PDA

View Full Version : Кой?



a1a2b3v
11-06-2012, 16:06
Ами не съм мислела, че ще изпадам в подобни ситуации, но някак си се получи така, че да избирам между две момчета...
С първото сме заедно от малко повече от 2 месеца, умен, забавен изглежда добре бързо успя да ми завърти главата, обаче не съм сигурна дали изобщо трябва да съм с него.. причината? Ами някак си имам чувството, че не го е грижа за мен, не ми обръща особенно внимание, все едно ме търси само когато няма какво да прави, когато му е скучно...
С второто сме се виждали само 1 - миналата нова година, прекарахме няколко часа - умен е, също има чувство за хумор, няма най-добрия външен вид, но не ми и пука толкова.. В последно време си пишем (наскоро ме намери във фейса), а и си говорим по телефона-всеки ден! Обръща ми внимание, знам че ме харесва, добра компания е и му пука, в пъти повече от 1вото момче, но аз не го харесвам.. харесвам вниманието му.
В момента 2рото момче, знае че не съм сама- казах му и знам, че му е гадно .. казах му, че до края на седмицата ще реша какво ще правя, момчето с което сме заедно идея си няма -не се чуваме напоследък (той не ме търси, за да си говорим, а когато аз го потърся бързо ми орязва квитанциите, затова и рядко се случва да го търся).
Вие какво бихте направили? Без опция търси 3ти или зарежи и 2мата. :)

TheBeliever
11-06-2012, 16:11
Защо пък да не ги зарежеш и двамата? Не си доволна във връзката си с първия и не харесваш втория. Защо въобще държиш да се занимаваш с тях? Само за да не си сама?

a1a2b3v
11-06-2012, 16:18
Защо пък да не ги зарежеш и двамата? Не си доволна във връзката си с първия и не харесваш втория. Защо въобще държиш да се занимаваш с тях? Само за да не си сама?


Ами това с първия си е чист мазохизъм, и аз не знам защо досега не съм го зарязала сигурно защото все още го харесвам, а изобщо не си заслужава...

Второто момче е добро, не искам да го нараня...
Някак си чудя се дали ще мога да изпитам нещо към 2рия.. В смисъл аз и 1вия не харесвах в началото(първоначално всичко почна приятелски) в последствие хлътнах, а той се отдръпна..

balu4ka
11-06-2012, 16:22
TheBeliever,Определено го има и този момент.Търсиш внимание,не го получаваш от първия,светва ти зелена лампичка от другата страна и като удавник за сламка се хвърляш на вторият.Нито първия нито втория са за теб ,намери си занимание и си уплътни времето.

A State of Trance
11-06-2012, 16:42
Ами, първият ти се дърпа. Точно поради това може би ти е интересен и още си с него. Щом не харесваш вторият явно става за "приятел", колкото и гадно да звучи. Бил съм в подобна ситуация и съм пристрастен > Зарежи балъка, който не ти обръща внимание и се обърни към момчето, което толкова много те търси и иска да си лафи с теб. Дай му шанс, не го friendszone-вай :)

a1a2b3v
11-06-2012, 16:43
Нито първия нито втория са за теб ,намери си занимание и си уплътни времето.

Знам, но все пак искам да избера единия.. Също знам, че и в момента звуча като най-голямата лигла, но се чуствам объркана, а и ми е някакво виновно от цялата ситуация...

a1a2b3v
11-06-2012, 16:49
Бил съм в подобна ситуация и съм пристрастен

Мога ли да попитам, какво се е случило?

anonymous708973
11-06-2012, 16:59
Вие какво бихте направили? Без опция търси 3ти или зарежи и 2мата. :)

Защо?
Страх те е, че трети няма да ти върже ли? Толкова ли те е страх да останеш сама за малко?

a1a2b3v
11-06-2012, 17:06
Страх те е, че трети няма да ти върже ли? Толкова ли те е страх да останеш сама за малко?

Ами честно казано преди този, в който съм в момента не съм си имала приятел... не че не е имало навити, все нещо не ми е харесвало. Та иначе казано преди това бая време съм била сама ако може така да се каже, та не е това проблема. Иначе 3ти може и да върже, но каква е гаранцията, че ще го харесам? Каква е гаранцията пак да не се окажа в някаква нелепа ситуация?

♠Joker♠
11-06-2012, 17:07
Зарежи първия щом не се чувстваш щастлива с него и започни да си пишеш с втория, но само приятелски, не му казвай, че си скъсала с другия, защото ще се зареди с напразни надежди. И после повече ще го боли ако нещата между вас не се получат. И така, пишете си и ако ти допадне му дай шанс.

TheBeliever
11-06-2012, 17:18
Ами честно казано преди този, в който съм в момента не съм си имала приятел... не че не е имало навити, все нещо не ми е харесвало. Та иначе казано преди това бая време съм била сама ако може така да се каже, та не е това проблема. Иначе 3ти може и да върже, но каква е гаранцията, че ще го харесам? Каква е гаранцията пак да не се окажа в някаква нелепа ситуация?

Значи логиката ти е да стискаш отчаяно първият, който някога се е навил да тръгне с теб, независимо колко гадно се държи, само защото те е страх, че никой друг няма да се излъже? Осъзнаваш ли колко е жалко това?

