PDA

View Full Version : ъъъ Женски въпрос ! (Не ми се смейте моля ви ! )



Miki26
11-07-2012, 15:47
Здравейте на 13 и половина съм и още не ми е дошло . Такам малко ме е срам да поразпитам мама не , че не ме е малко срам да питам и вас ..... Имам малко въпроси и ще се радвам ако ми одговорите поне на един от тях без да ми се смеете . Благодаря ви предварително !
1. Превръзки или тампони ?
2 . Какво е 'ежедневни преевръзки ' или (там др. видове няма да избр. )
3. Вие какъв вид ползвате ?
Моля ви не ми се смейте :D !!! Благодаря ви за вниманието !

XXX_f
11-07-2012, 16:34
1. Определено превръзки, само ако излизам си слагам тампон но задължително на 4-5 часа трябва да се сменя.
2. Ежедневната превръзка е много по - малка от обикновената аз лично я ползвам ако имам някакво течение или последния ден от цикъла като процапва малко.
3. Използвам OB тампони а за превръзки bella - памучни, харесвам ги защото моята кожа е малко раздразнителна, а те не ми дразнят и го няма това чувство за "памперс"...а и са забавни интересна форма, цветове, цветенца :P За ежедневни дискрийт, но тези който отстрани са полупрозрачни :)

marilyn
11-07-2012, 17:19
Пише се "оТговарям"
На 13 няма нещо страшно ако не ти е дошло.
1. Аз ползвам тампони.
2. Еми превръзките са ежедневни (някви мн тънки), дневни(някви с различна дебелина) и нощни (доста по-дебели)
3. Тампони 'Натурела'

BamBamBo
11-07-2012, 20:18
Когато ти дойде цикалът искаш не искаш ще и кажеш и ще видиш , че няма нищо срамно,това са нормални неща,няма от какво просто да се срамуваш,проумей го. :)

Hayashi
11-07-2012, 20:33
1. Отскоро ползвам и двете.
2. Ежедневните превръзки са за всеки ден, за да не се зацапва бельото от бяло течение.
2. Превръзки ползвам на TianDe и Naturella. Тампони O.B.

titinkaa
11-08-2012, 09:45
1. За девствени момичета се препоръчват превръзките(лично според мен, без основателна причина).От хигиенична гледна точка няма кой знае каква разлика, сама ще прецениш как ти е по-удобно. Сменяй тампоните редовно и недей да спиш с тях.
2.Ежедневните превръзки са с различен размер и степен на попивателност.
3.Използвам или тампони на Ob или обикновени нощни превръзки... Едни такива лилави и безиммени. В началото избягвай ароматизираните, за да не получиш някой обрив.
И започни да говориш с майка си за тези неща, няма нищо срамно. :)

+1