PDA

View Full Version : Съвет към мъжете, които не искат да попаднат във "приятелската зона" (мини оргазми)



Nickolas
11-06-2012, 09:19
Здравейте! Нов съм във този форум и съм забелязал, че има доста теми по този въпрос, така че искам да дам и моите 2 цента по тази тема.

Първо на първо трябва да разберете, че има двойна природа за всичко във Вселената. Има ден и нощ, зима и лято, вдишване и издишване. Причината за да ви пиша тези глупости е, че наистина БАЛАНСИРАНИЯ мъж, мъж към които една жена ще се отвори изцяло, трябва да балансира НЕЖНОСТ и АГРЕСИЯ във отношенията си със другия пол. Начинът по който можеш да разбереш, че си твърде нежен е когато тя ти каже "обичам те...като брат". Шибано нали? Тази фраза означава, че нямаш никакъв шанс да сте повече от приятели! Това става, когато не си балансирал действията и думите си, а си бил единствено нежен. Също така можеш да разбереш когато си твърде агресивен, когато жените слагат тези стени срещу теб, малко се двоумят, защото действаш твърде грубо и агресивно. Причината за това, жените да не харесват твърде нежните мъже е защото изглеждат "импотентни" във техните очи. Нямат силата, нямат агресията да дадат на една жена, това което тя иска. Също така и с агресивните мъже. За жените агресивните мъже са нещо като хора, които свършват прекалено бързо, колкото и смешно да ви звучи. Прекалено е възбуден, прекалено бързо бута без да има НЕЖНОСТ. За това трябва да балансираш тези две неща. Ако усещате, че сте прекалено много във едната страна, ще ви дам примери как да се върнете във баланс:

Трябва да разберете, че първо трябва да "размекнеш" една жена, да я накараш да получи един "мини оргазъм". Това, което имам в предвид е, че трябва да я накараш да се засмее. Трябва да е спонтанен смях, такъв които идва от корема и сълзлив. Както оргазмът във секса, всичко трябва да е непринудено и спонтанно. Когато тя се засмее така, тя отваря душата си към теб. Накарай я да се смее, накарай я да плаче, да отвори душата си към ТЕБ. В минутата когато тя се отвори към теб, като цвете което разцъфтява, трябва да направиш като пчелата, а именно да се гмурнеш вътре. А първият начин да се "гмурнеш" във една жена е именно с очите ти. Когато тя се разсмее, направи контакт с очите и. Когато го направиш ще видиш цялата нежност и красота на душата и. Когато направиш това, тя може даже да отвърне погледа си, защото знае, че си погледнал във душата и. Направете контакт с очите и прибегнете към докосване, не грубо докосване, а самоуверено. За една жена това е знак, че мъжът срещу нея е добре БАЛАНСИРАН. Пробвайте този метод и съм сигурен, че ще останете доволни. Надявам се да съм ви бил полезен.

Anonys
11-06-2012, 13:19
Прав си, но в проста ситуация. Много зависи от момичето :)

notlike
11-06-2012, 13:26
Браво, пич. Евалата за темата - най-после съвет от автор, а не някой циврещ индивид, търсещ "спешно" помощ :) А иначе ще те допълня с една фраза - "Накараш ли една жена да се засмее, можеш да я накараш да направи всичко".

SweetySmallDevil
11-06-2012, 15:22
Евала! (bow)

w0sh
11-06-2012, 15:39
http://i1.kym-cdn.com/profiles/icons/big/000/050/000/mind%20blown.gif

jghgh
11-06-2012, 20:10
О,не.

fenastz
11-06-2012, 20:46
Вярно си е.

psychopath
11-07-2012, 10:58
Прав си, ама това е малка част от цялата картинка. : )

Aspire
11-07-2012, 18:59
И все пак не те ли привлича физически едно момче независимо колко е нежен или агресивен отива в приятелската зона. Лично аз харесвам добри и нежни момчета и бих пропуснала частта с агресията. Чувството за хумор е наистина важно!

N1ksun
11-07-2012, 19:32
Мда , но е жалко че това ще го прочетат почти главно хора , които вече го знаят това нещо .. Голяма част от малките пубери няма да си изгубят "ценното" време , за да прочетат това което си им предоставил на тепсия ^^ . И все пак това е малка част както каза психопата от цялостната картинка , но е ще е достатъчна да насочи някого в по-правилната посока :) . Верно че не при всяка това баца , както винаги в този разнооообразен свят има изключения , което му е хубавото .

N1ksun
11-07-2012, 19:36
Aspire едно нежно момче или там добро , както им викате , би ли успяло да ти вдъхне сигурност , защита , мъжественост
и да не ти омръзне след 1-2 месеца ?

Nickolas
11-07-2012, 20:51
Никъде не съм написал, че това е всичко, което трябва да направите. Има неща, които не зависят от това. Първично привличане, място и т.н. Просто според мен това ще ви даде добър тласък към останалото.