PDA

View Full Version : хапчета и продукти за отслабване



qwertty
11-07-2012, 21:43
Здравейте, искам да попитам дали някой от вас е пробвал хапчета или други продукти за отслабване, дали е имало резултат и останал ли е доволен? Моля ако някой има опит нека да сподели.
Извинявам се ако темата се повтаря :D

ALetterFromTheSky
11-08-2012, 05:25
Мххх, един познат пиеше и почти не умря от тия хапчета. Успех :) като не искаш да си мърдаш дупето

Scarface_
11-08-2012, 07:09
разчиташ на вълшебно хапче , променящо хормоните и ебаващо майката на организма ти , да ти помогне да отслабнеш...ще има ефект докато ги пиеш,като спреш пак ще върнеш килограмите си ... знам един по-здравословен начин , но за него се иска гъзинка(да не те мързи)

marilyn
11-08-2012, 11:13
Не те съветвам да пиеш такива неща. Вредни са, не знаеш какви странични ефекти може да имат, може да ти бъгнат хормоните и да станеш 100кила. Намери си друг начин за отслабване, вълшебни хапчета има само в рекламите.

eve_angel
11-08-2012, 11:21
Значи..аз от утре почвам един режим на диета+трен+хапета..
Ползвала съм weight loss,дъвките за отслабване,желираните бонбони,чайове..почти вс..от weightloss свалих 3кг за 3 седмици но после спряха да действаат и ги спрях..от останалите наща нямаше нищо..
в много форуми съм чела,че Лида помага и се замислям да си купя тях.. :)

Hayashi
11-08-2012, 12:01
Майка ми в един момент беше пробвала какво ли не. Ние видим ефект не видяхме.

FuckingFreak
11-08-2012, 12:27
Пийте хапове колкото си щете, ама ако ви мързи, ефект няма да видите. Тия 3 кила за 3 седмици момичето по-нагоре не се ли сеща, че ги е изпикало, било е всичко друго, ама не и мазно. Сериозно ли ви интересува дали кантара ще покаже еди-колко-си кг по-малко, а не това как изглеждате в действителност!?

titinkaa
11-08-2012, 12:44
Не те съветвам да пиеш такива неща. Вредни са, не знаеш какви странични ефекти може да имат, може да ти бъгнат хормоните и да станеш 100кила. Намери си друг начин за отслабване, вълшебни хапчета има само в рекламите.

+

andyru
11-09-2012, 19:45
голям мързел, голямо нещо.
чух за някви си акай бери, но не съм ги пробвала.
с тия хапчета най-много някъв проблем да си навлечеш.

BlackMeow
11-09-2012, 20:29
акай бери
Готино! :lol: :D:D
А за продукти за отслабване...Напиши в гугъл "бягаща пътечка"! ;)

Ou7oFmYhEaD
11-10-2012, 07:29
По-добре си промени храненето и увеличи двигателната си активност, след хапчетата ще надебелееш отново а и ще си болна.