PDA

View Full Version : ФДТ, Пудри и грим



katericArofl
11-05-2012, 16:17
Случайно попаднах на едно клипче и останах с отворена уста. А ето за кое говоря: http://www.youtube.com/watch?v=ex33wtqnNz8
Знаете ли какви продукти използва и кое точно за какво е. Предполагам марките ги няма в България, но може да споделите хубави продукти в страната. Може да споделите какъв грим и какви продукти използвате вие.:)

malka_sladkka
11-05-2012, 16:29
И аз гледах преди доста време същото видеио и имах същата реакция :D Не знам точно какво използва
Гледала съм и това http://www.youtube.com/watch?v=fGqyCzNcI7o&feature=plcp момичето използва Мак, даже е бпх надъхала да си купувам козметика на Мак, ама си викам чак пък толкоз нямам какво да прикривам, ама по нататъка ще ги пробвам със сигурност

Hayashi
11-05-2012, 17:48
MAC имат и леки неща. Бях чела блога на една българка.
Аз нямам проблеми с кожата затова в момента слагам съвсем малко отгоре.
Слагам Skin79 Lovely girl BB cream. Ако имам някаква червенина използвам коректора на TonyMoly. И отгоре слагам съвсем малко пудра. В момента пудрата ми е на Oriflame, но има съвсем малко и ще я сменям.

Много съм доволна от тази рутина. Нямам почни никакви проблеми с кожата от както смених фон дьо тена с BB крема. Кожата ми изглежда много свежа и естествена.

malka_sladkka
11-05-2012, 20:37
Каква е покривността на ББ крема? Аз имам лунички и предпочитам да се прикриват колкото може повече :D

Hayashi
11-05-2012, 20:55
Лека. Има и по-покривни, но са рядкост.
На мен ми харесват обаче, защото аз не търся покривност, а овлажняващо действие и озаряване. Общо взето, ако имаш да прикриваш нещо не са добър вариант.

malka_sladkka
11-06-2012, 10:35
Ами то не че имам какво да прикривам, ами тена на лцието ми е изглежда неравен, някакъв странен, и на всичкото отгоре цвета ми е по-различен от този на шията и надолу :lol:

dulcinea17
11-06-2012, 14:22
Аз също ги харесвам ВВ кремовете.Иначе много харесвам овлажняващия фон дьо тен на Мак Select Moistureblend Foundation SPF 15 - овлажнява и се грижи перфектно за кожата, има слънцезащитен фактор, лесно се нанася и придава естествен вид