande са нови ,продуктите са им доста хубави.Аз съм доволна,много приятелки също.Продуктите на Тианде са малко по скъпи,но аз като направя отстъпка oт цените стават напълно нормални.Ако някой има интерес ще покажа каталог.Доставката при мен е безплатна или ако поръчката е по-малка доставката е 1.50.
Не е нужно веднага да нападате,без да знаете за какво става въпрос :)

ralichka1992
11-05-2012, 17:15
http://issuu.com/www.tiande-bulgaria.com/docs/tiande_catalog_2012_bg
Продукцията е изцяло произведена в съответствие с международните стандарти и сертификати за качество по ISO 9001 и GMP (самият GMP стандарт изисква 20 000 теста на всяка билка, която участва в състава на продуктите на TianDe). Козметичните продукти са коктейл от билки и натурални продукти от жен-шен, жожоба, бамбук, сребро, змийска мас, хрущял от акула и др. по китайски рецепти от преди 5000 години.
Продуктите за здравословна гража са създадени въз основа на хилядолетно изпитани рецепти от източната медицина и са изцяло на BIO основа и направени с помощта на най-съвременните технологии.
В производството на продуктите на TianDe се използват екстракти от растения и билки, отглеждани в екологично чисти райони на Китай и Тибет, които се събират от специално обучени хора в строго определен момент от времето, според лунния календар.
Дори водата, която се използва в козметиката, се извлича от минерални извори и от морските дълбини. Пречиства се с помощта на мембранна технология , а това е процес при който водата се обогатява с микроелементи, участващи в състава на козметичните продукти.
За първи път компанията стъпва на българския пазар на 12 март 2012 г. Мрежата се развива с невероятни темпове в България и в рамките на три месеца след стъпването си пазара, компанията отвори складове в София, Пловдив, Варна, Бургас и Стара Загора. До момента има отворени около петнайсет склада. Бързото разрастване на TianDe, довежда компанията само след пет години съществуване до 5-то място в света на МЛМ. Над 2 000 човека на ден се регистрират в дистрибуторската мрежа на компанията. Повече от 5 милиона души от над 10 държави, включително професионални масажисти и козметолози, предприемачи и знаменитости използват уникалните продукти на TianDe.
TianDe е козметика с високо качество, която ще ви помогне да съхраните вашите красота и здраве. Философията за хармония, залегнала в основата на рецептите на древните китайски лечители, зарежда козметиката с позитивна биоенергия, която TianDe щедро споделя с Вас!

Hayashi
11-05-2012, 17:31
TianDe са едно ниво над другите. И в повечето им продукти има малко по-малко химия.

malka_sladkka
11-05-2012, 17:44
Tiande са нови ,продуктите са им доста хубави.Аз съм доволна,много приятелки също.Продуктите на Тианде са малко по скъпи,но аз като направя отстъпка oт цените стават напълно нормални.Ако някой има интерес ще покажа каталог.Доставката при мен е безплатна или ако поръчката е по-малка доставката е 1.50.
Не е нужно веднага да нападате,без да знаете за какво става въпрос :)

Ами съжалявам, ама в страницата ти нищо не пише, нито има някакви продукти с цени на тях, освен парфюми. Примерно парфюм без да знам как мирише няма да си купя :) Колко по-качествени са от Мак, колко по-скъпи/евтини? Иии доставката само за БГ ли важи?

ralichka1992
11-05-2012, 17:51
Да,страничката ми е нова все още и затова няма нищо.Да безплатната доставка е до БГ.

malka_sladkka
11-05-2012, 18:22
Да,страничката ми е нова все още и затова няма нищо.Да безплатната доставка е до БГ.

До Англия колко е?

ralichka1992
11-05-2012, 18:34
Не съм пращала извън Бг,но мога да проверя :)

malka_sladkka
11-05-2012, 20:34
Хубаво ще е, кога ще има повече инфо в страниците

ralichka1992
11-05-2012, 20:47
Проверих само чрез Еконт и доставката е скъпичка 30-40 лева мисля,че беше.Ако знаете други начини за изпращане от Бг до Англия ще се радвам да споделите,от полза ще ми е :) В страничката постнах няколко продукта на ТианДе,но ако имате интерес разгледайте каталога и можете да ми питате каквото ви интересува.

ralichka1992
11-06-2012, 11:41
СТРАХОТНИ ИДЕИ ЗА ПОДАРЪК ! http://prikachi.com/images.php?images/85/5463085J.jpg
Поръчайте два парфюма от изброените по долу и получавате отстъпка 20% + безплатна доставка + подаръчни торбички + мостри.
Поръчайте 4 парфюма и получавате 25% отстъпка + безплатна доставка + подаръчни торбички + мостри.
City Rush za neq 50ml
City Rush za nego 75ml
Viva by Fergie 50ml
Herve Leger Homme za nego 75ml
Herve Leger Femme 50ml
Herve Leger Intrigue 50ml
Herve Leger Intrigue za nego 75ml
Herve Leger Ete 50ml
Today Tomorrow za nego 75ml
Today Tomorrow Always 50m
Today Tomorrow Forever 50ml
Outspoken Intense by Fergie 50ml
Outspoken by Fergie 50m
Spotlight 50ml
Christian Lacroix Nuit 50ml