PDA

View Full Version : Влюбена в по-малък от мен.....



cremena45
11-05-2012, 19:53
Напоследък много често мисля за едно момче което е по-малко от мен.Аз съм на 17 той още не е навършил 15 след няколко дни ще ги навърши....въпросът ми е какво да правя като той е толкова сладък и хубав, а и има един поглед...
ако и той харесва дали ще е проблем все пак разликата си е доста.Как ми се иска и аз да съм на толкова или той на моите години....нали казват че някои момчета харесват по-големи момичета...Дали имам шанс?Надявам се

strawberry88
11-05-2012, 20:00
Какво, като е по-малък?Може пък да стане нещо.Рaзликата не е чак толкова голяма.Пробвай, нищо не губиш. ;)

Two-face
11-05-2012, 20:11
Ще те хареса наистина. Разликата не е голяма въобще даже.

notlike
11-05-2012, 20:34
Никой не отказва на кака...

rusoto_baby_f
11-05-2012, 22:29
не мисля, че разликата в годините ще окаже влияние

Psyko Nuts
11-05-2012, 22:47
Абе вие не мислите, че разликата в годините ще окаже влияние, ама между тия 3 години, доста се мени мисленето на един човек. Според мен, би оказало влияние възрастта, дори ако той беше на 15. И ситуацията, би изглеждала доста нелепо, ти би могла да си му, като сестра от колкото гадже. И той няма да ти откаже, защото ще си мисли, че като си на 17 ще му дадеш по-бързо да топне.

Amore-Mio*
11-06-2012, 05:41
Зависи от него.
И от възгледите, и на двама ви!

пAteNцЕ
11-06-2012, 08:12
Ех,аз познавам кака и мъник с има няма 4 години разлика и са си супер,не виждам какъв е проблемът,освен ако се окаже недорасъл -.-

A State of Trance
11-06-2012, 08:37
Ех,аз познавам кака и мъник с има няма 4 години разлика и са си супер,не виждам какъв е проблемът,освен ако се окаже недорасъл -.-

Да, и аз познавам подобна двойка. Както каза едно друго момче : "Никой не би отказал на кака". Ако го харесваш - давай :)

cremena45
11-06-2012, 08:49
Незнам аз се притеснявам дали ще ме приеме като разбере възраста ми защото той не знае на колко точно съм.....мислите ли че в началото такава връзка е по-добре да бъде тайна докато ,любовта и доверието станат по-големи ,защото и аз познавах едни хора които тя беше също по-голяма от него с 2-3 години и така криеха връзката си отначало....
Дали такъв тип връка държи дълго?Досега не ми се беше случвало....

charovnata_petia5
11-06-2012, 13:28
Случва се да се влюби някое момиче в по-малко момче ,какво лошо има?Все пак мисля че ако и от двете страни няма проблем нещата могат и да потръгнат :)

psychopath
11-06-2012, 14:19
Аз съм имал връзка (е, не продължи много, пък и не беше типичната връзка) с момиче, което беше с 5г. по-голямо, отделно съм имал и други връзки с по-големи момичета... на мен лично не ми е пречело, пък и на момичетата. Не съм проявявал незрялост, дори напротив - случвало се е аз да бъда "зрелия" във връзката. :Д
Та не мога да ти гарантирам как ще бъде при теб.

dulcinea17
11-06-2012, 14:25
Както са ти написали и другите - разликата не е толкова голяма.Може и да се получи нещо:))) Успех

Azoria
11-06-2012, 14:27
Ти си на 17, очкава се да имаш по-зряло мислене от него. Ако мислиш,че това няма да ти пречи - пробвай се.

Обаче трябва да си наясно,че това няма да е кой знае каква връзка.. той на 14 години сигурно не знае как да се държи в обществото, за приятелка да не говорим...

Iceglow
11-06-2012, 14:29
Като момиче, което е имало вземане-даване с по-малко момче, мога да ти кажа, че колкото и да не го виждаш... той наистина е по-малък.
Може в първия момент да не забележиш, но той всячески ще се опита да ти докаже, че е голям, зрял, едва ли не е наясно с всички житейски проблеми и т.н. Трябва да знаеш, че не само ти (като момиче) си склонна към детинщини и лиготии ;д
Мога само да ти кажа, че нищо не губиш от цялата ситуация :) Той няма защо да се притеснява от възрастта... даже факта, че е "забил" по-голямо момиче би му погалил егото.

