PDA

View Full Version : Да продължа или да спра ?



tish27
11-06-2012, 08:21
От доста време се занимавам с момиче,което има приятел от няколко години. Доста голяма тръпка ми е,но тва че си има приятел почва доста да ме напряга... Виждаме се с нея,чуваме се постоянно... ама май ми се искааа тва с другия да го няма. Искам да направяяя така чеее да не може без мен... В разговорите който сме водили ми казва че постоянно се карат но просто неможе да се реши да го остави, защото е като навик и тъй като сме от различни градове,когато се пребира в родния град всичко и напомняло на него.... РЕШЕНИЕ ?

П.С. Знам като цяло кво е решението(чао еди коя си ) ама някак си не ми се иска,защото има нещо което ме дърпаа много да я искам...

♠Joker♠
11-06-2012, 08:27
П.С. Знам като цяло кво е решението(чао еди коя си ) ама някак си не ми се иска,защото има нещо което ме дърпаа много да я искам...

Разбира се, че ще я искаш, нали не е твоя... Щом не можеш да имаш това, което искаш нещо ще продължи да те "дърпа" към нея.

A State of Trance
11-06-2012, 08:31
Сори, пич, но тя го обича. Щом се карат и не му е теглила една майна. А най-вероятно те възприема като приятел, което е още по-гадно. Можеш да я питаш дали е така, иначе ти сам си написал решението на ситуацията. Понякога се получават такива кофти положения, ама няма как...

tish27
11-06-2012, 08:59
Или простооо да карам на принципа квото стане... или до като не среща някоя друга... Сигуно трябва да го обича щом са толкова време заедно... супер объркан съм,а не ми е много яко така

paradosou
11-06-2012, 10:20
Сори, пич, но тя го обича. Щом се карат и не му е теглила една майна.
Въобще пък не е задължително. Според мен те поддържат изхабена връзка, иначе момичето нямаше да обяснява, че единствено навикът е причина да са още заедно. И през ум няма да ти мине да го кажеш това, ако си влюбен и си си намерил щастието.

Не си заслужава да се занимаваш, честно. Сам казваш, че от доста време имате някакви контакти, пък все нищо не се получава --> не те харесва достатъчно, че да се впусне във връзка с теб. Или те иска, или не я привличаш, толкова е просто. ^

Godzilla
11-06-2012, 12:59
В момента има и двама ви, защо да си дава зор според теб? Има спокойствието от връзката с него и разнообразието от отношенията с теб.

Azoria
11-06-2012, 14:29
В момента има и двама ви, защо да си дава зор според теб? Има спокойствието от връзката с него и разнообразието от отношенията с теб.

+

ivcheto0o
11-06-2012, 15:00
Защо да не ви разиграва и двамата като може.Като цяло съгласна съм с Godzilla

anonymous708973
11-06-2012, 16:08
чуваме се постоянно...

Грешка.
Напълно е възможно да те приема за приятелка, на която да си излива мъката.

balu4ka
11-06-2012, 16:14
Има вероятност да си попаднал отдавна в една определена графа,но ти си знаеш.Може би въпреки всичките проблеми около връзката си ,тя се чувства сигурна с този човек,също така не е готова да се впуска в няк'ви нови неща.След като не е пожелала да прекрати взаимоoтношенията си с приятелят си на този етап не мисля ,че с теб ще се развият нещата в друга посока..
Според мен ,не се меси и търси другаде "слабости" ; )

A State of Trance
11-06-2012, 16:34
Въобще пък не е задължително. Според мен те поддържат изхабена връзка, иначе момичето нямаше да обяснява, че единствено навикът е причина да са още заедно. И през ум няма да ти мине да го кажеш това, ако си влюбен и си си намерил щастието.

Не си заслужава да се занимаваш, честно. Сам казваш, че от доста време имате някакви контакти, пък все нищо не се получава --> не те харесва достатъчно, че да се впусне във връзка с теб. Или те иска, или не я привличаш, толкова е просто. ^

Имаш право, но само тя си знае какво й е. На мнение съм, също така, че тя просто си ги използва и двете момчета. С едното да ходи, за да и е спокойно, и създателят на темата - за разнообразие. Гадничко...

