PDA

View Full Version : МОМЧЕТА, ПОМОЩ!



caisytoo
11-06-2012, 11:13
С приятеля ми сме заедно от 3 години и за Коледа искам да му подаря нещо, което наистина ще го зарадва. Искам да му подаря PC игра, но не знам каква. Влюбен е в Dоtа, обаче не харесва WOW и LOL. Бихте ли ми предложили нещо от този жанр, нека да е в порядъка на не повече от 60 лева! Много ще ми помогнете.

P.S. Знам, че ще възникнат въпроси от типа на "Защо не си ги свали от нета?" Емиии.. защото му насича компютъра и всички знаем, че оргинала е най-добър. Много ще съм ви благодарна, ако успеете да ми помогнете! :)

TheBeliever
11-06-2012, 12:58
И с оригинална игра пак ще му насича компютъра, ако конфигурацията му е остаряла.

caisytoo
11-06-2012, 16:59
Пробвали сме с оригинални игри не насича - явно не е от конфигурацията. Компютъра е с двуядрен процесор и им 4 ГБ РАМ. Според мен е добре.

psychopath
11-07-2012, 10:05
Диабло 3? :Д

sexy15
11-07-2012, 13:41
Dota 2 :) Ако се интересуваш мисля, че знам човек който продава.
Ако я няма ще и се зарадва на новата дота, щом и е фен..

kolegata88
11-08-2012, 19:52
Не мисля че игра е подходящ подарък.Аз мразя да ми подарявят игри особенно ако ги има в нета.Ако все пак ще му взимаш игра вземи оригинален War Craft и ще може да играе dota във близърт безплатно или dota 2

Nakadah
11-09-2012, 09:57
всички знаем, че оргинала е най-добър.

Не, не знаеме. Каква е точно разликата между оригинален диск и кракната от нета?


Компютъра е с двуядрен процесор и им 4 ГБ РАМ. Според мен е добре.

Оооще нещо идващо от този континент :lol:


Диабло 3? :Д

Това, но първо му кажи да си купи нов компютър/оправи сегашния

kolegata88
11-09-2012, 10:09
Естествено че оригинала е по добър от кракната версия.Няма смисъл да се коментира това.

Nakadah
11-09-2012, 10:14
Естествено че оригинала е по добър от кракната версия.Няма смисъл да се коментира това.

Да бе добре, айде сега обясни защо е...

1. Игри като Diablo 2/3 можеш да играеш в оригиналните сървъри защото идва кода с тях
2. Твоето его защото видиш ли като Българин е друго да кажеш, че си дал 50лв за игра вместо да кажеш, че си спестил 50лв

kolegata88
11-09-2012, 12:22
Еми точно за това оригинала е по добър.Игра се взима за да се играе в multiplayer или batllenet.Никой не играе вече singleplayer.Да не говорим че pc игрите замряха отдавна.Вече всеки геймър си пляска на конзолата

caisytoo
11-10-2012, 01:48
Ее значии... във всяка тема ще се намери някой заядливец да ми развали настроението!! Първо - мисля, че е близко до ъкъла, че всяка игра има платена версия с по - добро качество, тъй като ако всичко им е безплатно на тея фирми, създаващи игри няма да имат пари децата да си нахранят; Второ - това, че ти имаш такова мислене, не значи, че всички имат такова! Аз винаги избирам най - евтиното, но с добро качество! Просто исках да направя нещо различно и да го зарадвам.
Относно Диабло III , приятеля ми ми беше споделял възхитата си, но уви играта струва 139 лв в промоция. Много исках да му я купя, но няма от къде да извадя толкова пари. Дотите ги има, за Warcraft ще видя.Стигнах до консенсус със себе си и избрах една игра James Bond не мога да се сетя пълното наименование, но има всичко, което той обича: коли, пердах и яки каки . Даже на мен ми се стори интересна и аз ще намажа и ще си я инсталирам! Благодаря за съветите! Междудругото компютъра си е бил и на монтьор и всичко му е наред, явно си е от игрите. Незнам..

psychopath
11-10-2012, 12:00
Потърси повече, ще намериш Диабло 3 за по-малко пари. : )

cookie78
11-10-2012, 16:40
Потърси повече, ще намериш Диабло 3 за по-малко пари. : )
++

caisytoo
11-11-2012, 09:15
Мерси! :)