Amore-Mio*
11-06-2012, 17:26
Зарежи и двамата - защо да няма такава опция? Има ли изобщо смисъл да си с един от двамата, като само частично, по нещо ти харесва и в двамата, но нито един не е успял да влезе в сърцето ти, че сега да няма нужда от тая дилема. И мамка му стара, не мислиш ли, че е време да пораснеш? Все щял да се излъже трети, ама каква била гаранцията, че тя щяла да го хареса - ама чакай малко, ти да не би на всеки, който ти е обърнал внимание въртиш опашка? И изобщо защо се занимаваш с някой към който не изпитваш и грам симпатия.

anonymous708973
11-06-2012, 17:30
но каква е гаранцията, че ще го харесам? Каква е гаранцията пак да не се окажа в някаква нелепа ситуация?

Сивото ти вещество.

a1a2b3v
11-06-2012, 17:43
Значи логиката ти е да стискаш отчаяно първият, който някога се е навил да тръгне с теб

Всъщност първия с когото аз се навих да тръгна.. преди него никой не ми е правил достатъчно добро впечатление, по никого не съм си падала до такава степен...


Все щял да се излъже трети, ама каква била гаранцията, че тя щяла да го хареса - ама чакай малко, ти да не би на всеки, който ти е обърнал внимание въртиш опашка? И изобщо защо се занимаваш с някой към който не изпитваш и грам симпатия.

Е не е като да не изпитвам грам симпатия.. има доста добри черти. Знам ли смятам, че си заслужава понеже си ме е харесал от почти година.. тогава негов добър приятел, който понякога излизаше с нашата компания се опитваше да ме навива да излезна с него.. детски акъл тогава дори не опитах.. сега знам, че още имам шанс, проявява далеч повече инициатива от всеки друг, който се е опитвал да привлече вниманието ми. А и може би защото смятам, че е в някаква подобна ситуация на това моето, с разликата, че няма някоя друга която да му обръща вниманието, което той на мен. Иначе казано аз тичам след някого, на когото му запълвам времето, той също...

♠Joker♠
11-06-2012, 17:54
Всъщност първия с когото аз се навих да тръгна.. преди него никой не ми е правил достатъчно добро впечатление, по никого не съм си падала до такава степен...



Е не е като да не изпитвам грам симпатия.. има доста добри черти. Знам ли смятам, че си заслужава понеже си ме е харесал от почти година.. тогава негов добър приятел, който понякога излизаше с нашата компания се опитваше да ме навива да излезна с него.. детски акъл тогава дори не опитах.. сега знам, че още имам шанс, проявява далеч повече инициатива от всеки друг, който се е опитвал да привлече вниманието ми. А и може би защото смятам, че е в някаква подобна ситуация на това моето, с разликата, че няма някоя друга която да му обръща вниманието, което той на мен. Иначе казано аз тичам след някого, на когото му запълвам времето, той също...

Аха... Значи този, който ти обръща най-много внимание, е достоен да ти "запълва времето".? И наричаш това любов?

a1a2b3v
11-06-2012, 17:57
Аха... Значи този, който ти обръща най-много внимание, е достоен да ти "запълва времето".? И наричаш това любов?

Не съм казала, че е любов..., но може пък и да се привържа към него кой знае. Идеята не е да се подигравам с него или нещо подобно. Ако ще излизам с него, смятам да се държа добре, защото го заслужава.

Иначе това със "запълването на време" го споменавам, защото сме в може би еднакво положение. Знам ли, може би защото ми е гадно положението в което се намирам, не искам с него да е същото, макар че в момента е точно така. Ако беше идеята само да ми "запълва времето" изобщо нямаше да му казвам за 1вия, нямаше и да му кажа срок в който да реша какво да правя.

♠Joker♠
11-06-2012, 18:01
Не съм казала, че е любов..., но може пък и да се привържа към него кой знае. Идеята не е да се подигравам с него или нещо подобно. Ако ще излизам с него, смятам да се държа добре, защото го заслужава.

Първо реши какво точно искаш и после тръгни с някой "навит"...

bitchwolf
11-06-2012, 18:46
Виж, в тоя живот много ще те харесват и ще ти налитат..гадно е но е факт, че няма как да угодиш на всички или да не нараниш някой от тях, все пак не си виновна, че някой е решил да има симпатии или нещо повече към теб. Абсурд е да се опитваш да обичаш насила, за да не хартиса някой наранен. Бъди сама или с някой, когото харесваш наистина!

♠Joker♠
11-06-2012, 18:47
Виж, в тоя живот много ще те харесват и ще ти налитат..гадно е но е факт, че няма как да угодиш на всички или да не нараниш някой от тях, все пак не си виновна, че някой е решил да има симпатии или нещо повече към теб. Абсурд е да се опитваш да обичаш насила, за да не хартиса някой наранен. Бъди сама или с някой, когото харесваш наистина!

+

fenkaaa
11-07-2012, 10:51
Тоя първия на 100 процента ти казвам да го зарежеш.. а 2-рото момче,щом нямаш чувства към него,няма смисъл да му даваш напразни надежди.Сближете се още повече,опознайте се и тогава ако се появи нещо сама ще решиш как да действаш. :)

psychopath
11-07-2012, 11:03
Съжалявам, но аз съм за "нито един", даже съм по-скоро за първия...

Violenza
11-07-2012, 11:58
Аз бих взела втория. Ама ме съмнява и с него да се задържите кой знае колко.

psychopath
11-07-2012, 12:35
Даже с втория интереса й ще умре много по-бързо, докато с първия не се знае как ще се завъртят нещата.

Violenza
11-07-2012, 12:39
А бе той ако знае как да си изиграе картите с "вниманието", като нищо ще се привърже лесно към него. Другият вариант е много бързо да започне да я дразни всичко в него. Така че... 50/50 бих дала аз.