PDA

View Full Version : Афта помощ МОЛЯ ВИ СЕ ПОМОГНЕТЕ МИ !!!!!!!!!!!!!!!



Teri __
11-06-2012, 13:59
Хора имам си приятел вече 6 месеца до сега докато сме се целували не са ми излизали нито херпеси нито нищо,но за първи път ми се появи афта и не знам дали е от него или от нещо друго моя приятел поддържа хигиена знам защото се къпе по 3 пъти на ден постоянно се мие не някакъв мръсник има ли възможност да е от него или от поява на какво е ????


МОЛЯ ВИ СЕ ПОМОГНЕТЕ МИ !!!!!!!!!!!

SisiStrange
11-06-2012, 14:55
Афти се получават от много неща. След някои антибиотици, от замърсяване, ако си се пипнала с мръсни ръце и какво ли още не. Не е виновно момчето, дишай.

besso
11-06-2012, 17:43
Ае за всяка простотия ли пишете във форумите?! Бахти поколението! :D

PullMeCloser
11-06-2012, 18:35
Егати паниката за една АФТА :Д:Д:Д
Имаше едно зелено лекарство, с което се мажат, само че не мога да се сетя как се казваше... Ще питам тия дни и ще се едит-на.

XXX_f
11-07-2012, 01:20
Ае за всяка простотия ли пишете във форумите?! Бахти поколението! :D


a...не се бъзикаи излезе ми пъпка на кутрето на крака не знам какво да правя някой може ли да ми помогне :D:D:D

rubby179
11-07-2012, 05:58
Афти се появяват и при отслабване на имунната система. Консумирайте повече храна богата на витамини или вземайте такива под формата на таблетки.

titinkaa
11-07-2012, 09:22
Афти се получават от много неща. След някои антибиотици, от замърсяване, ако си се пипнала с мръсни ръце и какво ли още не. Не е виновно момчето, дишай.

+