ПС: Не виждам причина да криете връзката си. Има ли защо да се срамувате от нея???

psychopath
11-06-2012, 14:31
Извинявам се малко за оффтопика, но прочетох следното:
"той на 14 години сигурно не знае как да се държи в обществото"

Какво имаш предвид? Защото ми прозвуча супер нелепо...

Azoria
11-06-2012, 14:37
Извинявам се малко за оффтопика, но прочетох следното:
"той на 14 години сигурно не знае как да се държи в обществото"

Какво имаш предвид? Защото ми прозвуча супер нелепо...


Че е малък. Почти всички момчета, които познавам на 14 години бяха страхотни лигняри. Нито поведение, нито възпитание показваха (само, защото го раздаваха яко тежкари с изостаналото си пубертетско мислене..), не казвам със сигурност,че това момче е такова, но цялата ми мисъл бе, че на тази възраст надали си има и идея как трябва да се държи в една връзка, какво се очаква да прави и какво не.

charovnata_petia5
11-06-2012, 14:40
Да може и да е неопитен все пак е на 14 и скоро щял да стане на 15 не вярвам да има много опит ,тоест те първа ще добива.Според мен в тайната връзка има повече тръпка и адреналин да не те види някой :D но това е мое мнение

Iceglow
11-06-2012, 14:49
Да може и да е неопитен все пак е на 14 и скоро щял да стане на 15 не вярвам да има много опит ,тоест те първа ще добива.Според мен в тайната връзка има повече тръпка и адреналин да не те види някой :D но това е мое мнение

Не винаги е до адреналина... По-хубаво е, когато след дълъг ден заедно останете насаме и излеете всичко, което се е насъбрало, когато сте били сред други хора ;)

psychopath
11-06-2012, 15:04
Няма да настоявам на конкретен отговор, защото ще изляза дребнав и заядлив... :д
Иначе това го разбрах още първия път. :)

Azoria
11-06-2012, 15:11
Идва ми да се самоцитирам :lol: Нали казах.. поведене и възпитание не се показват на тази възраст (пак казвам,че не причислявам всички към това).. Какво да обяснявам, не си ли виждал 14 годишни момчета по парковете, моловете, заведенията...? Не намираш ли нещо отблъскващо в начина им на държание? Или само аз попадам на такива малки селяндурчета? :lol:

psychopath
11-06-2012, 15:16
Аз правя разлика между селяндурите от 14-годишни келеши, но не харесвам нито едните. :D
Иначе пак не ме разбра, ставаше дума за "държанието в обществото", както ти се изрази и по-точно правилното такова. : )

Azoria
11-06-2012, 15:36
Ами за мен съществуват определени граници за показване на естествената ти простотия сред хора :D На такива случки съм била свидетел, че ми е идвало да стана и да шибна един шамар на някое такова олигофренче. Например: в автобуса се качва около 20 годишно момче с патерица и доста наднормено тегло. Освен това видимо личи, че има някакво умствено заболяване и гледам как 5-6 изродчета започват да се подиграват и да показват с най-различни малоумни движения колко е дебел.. :shock:
Или в магазина: "Я фърли от онея там вафли една" "Дай да си земеме 2литра бре, нема да ни фане" и още (цитирам ти дословно каквото съм чула).
+ "хулиганското поведение", което толкова им допада - да чупят каквото им падне, да псуват като хамали и т.н.

В училище ми е ставало жал за учителките,които са търпяли какъв ли не психически тормоз от 13-15 годишни мои съученци. И точно те сега са си много готини,добри момчета. Надживяха си горе описаното поведение и вече са буквално други хора. Та това имам предвид под "не знаят как да се държат в обществото", или по-точно може и да знаят ,но е "готино" да не го правят.

cremena45
11-06-2012, 16:14
Мисля си как да разбера има ли интерес към мен или не?Дали да се надявам?Той е срамежлив и все аз трябва да го заговарям ,само първия път ме заговори и то не беше кой знае какво интересно .... а като го питам нещо дори не ме гледа в очите ,и когато приятелите му ме видят и той е там го побутват и ме гледа ,....какво става незнам,иначе и в час ме гледа понякога особедно когато аз говоря и като го видя че ме гледа се обръща и така....

cremena45
11-06-2012, 16:16
Мм не мисля че той е точно такъв всмисъл такъв все още не го познавам толкова добре но изглежда сериозно момче ,ученолюбиво интересува се от кинг бокса

Azoria
11-06-2012, 16:17
иначе и в час ме гледа понякога особедно когато аз говоря и като го видя че ме гледа се обръща и така....

