PDA

View Full Version : Хората над 16, как успявате да включите партньор в живота си?



Uzerneim
11-07-2012, 11:23
При условие, че имате уроци, приятели, хоби или две, роднини и тн. Защото аз се опитвам и фейлвам епично. Скарахме се с приятелката ми понеже тя иска да е по цели дни с мен, не съм виждал приятел от седмица сигурно, до никъде не съм стигнал в училище и ми падат оценките а и понеже отделям минимално време и за хобито ми и там не ми се получава. Някак си времето не стига.
Споделете :D Изключвате ли някое от тези неща? Защото повечето от хората около мен изключват училището и хобитата, но не ми харесва този вариант.

Sh@d0w
11-07-2012, 11:24
Има време за всичко, стига да умееш да си го разпределяш.

psychopath
11-07-2012, 11:28
Има време за всичко, стига да умееш да си го разпределяш.
Правилно.

Uzerneim
11-07-2012, 11:32
Предполагам. Зависи с колко задачи се натовариш. Може би просто аз съм награбил прекалено много неща.

TheBeliever
11-07-2012, 12:31
Не са ти много нещата. Просто трябва да си наредиш приоритетите и да не си пилееш времето.

bilqnavod
11-07-2012, 12:40
Има време за всичко, стига да умееш да си го разпределяш.

мда и по - малко ще стоиш на компа...

marilyn
11-07-2012, 13:10
При условие, че имате уроци, приятели, хоби или две, роднини и тн. Защото аз се опитвам и фейлвам епично. Скарахме се с приятелката ми понеже тя иска да е по цели дни с мен,

Да не би приятелката ти да е няква лепка, която постоянно иска да сте заедно?

Да ти кажа и аз често пъти фейлвам в това да успявам с всичко... и затова сериозна връзка не мога да създам... даскалото, вече университета де, приятелите, страничните занимания винаги са ми били по-интересни...

jghgh
11-07-2012, 13:18
Да ти кажа и аз често пъти фейлвам в това да успявам с всичко... и затова сериозна връзка не мога да създам... даскалото, вече университета де, приятелите, страничните занимания винаги са ми били по-интересни...
мечтая да бъда като теб ^_^

the lil legend
11-07-2012, 13:22
То не е толкова трудно. Трябва просто партньорът ти да се научи да право компромиси, както и ти. С желание всичко се постига :)

marilyn
11-07-2012, 13:23
мечтая да бъда като теб ^_^

Хахх, не е толкова прекрасно колкото изглежда. Понякога ти липсват нещата, които може да ти даде една сериозна връзка, друг път пък момчетата не успяват да разберат това ми схващане, че имам по-важни неща в живота от тях и без да искам ги наранявам...

Amore-Mio*
11-07-2012, 17:23
Предполагам. Зависи с колко задачи се натовариш. Може би просто аз съм награбил прекалено много неща.

Не си се награбил с повечко.
Ние също с приятеля ми сме неразделни /за щастие/ и си ми е чудесно. Разпределям си времето за хобитата си, за уроците, за четене на книга примерно, излизане с приятели. По принцип си излизаме заедно с приятели - създадохме си тая компания и си ни е много добре. Освен това се занимавам и с някакви семейни простотии - дали семейство , дали приятели.

SHPAIdURmeN
11-07-2012, 21:09
Има време за всичко, стига да умееш да си го разпределяш.

Toчно.

Авторе сядаш един ден на д-то си :D. И си правиш списък с всички дейности, които извършваш всеки божи ден :D написваш ги и изчисляваш колко време ти отнема да направиш това, онова 3-те 4-то 5-то. И почваш да взимаш от времето на нещата, които не са чак толкова значими ( компютър, например). :)

anonymous708973
11-07-2012, 21:12
Винаги връзките ми са били приоритет. В сегашната той е в София през седмицата, та успявам да свърша всичко тогава. Уикендът е изцяло за него. Изкарвам си отличния успех, гледам си сериалите, помагам с домакинската работа вкъщи.
Как... ами, всъщност, не бих казала, че съм организирана. Може би трябва да се разбереш с приятелката си да се виждате за по 2-3-4 часа дневно, през останалото време си върши твоята работа.

Azoria
11-07-2012, 21:25
Може би трябва да се разбереш с приятелката си да се виждате за по 2-3-4 часа дневно, през останалото време си върши твоята работа.

