PDA

View Full Version : Вагинални промивки



Outspoken
11-05-2012, 15:14
Здравейте!
Въпросът ми е правили ли сте си вагинални промивки със млечна киселина или смрадлика? На шишенцето с млечната киселина пише - да не се приема вътрешно ,прилага се за външна интимна хигиена,говорих с фармацефтката от аптеката и тя каза - за дамски душ може ,може да си правите промивки.Нещо двете неща не ми се връзват ,Вие правили ли сте си ,какъв беше ефекта ,колко количество киселина се слага и колко вода ?
Благодаря Ви предварително за отделеното време и информация

TheBeliever
11-05-2012, 17:12
За какво са ти тези промивки? Какво целиш с тях?

Outspoken
11-06-2012, 11:22
Имам рана на маточната шийка,казаха ми ,че ако си възстановя PH-то нещата ще се оправят ,причината за раничката е над 10 антибиотика ,които изпих за последните 2 години...на 18 съм и ме е страх да ме горят

kalpazanka
11-06-2012, 12:39
И ще възстановяваш pH не с лактобацили, ами с промивки със смрадлика/млечна киселина?

PullMeCloser
11-06-2012, 20:44
Смрадликата наистина облекчава, аз съм си правила- получиха ми се гъбички от антибиотик и докато чаках да отида на гинеколог и после докато излязат резултатите, си правех. Мноооооого, ама много облекчава, но със сигурност не лекува.

XXX_f
11-07-2012, 01:22
Единствено със смрадлика, не искам да те отчайвам ама тези ранички не могат да се махнат с козметика :( в повечето случай. Ако си правиш промивка със смрадлика има шанс да се излекуваш.

rubby179
11-07-2012, 05:51
Според мен промивките със смрадлика са повече за заболявания като гъбични инфекции. Що се отнася до раничката, мисля че трябва да се лекува с помощта на лекарска намеса.

titinkaa
11-07-2012, 09:26
Раничката няма да се махне с тези промивки.

rusoto_baby_f
11-08-2012, 00:25
няма такива работи.И аз имах раничка, направиха ми изследвания за да установят в кой стадий е.Беше втори стадий, наложи се да се обгори.Няма болка при самата интервенция, след това няколко часа ме болеше корема все едно щеше да ми дойде.Няколко дни подред имаш бяло- жълтеникаво течение и това е.
Обърни внимание защото сега ти се вижда само като раничка, но може да стане нещо по сериозно не дай си боже.
Ако не е в напреднал стадий може да минеш и само с лекарства

Amore-Mio*
11-08-2012, 10:20
А посъветва ли се с лекар, относно това как да възстановиш PH?