Amore-Mio*
11-06-2012, 17:29
Спри - има си приятел.

paradosou
11-06-2012, 18:12
Имаш право, но само тя си знае какво й е. На мнение съм, също така, че тя просто си ги използва и двете момчета.

Има нещо...
За мен абсолютно не си струва, поредната неориентирана е.

tish27
11-06-2012, 20:25
Искам да ги скарамм с тъпия и приятел и да го заебе .... или варианта е просто да се отдрупна като не я търся и не искам да я виждам а пък квото стане

cyclops
11-07-2012, 08:03
Играе си с вас.На нея й е най-добре. Вече сам си реши за себе си...

Godzilla
11-07-2012, 08:22
Искам да ги скарамм с тъпия и приятел и да го заебе .... или варианта е просто да се отдрупна като не я търся и не искам да я виждам а пък квото стане

Не можеш да ги скараш. Дори и да можеш - недей.
Единствения ти вариант е да се отдръпнеш.
Ако иска теб, ще добие смелост да го зареже и да дойде при теб.
Ако иска него, ще те търси, ще те търси, а после ще спре. Пък след няколко месеца може и да се присети.

Aspire
11-07-2012, 19:47
Грешка.
Напълно е възможно да те приема за приятелка, на която да си излива мъката.

А може дори и тя да не е наясно с чувствата си. И хем да иска теб, хем да не може да остави другото момче. Според мен само времето ще покаже, но все пак има голяма вероятност да останеш разочарован. Не си губи времето, има много риби в морето.

anonymous708973
11-07-2012, 20:51
Единствения ти вариант е да се отдръпнеш.
Ако иска теб, ще добие смелост да го зареже и да дойде при теб.


Най-правилният вариант.

KpuC4u
11-10-2012, 18:47
И аз съм в положението на момичето в описаната ситуация.. с приятеля ми сме заедно от 3 години.. Учим в различни градове и малко или много разстоянието не ни влияе много добре.. това лято работих на морето и стана така, че започнах да се зарибявам с едно момче.. малко по късно вече бяхме заедно.. въртя ги и двамата в момента (моя няма идея, но втория знае как стоят нещата).. Обичам си приятеля, здраво хлътнала съм и по другото момче.. но такава може би е женската психика - прави сте.. защо като мога да съм и с двамата да не го направя... осъзнавам как звучи това, но нещо в мен ме спира да реша какво точно искам .. дали да оставя моя или да продължа напред...

Azoria
11-11-2012, 08:57
Обичам си приятеля, здраво хлътнала съм и по другото момче.. но такава може би е женската психика - прави сте.. защо като мога да съм и с двамата да не го направя...

Въобще не използвай това, че си жена за оправдание.. :? И аз имам "женска психика", но не моткам двама само ,защото не смея да загубя единия.. Реши кой искаш повече и не ги разигравай.. :?

KpuC4u
11-11-2012, 11:23
Аз ако можех да реша, вече щях да съм го решила.. не съм го написала това, за да търся съвет или нещо подобно.. просто понеже съм точно в същата позиция като момичето се опитах да се изкажа от нейната гледна точка

Azoria
11-11-2012, 11:39
Мне, просто те кефи да си ги имаш и двамата , сама си го каза.

iiordanova
11-11-2012, 13:24
На колко години сте?
Най-вероятно ви играе и двамата. И следователно и тя не знае теб ли иска,гаджето си ли иска,или пък някой друг. Според мен трябва да се отдръпнеш,защото по този начин ще разбереш най-лесно дали тя държи на теб или не. Знам,че като ти е тръпка и ще ти е много гадно,като се отдръпнеш,но пък не можете да тъпчете на едно място.

laila_94
11-25-2012, 13:13
Защо темата на твоя проблем е "да продължа или да спра" при положение ,че нямаш намерението да се откажеш от момичето? Истината се крие в това ,че ако един ден тя остави приятеля си и започне да гледа на теб по-друг начин(защото сега е настроена приятелски ) ти вече няма да имаш желание да бъдеш с нея :) .. Всичко се обезсмисля... но да поизгуби си времето

fenikss_
11-25-2012, 17:17
От доста време се занимавам с момиче,което има приятел от няколко години.

СПРИ!! Спри,и то веднага.