+

Не може да отделяш време само на едно и да се питаш защо не ти се получава...

rusoto_baby_f
11-07-2012, 22:41
Винаги съм опитвала да си разпределям времето, въпреки че никога не ми достига

Hilary_
11-08-2012, 02:57
Стига, като си разпределяш правилно нещата.

SisiStrange
11-08-2012, 04:13
В голяма част от случаите просто режа от спането си. През семестъра свръх рядко ми се случва нощ, в която да спя над 5 часа. Пробвай да си четеш уроците в рейса, преди заспиване или нещо от сорта, помага.

ПП. Ако може да споделиш какво ти е въпросното хоби?

complicated_
11-08-2012, 06:10
както повечето хора ти казаха - разпредели си времето :) не ти са толкова много задачите.. аз например уча 12 кл. съм,ходя на танци,от скоро почнах работа + всичко това намирам време и за гаджета :) Трябва да си поговориш с приятелката ти и да правите взаймно компромиси.

LadyDi
11-08-2012, 06:17
Просто приятелката ти ще порасне, ще ѝ се отворят и на нея повече неща за правене (освен да ходи на даскало и след даскало да те чака да ѝ обърнеш внимание).
Колкото до разпределянето на времето - подреди си нещата в главата си и отделяй на всеки толкова време, колкото ти искаш да прекарваш с тях. Тук няма златна среда - винаги едното ще страда за сметка на другото. Утре ще обърнеш нещата.

tori
11-08-2012, 10:00
Еми лесно е. Ако искаш да си с момичето и същевременно да практикуваш хобито, вземаш я със себе си. Така ще е забавно, особено ако и показваш как точно да го направи. Ако искаш, можеш да правиш като мен - отиваме у баба двамата. Двамата с дядо много ни обичат и като отида сама, се почват едни въпроси... Къде бил, кво правил, що не бил с мен, бла-бла-бла... Общо взето не е най-трудното нещо на света.

titinkaa
11-08-2012, 10:17
Един ден отделяш за хобито+2-3 часа за гаджето+2 часа за учене.
Другия ден отделяш да се видиш с приятели+ 2 часа за гаджето+1-2 часа за учене и си готов.
Просто си подреждай програмата за деня,така че да ти е удобно и да има от всичко по -малко.

dimitar_ak
11-08-2012, 10:19
Всичко е прекалено лесно ако умееш да си отговорен и да определяш приоритетите си. Също така много от задълженията си може да отхвърляш и заедно с гаджето, като разчиташ на помощ.

someonerandom
11-08-2012, 13:14
Колкото и да си разпределяш времето,винаги ще трябва да орежеш нещо.Не може да имаш приятелка и да аискаш да излизаш с нея,и същевременно да очакваш винаги да имаш също толкова време за всичките си странични занимания,колкото преди.Това просто ще трябва да го приемеш.Не ти знам ситуацията каква е,може приятелката ти да е лепка,а може и ти просто да отделяш прекалено много време за нещо.

outrageousno
11-08-2012, 15:52
Ако искаш сериозна приятелка, трябва да се откажеш от някои неща

ledenakrasota
11-08-2012, 16:25
Трудно съчетавам нещата, но нищо не ми липсва. :D В училище ми се отдаваше почти всяка специалност и бях запалена по какво ли не. Ако нещо не съм направила за някой урок, се досещаха защо. :D:D:D:D:D:D:D:D:D Приятелката ти явно няма същото ниво на заетост като теб. Говорете по въпроса. Трябва и двамата да балансирате. Обсебващ човек не ти трябва,защото всичко ще бъде за твоя сметка,а така не трябва. :)

brutaLxxbunny
11-08-2012, 16:30
Аз се занимавам с три извънкласни дейности, в училище поддържам отличен успех и живея сама, с което си идват и съответните задължения. Въпрос на добро разпределение на времето просто. Че даже време за Фейсбук и сериали имам :D
Да бъдете постоянно заедно обаче.. звучи леко досадно. Постигнете някакъв компромисен вариант?
Планирай за по-напред. Знам, че момчетата не обичате, но ще помогне и няма да ти се струпват по 54859 неща в един ден, а на следващия да имаш много свободно време, а да не знаеш как да го оползотвориш.
+ нареди си приоритетите. Сигурен ли си, че всички тези неща не са просто извинение, за да не я виждаш?