PDA

View Full Version : Как бихте действали?



Biolog
11-07-2012, 10:00
Здравейте хора. Имам малък проблем и се чудя какво да правя.. Има едно момче, познаваме се от деца, бяхме 'гаджета' като малки ;дд преди време случайно се засякохме на купон, говорихме си и той ме целуна. След това се виждахме но пак случайно. Писахме си във фб и смс. Питаше ме всеки път: кога ще се видим?.. и аз му казвах.. ми само кажи кога.. Проблемът е, че явно съм хлътнала.. супер много го харесвам, мисля за него нонстоп.. истината е, че пр искам да съм с него.. НО .. нз какво да правя.. аз ли да му звънна.. да не излезе странно нз.. Наистина мн го харесвам..
пс. ако има значение и двамата сме на 17 :) благодаря ви за отг и съвети ако има такива... :Р

Azoria
11-07-2012, 10:18
Щом си му казала "само кажи кога", а пък не те е поканил... сигурно той не иска. Поне аз така си го обяснявам.

goGu
11-07-2012, 10:21
Е сега търси ли те още ?

xXxPETYAxXx
11-07-2012, 10:44
Прекалено лесно му изглежда, като му даваш той да определя кога. Щом те е питал е искал да знае кога имаш възможност, а не да му казваш той да каже...някак се държиш като кученце, а не трябва.
Следващия път, когато те пита кога ще излезете му кажи примерно "Аз имам свободно време в петък следобяд", не му показвай, че си готова да си разчистиш графика, само и само да се видите.

Biolog
11-07-2012, 11:07
продължава да ме търси, но не ме пита кога да се видим или нш такова.. пуска някви шеги.. ебава се.. но нищо повече.. разпитва ме.. как е даскало а-у.. пише ми смси ей така без причина.. яко даск ;** примерно ;д и аз седя о.О.. ;дд то са да хвана да му кажа.. миии аре утре на кафе ;дд нз.. ;д

Azoria
11-07-2012, 11:14
то са да хвана да му кажа.. миии аре утре на кафе ;дд нз.. ;д

Ами горе долу.. все пак като искаш нещо - действай по въпроса. Ако те отреже поне ще знаеш да не си губиш времето вече. :)

granger
11-07-2012, 11:18
Хората са го казали: Като харесваш някого - иди и му кажи. Има 2 изхода: Или ще те отреже, или ше излезе с теб. И в двата случая не губиш нищо. Ще разбереш дали има симпатии само ,ако му кажеш .
Ако ли не - минаваш и заминаваш , явно не си е заслужавало.

marilyn
11-07-2012, 13:29
Хората са го казали: Като харесваш някого - иди и му кажи. Има 2 изхода: Или ще те отреже, или ше излезе с теб. И в двата случая не губиш нищо. Ще разбереш дали има симпатии само ,ако му кажеш .
Ако ли не - минаваш и заминаваш , явно не си е заслужавало.

Много точно казано.

rusoto_baby_f
11-07-2012, 22:56
Хората са го казали: Като харесваш някого - иди и му кажи. Има 2 изхода: Или ще те отреже, или ше излезе с теб. И в двата случая не губиш нищо. Ще разбереш дали има симпатии само ,ако му кажеш .
Ако ли не - минаваш и заминаваш , явно не си е заслужавало.

правилно

Hilary_
11-08-2012, 02:40
Действай, а не го чакай.

Amore-Mio*
11-09-2012, 09:52
Бих го поканила.
Все пак той е правил хиляди опити, а ти толкова пъти си казвала *само кажи кога. Тъпо е. Кажи му *свободна съм еди - кога си и ако искаш, можем да излезем. Дръж се съвсем нормално и естествено, щом го харесваш - действай.