PDA

View Full Version : наистина ми трябват мнения за да реша какво да правя ...



ninaa12
11-05-2012, 16:41
Здравейте! Да да ... същата тема за същото момче, тоя път обаче е повече от окончателно,крайно и ми трябват нечий мнения. Така първата ми връзка беше, допуснах грешки,ревнувах, задушавах го и да бяхте прави отблъснах го.Съжалявам страшно много за това и ако можех да върна времето назад щях да му се доверя. Осъзнах се доста късно и все пак го направих и си взех поука за напред. Искам да си излея душата който иска да го чете,който иска да отговаря.Искам само да кажа някой неща които не са ми ясни и точно отностно тях искам да ми кажете погледнато отстрани,а може би и изпитали това какво трябва да означават. 2 3 месеца търпях безразличието му, но може би има право.... но от друга страна и той има вина, защото се е държал ужасно с мен. Не можеше ли, не искаше ли не мога да го разбера да ми каже всичко в очите искам да се разделим защото така и така това не ми даваш ,не ме правиш щастлив и т.н. Така преди една седмица се разделихме не сме се чували доста дълго време ...за 1ви път толкова дълго и какво направи той. Не звъни, не ме търси, живее си живота, качи си снимки във фейсбук, сприятели се наведнъж с 50 момичета точно почна да си пише с стари приятелки, момичета с които се е зарибявал. ХАресва разни снимки и не знам дали е ей така или с цел някоя да му обърне внимание. И не си смени паролата тъй като я имах за да прочета и видя всичко за да ми стане гадно,тъй като зарибяваше едни момичета и аз го хванах. Намерих хронологията която беше изтрита няма значение как и той излезе с номера,че не било зарибявка и се страхувал да ми каже. А ден преди това ми обещаваше всичко да ми казва.И ми каза не крия нищо затова не я смених. Първите 2 дена бях много зле, но после ми мина, само сутрините се събуждах с гадни сънища и започвах да плача. Направих се на обвързана и хоп сам дойде при мен. Плач обещания да се промени щял да се бори за мен ... и като разбра с кого (тъй като е момче от което много ревнува) а ние го направихме нарочно просто аз самата исках да ме намрази ... махна ме отвсякъде. Днеска отидох с него до тях той ме изчака отвънка да си взема едни неща които имах в тях и искаше да говориме. Каза че иска да се разделим с добри отношения (което означава че иска да се разделиме) а аз се държах много студено и като се прибрах тъй като се разделихме скарани отново, му звъннах и исках да не се караме, да се оправиме и така той се съгласи и ми каза да дойда ли до вас и аз казах не. Днеска беше оставил в чантата ми една тениска .. с която ходехме да ритаме ;д спомени ... и една негова блузка беше пъхнал, защото знае че много я харесвам +рисунка на наша снимка която той бехсе нарисувал. Аз ги изкарах и акзах че не ми трябват. Счупил ни е снимката тъй като му казах че аз съм му изхвърлила едно голямо плюшено зайче което ми беше подарил ( а всъщност не го направих). Просто може без мен сякаш се чувства по добре .. на моменти се държи ужасно с мен, но на моменти е мил и загрижен. Беше ми казал за да ти е по лесно може да напишеш всичко на един лист, че да ти олекне. Каза ми че го е правил и че помагало. Не знам сякаш се държи по приятелски вече. Но най важното забравих, всичко това горе стана, защото си бяхме дали време, след което той трябваше да реши дали да е с мен или не. Той каза с теб съм и му казах никога не ме лъжи каквото и да стане ако ще да си пишеш или излизаш с момичета кажи ми няма да се сърдя, само не ме лъжи. И той ми каза обещавам бяхме добре 2 дена 3 и това никога няма да го забравя, как просто го погледнах в очите и наистина му казах доверявам ти се напълно ... на другия ден вечерта, той вече зарибявал едно момиче което нарече "приятелка" ама хронологията не беше никак приятелска. Тогава стана всичко това, доверих се, повярвах му и ме излъга на 3тия ден. И същата вечер беше с приятели, и пред тях ме унижи, като почна Умри, мърша, да те блъсне кола ,че да се отърва от теб.. направо бях ... потресена. И разни други много грозни думи. Вече не ме слуша, не ми зачита мнението, поставя се винаги на 1во място. Искам да попитам аз вина имам но след всичко това което е правил за мен дали вътрешно, не мога някакси да направя нещо, тъй като мислим да се видим утре нещо което да го накара да се замисли. Нещо с което да го изненадам, да го трогна но не и да му кача самочувствието и да ме приеме за даденост. Как да му покажа, какво да кажа, че да му стане ясно ,че го правя ,защото го обичам но и че мога да го оставя. ДА говоря утре с него или просто да му кажа да се разходим. Или просто да не говоря с него. Да се държа като приятел с него засега и да вида дали ще направи някаква крачка след това? Смисъл такъв чуваме се, когато поиска повече ще гледам да се виждаме (ако ще да ме лъже) и да изчакам след това сам да избере... сега сякаш много си промени мнението за мен,аз самата много се промених заради тази ревност въпреки че .. излезе оправдана. Не знам много ми е объркано. Искам да знам, че съм се раздала до край и тогава не ме е оценил отколкото да се чувствам сякаш ... не е видял мен, а някой друг който аз самата не познавам. Не знам как да подходя след всичко това. И забравих .. промяната настъпи когато се събра с "старата" си компания ;р видя малко живот без мен и явно още не може да му се нарадва. Просто не можех да компенсирам и тях .. сега влезе в униврситет и съвсем се забрави. Прави се на мъж пред приятелите си почна да ги имитара,да се държи точно като тях. Определено му влияят някакси, но как да се изправя срещу това? Изобщо има ли смисъл, мисля че това с приятелската връзка и чакането той да се почувства готов и да направи първата крачка е най-дбория вариант.Или такъв човек не си заслужава? Докато тях ги нямаше се беше хванал с 2 ръце за мен, сега излизаме говорим си и той започва да говори все за тях. Защитава ги, обеснява ми колко верни приятели са и т.н. Говорим си и се появява я единия излизаме я другия.Плюс това в секса имаме проблеми и може това по някакъв начин също да го е отказало знам ли. Преди щеше да е последното нещо което щеше да го интересува но сега сякаш.... прояви голям интерес към други момичета,тъй като преди мен беше девствен. А може би просто трябва да се държа отново студено и да се опитам да го забравя ;[

