PDA

View Full Version : въпрос свързан с Англия?



SimonaD
11-06-2012, 14:57
Здравейте, не знаех къде да пусна темата, затова я пуснах тук - надявам се, че няма проблем. :P

Та... след седмица ми предстои едноседмична почивка до Лондон. Всичко аз съм си организирала и платила, защото не исках да притеснявам родителите си. Платила съм си вече всичко: хотели, самолетни билети и т.н. Това, което ме тревожи, са джобните пари ;d Смятате ли, че 250 паунда ще ми бъдат достатъчни да изкарам престоя си там? Толкова мога да отделя в момента, а както казах не искам да притискам нашите за пари, при положение, че разполагам с някакви, макар и последните ми останали.

Очаквам мненията на някой, който е бил там, или като цяло всеки, който е по-запознат от мен на тази тема. Благодаря предварително ! :))) и още веднъж се извинявам, ако не съм уцелила раздела за темата!

john_shooter
11-06-2012, 15:37
ми не знам не съм бил там.. но според мене зависи как човек харчи : ) ( a btw има ли място за още някой :Д ма без да се доплаща ако може :Д )

SimonaD
11-06-2012, 15:56
хахаха взимам те за компания.. тъкмо да имам с кой да се загубя из огррооомния Лондон :D

Ясно ми е, че зависи от това с колко широки пръсти е човек. Като цяло не мисля, че ще имам други разходи освен за храна, превоз и някакви съвсем символични неща, които ще донеса като подаръчета тук...а те са не повече от 3-4 паунда ;d вероятно и за входове за някои от забележителностите.... не знам, имам някакво усещане, че ще ми стигнат тези пари, но пък като отидеш там понякога нещата се оказват по-различни, отколкото си си ги мислел.. затова искам да чуя мнението на някой, който е бил там?? :)

john_shooter
11-06-2012, 15:59
аха за англия не знам ще ти кажа нещо от личен опит .. когато ми бяха откраднали парите и бях извън бг изкарах с около 10 евро и карах 2 дена само на кола и марс докато се прибера :Д ( иначе бих дошъл с теб ма ако трябва да се доплаща не ме търси :Д не ми се даат пари )

SimonaD
11-06-2012, 16:54
Къде си бил извън България? Мен като цяло не ме тревожи нищо друго, освен високия им стандарт на тия пусти англичани и високите цени :D

john_shooter
11-06-2012, 17:38
италия :Д иначе успех ( един въпрос за кво избра англия за почивка :Д не знам дали си наясно,но съм чувал че там времето е шит ) :Д