Вие заедно ли сте в час? :Х

Според мен те харесва, но не мисли,че има шанс. Направи ти първата крачка.

Iceglow
11-06-2012, 16:46
и аз не разбрах... как така е по-малък от теб, а сте заедно в час :???

cremena45
11-06-2012, 17:33
Да заедно сме си и то във всеки час ,забравих да спомена че аз съм оставала в същия клас -тоест съм повтаряла и така...

Azoria
11-06-2012, 17:39
Повтаряла си толкова много,че да се падате един клас? :shock:

GLaDOS
11-06-2012, 18:18
Той не е направил 15... ти си на 17,значи си повтаряла минимум 2 пъти,от което заключвам че си достатъчно тъпа за да просъществува подобна връзка.

Big Jo reaper
11-06-2012, 18:23
Незнам аз се притеснявам дали ще ме приеме като разбере възраста ми защото той не знае на колко точно съм.....мислите ли че в началото такава връзка е по-добре да бъде тайна докато ,любовта и доверието станат по-големи ,защото и аз познавах едни хора които тя беше също по-голяма от него с 2-3 години и така криеха връзката си отначало....
Дали такъв тип връка държи дълго?Досега не ми се беше случвало....
E защо трябва да го криеш споко не е чак толкова разликата нема да го водят педофилия :cool: :cool:

cremena45
11-06-2012, 18:23
Само 1 година съм оставала ,доколкото знам той е тръгнал по-рано на учелище...но няма значение всяко зло за добро поне си харесвам сегашния клас повече от предишния...и най-вече него :)

Big Jo reaper
11-06-2012, 18:23
Той не е направил 15... ти си на 17,значи си повтаряла минимум 2 пъти,от което заключвам че си достатъчно тъпа за да просъществува подобна връзка.

++

Big Jo reaper
11-06-2012, 18:26
Мм не мисля че той е точно такъв всмисъл такъв все още не го познавам толкова добре но изглежда сериозно момче ,ученолюбиво интересува се от кинг бокса

от кинг бокса DUFUQ did i just read :D :D :D

♠Joker♠
11-06-2012, 18:27
Само 1 година съм оставала ,доколкото знам той е тръгнал по-рано на учелище...но няма значение всяко зло за добро поне си харесвам сегашния клас повече от предишния...и най-вече него :)

Интересно ми е. Кой клас толкова те е затруднил, че си повтаряла? :lol:

Iceglow
11-06-2012, 18:34
така като гледам последните коментари.... темата се поизчерпа ;д

charovnata_petia5
11-06-2012, 19:02
Случва се и да повтаряш ,на всеки се случва ;) щом са цял ден заедно това е хубаво ;)

♠Joker♠
11-06-2012, 19:11
Случва се и да повтаряш ,на всеки се случва ;) щом са цял ден заедно това е хубаво ;)

Странно... Аз не видях никой друг тук, на който му се е случило да повтаря.

Big Jo reaper
11-06-2012, 19:21
Странно... Аз не видях никой друг тук, на който му се е случило да повтаря.

++

bilqnavod
11-07-2012, 09:50
Не виждам проблем

psychopath
11-07-2012, 10:40
При тези обстоятелства, още по-малък проблем е разликата, все пак сте в една среда...

Big Jo reaper
11-13-2012, 18:39
ами никой не отказва на каки ако се замислиш ;) според мен няма да ти откаже освен ако не си някой урод влицето

psychopath
11-13-2012, 19:14
Какво значение има дали е кака или не? Или е пиче или не е? :Д

DennisCobain
11-13-2012, 19:46
Имала съм връзка с един по-малък от мен с 2 години.. То не беше точно връзка.. На третия ден ми написа смс "хайде да правим секс" и скъсахме. :lol: Ако е такъв недорасъл и твоя "избранник" бягай надалеч :D

♠Joker♠
11-15-2012, 09:22
Имала съм връзка с един по-малък от мен с 2 години.. То не беше точно връзка.. На третия ден ми написа смс "хайде да правим секс" и скъсахме. :lol: Ако е такъв недорасъл и твоя "избранник" бягай надалеч :D

Повечето са такива, но все пак не бива да се изключва факта, че има и много свестни момчета на тази възраст. Така че си зависи много от самото момче.