PDA

View Full Version : Изневяра?



Nezavisimaa
11-05-2012, 15:30
Здравейте,имам си приятел от около година нещата са нормални той е свястно момче,а аз имах нужда от страхотно момче като него.Всичко е чудесно докато ,началото на лятото не си заминах за лятото,защото съм от Бургас ,но уча в София,той имаше работа, затова заминах по рано да се видя с приятели и т.н ,беше всичко прекрасно,много се забавлявах даже повече от нужното,но там се запознах с едно момиче,станахме приятелки ,ходехме заедно по партита по цял ден ,тогава се объркаха нещата с нас ,не знам как стана уж на шега ,но продължи цяло лято,сега и двете сме в София и тя е студентка тук,нещата продължават,на мен ми е кофти ,че лъжа приятеля ми ,но не мога да то оставя за да бъда с нея,защото едно ,че ще нараня него,себе си а и абсолютно никой не искам да разбира това,не съм обратна .. нито момичето просто се забавляваме..

marilyn
11-05-2012, 15:38
Как искаш да ти помогнем в случая?

xXxPETYAxXx
11-05-2012, 15:38
Направете си тройка, на него сигурно би му харесало, вероятно и на теб ще ти хареса щом си бисексуална.

NambyPamby
11-05-2012, 16:12
По въпросителния знак в края на заглавието си вадя изводите, че основното, което се търси в задачата е дали "секса"(щото е по-скоро пародия, отколкото реален полов акт) с жена е изневяра. Отговорът е: да, когато е замесен трети във връзката, независимо дали този някой е мъж, жена или планинска коза, това Е изневяра.
Ти си се "забавлявай", както си искаш, но когато си във връзка, се очаква да се съобразяваш малко, а не да превръщаш вагината си в хан.
Боли ме гъза дали си лесбийка, или не, изневярата е отвратителна постъпка. Но да, това, че е извършена с човек от твоя пол, я прави още по-долна и гнусна.

Amore-Mio*
11-05-2012, 17:11
Изневяра е това, което правиш - вземи се осъзнай.
Глупаво е да твърдиш, че той е перфектен, когато дори не го оценяваш. Убедена съм, че момчето прави всичко възможно за теб, що не вземеш да го забележиш. Но то всъщност вече няма смисъл, защото не го заслужаваш. Отвратителна постъпка.
Долна , гнусна и показва всъщност, каква си егоистка.

Nezavisimaa
11-05-2012, 17:31
Исках просто да взема някакво решение и по някакъв начин да ми дадете някакви съвети или поне ако някой е бил в моето положение,не да ме обиждате :) Да така е ,момчето прави всичко за мен както и аз за него,просто не знам какво става не съм бисексуална ,не ми се е случвало да харесвам други момичета ,никога не съм си помисляла за това,аз си имам приятел,тя си има приятел,просто е объркано,това не ме прави долна и гнусна ,егоистка да ..

fenkaaa
11-06-2012, 10:12
И защо темата ти е "Изневяра", или просто аз не мога да схвана нещо?

goGu
11-06-2012, 15:19
И защо темата ти е "Изневяра", или просто аз не мога да схвана нещо?

И аз така :D

derpinna
11-07-2012, 18:27
Според мен няма нищо гнусно ... но след като си осъзнала , че явно ще си с момичето .. поне кажи на момчето каква е ситуацията .. :) Зарежи го . Иначе става много подло от твоя страна !

rusoto_baby_f
11-07-2012, 22:46
от два стола накрая на земята ще паднеш..

Dark_Heartbreaker
11-08-2012, 19:57
Забавлявате се?!? Що за забавление е това при условие, че и двете имате връзки, уж с "перфектните" за вас момчета? Осъзнайте се, спрете да правите глупости. Или спрете да поддържате контакт или просто се контролирайте малко, когато сте една около друга. Освен ако, разбира се, всъщност не сте и двете бисексуални, но да не сте го осъзнали до сега... Тогава ще трябва да избирате между момчето или момичето, НО в НИКАКЪВ случай и двете!! Не би било честно спрямо никой!!

DrammaRammaQueen*Beauty
11-08-2012, 20:45
Неосъзнато хомо си. Напълно ясно е,че я харесваш ,но дори пред себе си не искаш да признаеш,к'во остава за пред него...

Nezavisimaa
11-09-2012, 14:57
да да знам ,че е така знам,сега тези дни не сме се виждали ,точно поради тази причина ,защото не искам да лъжа приятеля ми ,той е прекрасен и ме обича,днес се видях с най-добрата ми приятелка и исках да й кажа,всичко но не мога просто не мога какво ще си помисли за мен,не харесвам момичета,обичам момчетата ,харесвам секса с момчетата ;[[[[[[[[[[

Azoria
11-09-2012, 18:00
Като обичаш момчета и харесваш секса с момчета - какво правиш с "приятелката" ти?