PDA

View Full Version : Най-добрата пишеща програма създавана някога!



lifeisntfair
11-08-2012, 06:30
Здравейте! Не съм сигурна дали тук е подходящото място да пиша това, но тъй като това е свързано с изкуство реших да го постна тук. Аз много обичам да пиша и да мисля истории, а днес видях и една програма с която това е по-лесно и забавно. ZenWriter се казва и е full-screen програма. Ако я отвориш изглежда така:
http://media.tumblr.com/tumblr_md55wx9GgF1qg85lx.png
Има много какво да се каже по нея, затова ви предлагам направо да го прочетете от там където го намерих (Tumblr. естествено) - http://latenightspooky.tumblr.com/post/35233300500/to-all-writers-of-everything-ever
Аз си я изтеглих и ме кефи доста. Може да се пише и на бълг. език, може и на английски. Има бутон за проверка на дума, за която не си сигурен. Може да сменяш картината която се вижда и да добавяш друга музика. Също може да променяш и шрифта.

sweetcake
01-12-2013, 13:41
Напълно съм съгласна! Свалих си я преди около месец и вече съм писала толкова много. Ти какво пишеш? Пиши ми на ЛС.
Обичам програмата, нямам търпение всеки ден да се прибера от училище за да пиша. Много ме мотивира. Определено, най-добрата!

anonymous708973
01-14-2013, 13:18
Линкът не работи.

С какво превъзхожда добрия стар уърд?

Alisha28
01-17-2013, 06:25
Заинтригува ме. Писането винаги е било и ще бъде моето спасение.
Само че линкът наистина не работи. Ще се поровя из интернет, но сподели от твоя гледна точка? Кои опции най-много ти харесват, какво точно те мотивира, etc? ^

Edit: В края на сметка реших да си я изтегля да видя за какво иде реч, ама защо не видях да има да си сменяш музиката? о.о

tori
01-18-2013, 05:02
Как можете да пишете на компютър/лаптоп?! о.о На мен ми убива всякаква муза, желание и въобще всичко. Единствено роул плей мога да пиша на компютър, вероятно защото съм свикнала вече години наред, всичко друго ми е ужасно трудно. :д А аз точно свикнах с уорд 2007, сега май не ми се сменя. :д

Alisha28
01-18-2013, 05:43
Как можете да пишете на компютър/лаптоп?! о.о На мен ми убива всякаква муза, желание и въобще всичко. Единствено роул плей мога да пиша на компютър, вероятно защото съм свикнала вече години наред, всичко друго ми е ужасно трудно. :д А аз точно свикнах с уорд 2007, сега май не ми се сменя. :д

Най-удобно ми е. Не се налага да драскам 947292623 пъти. После мога да добавям, да махам, да коригирам, без всичко да се оплескано с мастило. Чиста работа. Иначе специално аз си имам и пишеща машина (<33333), ама просто нямам време като съм втора смяна. Така че другата причина да пиша на компютър, е че е по-бързо може би. ;о

Бтв, и аз започнах с роу плей, другото не е много различно. ;д