PDA

View Full Version : Най-добрата ми приятелка



IFFVO
11-07-2012, 19:58
Най-добрата ми приятелка изпитва сериозни чувства към мен. Винаги съм я възприемал като сестра..не знам какво стана, но го разбрах съвсем случайно. Последно време доста си омръзнахме, като излизаме се чувства промяна в отношенията ни, но от както разбрах за това, че е влюбена в мен съвсем започнах да се отдръпвам. Трябва да й кажа нещо, но въпроса е какво и как. Нямам абсолютно никакви чувства към нея и може би трябва да й кажа да спре да се надява, че един ден.. еди к'во си може да стане. Дайте ми съвет по какъв начин да подходя. Уважавам я и не искам да я нараня. Разчитам на вас : ))

FuckedUp
11-07-2012, 20:38
Уважавам я и не искам да я нараня.

Писна ми да чета тая фраза. Писна ми.
Няма такива работи, бе. Разберете го най-накрая.

IFFVO
11-07-2012, 20:40
Писна ми да чета тая фраза. Писна ми.
Няма такива работи, бе. Разберете го най-накрая.

Ами все някак трябва да й кажа нещо, но не искам да е по груб начин..

anonymous708973
11-07-2012, 20:49
Кажи й, че не мислиш, че сте подходящи един за друг и че много съжаляваш, че я нараняваш.

Azoria
11-07-2012, 21:33
Тя ли ти призна или го дочу от някъде?

IFFVO
11-07-2012, 21:35
Тя ли ти призна или го дочу от някъде?

Ами казаха ми, но съм на 1000% сигурен. Супер тънки намеци ми е правила, амаа.....

Azoria
11-07-2012, 21:43
Ами казаха ми, но съм на 1000% сигурен. Супер тънки намеци ми е правила, амаа.....


Ъх.. защото ти е правила "супер тънки намеци"? По тази логика най-добрите ми приятели трябва отдавна да са спрели да ми говорят... Може да е на шега. Аз ти предлагам да си поговорите и да видиш има ли нещо, а не да идеш при нея и да й изтърсиш "Виж са.. аз не те харесвам по същия начин"... :?

Amore-Mio*
11-09-2012, 07:10
По-добре поговори с нея. Окей, казала са ти. Мога само да ти кажа, че преди време с най - добрия ми приятел бяхме като брат и сестра, като по едно време се пусна слух, че ходим, което си беше тъпо и изнервяше и двама ни. С това искам да ти кажа, че не действай по слухове, а се увери сам, че тя изпитва нещо към теб.

psychopath
11-09-2012, 07:39
Аз лично съм е'бал "най-добрите си приятелки", моят съвет е да го направиш и ти... :)

Wednesday666
11-09-2012, 07:46
Ъх.. защото ти е правила "супер тънки намеци"? По тази логика най-добрите ми приятели трябва отдавна да са спрели да ми говорят... Може да е на шега. Аз ти предлагам да си поговорите и да видиш има ли нещо, а не да идеш при нея и да й изтърсиш "Виж са.. аз не те харесвам по същия начин"... :?

Ако на мен това ми го изтърси най-добрия ми приятел ще гледам като теле в железница :lol: ..

По темата - наистина ли са ти достоверни източниците? Дори и да са такива, най-достоверния е тя самата. Защо слушаш другите и си прецакваш отношенията с нея, като можеш да проведеш един спокоен разговор, очи в очи?
Недей да правиш грешката всеки път да вярваш на другите, не винаги те ти мислят доброто, колкото и да не ти се вярва.

Azoria
11-09-2012, 08:01
Ако на мен това ми го изтърси най-добрия ми приятел ще гледам като теле в железница :lol: ..

Аз също :lol:

IFFVO
11-09-2012, 08:41
Абе,хора, щом пускам цяла тема значи съм абсолютно сигурен в това, което казвам :D

Azoria
11-09-2012, 08:46
Ми говори с нея. Какво друго? :-o

Priceless
11-09-2012, 14:37
Голове се вкарват и в приятелски мачове ..


if you know what i mean ;)

djipsito
11-09-2012, 14:39
Аз лично съм е'бал "най-добрите си приятелки", моят съвет е да го направиш и ти... :)

Ако наистина го харесва като нещо повече и я наебе, отидЕ коня в реката - ще лапне още повече, а той не иска тва...

И моя най-добър приятел ми изръси в дискотеката, че е влюбен в мен, а гаджето ми беше на 5 метра от нас... Шок и ужас, кво да ви кажа. Аз съм страхлива, не желая да отварям темата пред него, не желая да я обсъждам. Не знам защо ми го каза, като е наясно с... доста неща.

Оф, не знам, аз предпочетох да се направя на луда, все едно не ми е казвал нищо. Абсолютно нищо не се е променило, мисля си, че просто е бил пиян.. с две думи намирам всякакво оправдание, за да мисля, че тва не е вярно.

Въпреки тва, което правя аз, моя съвет е ти да говориш с нея.. щото си чул-недочул някви работи, от някви хора.. Отвори темата деликатно, като се правиш, че тва, което знаеш, едва ли не не може да е истина и виж кво ще ти каже. Направи го да е ... смешно, все едно се забавляваш със слухове ако искаш. Виж й реакцията и кво ще ти каже... Ако искаш я питай и дали е вярно. Просто не бързай да режеш без да си сигурен, да не съжаляваш после.

IFFVO
11-09-2012, 15:28
ОК, благодаря много на всички, темата може да се затвори. : ))