xXxPETYAxXx
11-05-2012, 16:57
Я, ти не се ли отказа най-накрая от тая връзка?!
Свършено е между вас, не го ли разбра? Вярно сама си си виновна, ама на всичко отгоре не си и взимаш поука за поведението си!
Мислех те за малка, ама сега като гледам, че гаджето ти е в университет съвсем се отчаях...
Дръж се най-накрая като зряла личност, а не като глупаво, наивно, малко момиченце!

TheBeliever
11-05-2012, 17:22
Явно си мазохистка. През месец пускаш тема, в която се жалваш как той зарибявал други, как му нямаш доверие и т.н и накрая пак го търсиш и се навираш между шамарите. И така цяла година.

Съвет няма да ти давам. Десетки хора се изредиха в старите теми да ти казват, че няма смисъл от тази връзка и че ще си по-добре без него. Но ти си знаеш твоето. Какъв е смисъла?

Amore-Mio*
11-05-2012, 18:01
Отдавна между вас е приключило.
Още повече, той се държи ужасно с теб, върти си те на пръстите си, унижава те, а ти все се тикаш там, където не ти е работата. Питам се, ти грам уважение към себе си нямаш ли? Ами достойнство?
Много риби има в морето, защо си се залепила за тоя.
Я, бягай далеч от него!

ninaa12
11-05-2012, 18:18
Защото съм прекалено наивна и все имам надежда, че ще се осъзнае и ще се промени.

passion.
11-05-2012, 18:34
Какъв е смисъла да продължаваш? Окей. Обичаш го, привързана си към него .. втълпяваш си, че не можеш без него. Няма невъзможни неща! Просто си постави за цел да го забравиш. Утре се виждате и му изясняваш всички чувства които имаш в момента. Всичко, което те е наранявало, всичко което те прави нещастна, всичко което те е правило щастлива. Всичко!
Накрая казваш КРАЙ! И си заминаваш. Няма приятелски отношения повече, изтриваш го от фейсбук. Няма вариант да се оправите, всичко е свършило.
Ще ти е трудно, но повярвай ми ще ти мине все някога. Просто така ще те боли по-малко ако продължаваш да си доставяш това мъчение. Няма смисъл.. разбери го ..
Всъщност това да напишеш на един лист всичко което чувстваш след това /ако го направиш/ и го изгориш.. или го хвърлиш някъде ще ти помогне наистина!

bitchwolf
11-05-2012, 19:06
Няма да се осъзнае и да се промени и пр и пр. Т'ва не е дете на 5 години да го превъзпитаваш. Правила съм грешката и аз да вярвам..не става! Един път е грешка, втория е избор, а третия..граничи с мазохизма. Ти си решаваш. Аз те съветвам да започнеш да живееш БЕЗ него.

balu4ka
11-06-2012, 16:42
Това си е висша проба мазохизъм.Или си много наивна ,или много тъпа,че не можеш да откриеш разликата м/у любов и унижение.Този човек,отдавна те е приел за даденост ,а дори сега си всякаш непотребна.Щом се е стигнало до там,не трябва да продължаваш абслютно нищо ,а да си живееш живота и да промениш малко мисленето си.