PDA

View Full Version : Great pics



Canis_Dirus
11-07-2012, 16:48
Awesome pics. Great size. Look thick. Solid. Tight. Keep us all posted on your continued progress with any new progress pics or vid clips. Show us what you got man. Wanna see how freakin' huge, solid, thick and tight you can get. Thanks for the motivation.

Canis_Dirus
11-07-2012, 16:59
е не е ли писано за днешната ситуация ..фарисейщината на mode/style и Исусовата нозоватеност ,която се нахожда у fashion.. да не говорим,че ако аз бях на 12mag щях да пише не до Толедано и Пино ,аи направо до бойко борисов и патриарх Максим..как може да са изместени от първата редичка..където иронически се подвизава дендито -LM ..(времевата проблематика като вътретекствова времева дименския в късния хайдегер) ..направо скандал в стила на NEW YORK TIMES..слав и хубен на втора редичка....явно им е важно да са там..на мен понеже не би ми било ,бих им казал да помолят да донесат стола на президента от президенството и овакантения трон на патруарха..и да ме турят ако щат в осма редичка

Canis_Dirus
11-07-2012, 17:03
ние сем Dior homme,jil sander.. za fashion
това не е фешънтова е артистически костюм..карнавално облекло.
НИКОГА комсомолеца и понера не е бил облечен по този DADA -pop-art начин..ТЕ СА ЗА МИНИМИЗЪМ и остра,отчетлива кройка и унииверсализиран силует..виж раф,жив диор ом..виж St LAurent ..

1984,85 (покрай Гробачов и оруелския 1984) вражеската пропаганда опита стария трик със овърдетерминацията.. иронията.. пуси раят..
те започнаха да правят филми (Роки 4,клипоове Никита елтон джон ,две племена френки гоус то холивуд..бронски бойт летър то брежнев -масово беше тпова ироноическо рпеекспониране..вие никога няма да намерите снимка на пионер,който да носи повече опт една значка..атзи на ДКМС или ВЛКМ.. ако някой сложеше 2-3 значки това беше наказуемо,кич,не е формено..
въобще армията както и монашеските ордени са минималистични,а не over abundant a не претрупани..невротическата обилност я имаше ,да..по карнавалните шествия около 1 май..тогава трудещите се покавваха сила и демонстрираха радост..нещо като мажиретността на днешните спортни състезания..върху платформи на камион трудещи се правеха ЖИВИ пирамиди..като на върха застиннал мъж,мъж и жена държаха сърп и чук,а тези отдолу ги въртяха,като на въртяща сцена..това го имам видяно някъде 1973..после само по псартакиадите..та на тези карнавали имаше разни по-взрастни другари,в своя екксцесивен сантиментализъм се обкичваха с множество ордени..това не ебеше добър вкус..
имам една снимка с куртка..някои са я виждали..там се виждат белите конци под пагона.. защо..
както и днес вземете костюм на добра марра..джобовете са зашити..
така и нас като новобранци ни "действаха" старите воноци" да си зашием пагоните.по същата причина поради която малките джобчета на саката са зашити. обикновено това са тези по-формално бизнес облекла,които са направени по груби,нишо че са boss,strelson.. които като ги видиш то ставя ясно,че те не са толквоа елегантно фортифицирани, че да позволяват носенето на кърпичка в тях.. това е друга тема,ккакво е сакото,което се отваря към handkerchief

така че..това не ефешън..това е каранвален костюм фрийк-щина..
и донякъде градинко е прав..

защото тези,кото по,мном манифестациите от 1973 ,сме сред тези,които биха могли да си спомнят как много тийнеджърки от художествената гимназия носеха знчки- ленин "ни погоди,Миша-олимпец'
ТОВА НЕ ОЗНАЧАВАШЕ,че те са чели и 2 страници от Ленин..напротов..значеше,че техния любим автор е селиб=нджър -спасителя в ръжта,.. че филма на която се подмокрят е СТЕНАТА.. боб гелдоф..или да кажем -сияния-кубрик,полет над кук.гнездо,Пилето.. все такива хипаросви ревизионозми..
и да..повчето от тях носеха ленин,защото не можеха да нсоят хитлер.. но смисъла беше този..тоталитаризъм..добре.. как ще м накарап да нося ленин,след като аз вече нсоя три значки на ленин и тюбитейка от азърбейджан.. и на каскета съм си слажил/а от тези петолъчки,които бяха на бойните кепета в армията..
така ,че как може..3 години приказвам едно и също и все още има дечурлига,които имат някаква своя догадка за това какво би трябвало да е това б.м/ахрнта..

това още веднъж доказва,че е необходимо,направо нептложно да постпя катоUlianov през 1914-Verzwieflung