PDA

View Full Version : 17 години на сухо?



outrageousno
11-08-2012, 15:59
Здравейте, бих искал да споделя едно нещо и ми е интересно вие какво мислите по въпроса.
За начало, аз съм момче, на 17 години. Все още съм девствен, не знам защо, не всъщност знам. Имах проблем с пениса до преди една година, не можех да си го забелвам, имах шанс да правя секс на 14 години, но поради тази причина отказах. След тази "възможност" просто не съм се занимавал с други момичета, защото просто ми се случиха прекалено много неща, и не съм се занимавал с момичета. Та това нещо срамно ли е, или?

TheBeliever
11-08-2012, 16:00
Теб срам ли те е?

outrageousno
11-08-2012, 16:02
Донякъде, не знам.

nymphadora
11-08-2012, 16:04
Разбира се,че не е срамно..

outrageousno
11-08-2012, 16:06
Да бе, ама аз съм високк .. готин съм(наеш' ли колко често в градския транспорт ме заглеждат сякви путки, с извинение, усмихват ми е и т.н.) И някакси ми изглежда смешно ли незнам

granger
11-08-2012, 16:08
с тва отношение"путки" и дрън дрън скоро няма да видиш путка.

mlakniwe
11-08-2012, 16:09
Защо мислиш само за ебане?

outrageousno
11-08-2012, 16:12
да както и да е

marilyn
11-08-2012, 16:22
На 17 години не си правил секс.... много е срамно... ужас! Такива като тебе публично трябва да ги линчуват!

outrageousno
11-08-2012, 16:25
@marilyn аа не ти ме уби хаха :Д:Д

Scarface_
11-08-2012, 16:26
както и да е не разбрах - казаха ти не е срамно. И все пак тва е личен избор , ако искаш ебеш , ако искаш не ...

marilyn
11-08-2012, 16:27
Ами, авторе, не знам дали се усещаш колко ти е глупав въпроса. Това, че тук примерно непрекъснато четеш за някви проебали се на 14, не значи, че това е тоооооолкова масово. Има хора различни. На 17 не си закъснял! А пък и като си толкова готин, както се описваш-ходи си намери момиче.

mlakniwe
11-08-2012, 16:41
А пък аз си мислех, че още ми е рано за секс само на 19г съм, а пък по-малките се оказва, че само за това мислят, кво им е толкова интересно не знам

Luidgie
11-08-2012, 16:41
Ами, авторе, не знам дали се усещаш колко ти е глупав въпроса. Това, че тук примерно непрекъснато четеш за някви проебали се на 14, не значи, че това е тоооооолкова масово. Има хора различни. На 17 не си закъснял! А пък и като си толкова готин, както се описваш-ходи си намери момиче.

Бе те всичките са много готини на думи - за т'ва и са сами и мрънкат като бебе за бонбон... айде, айде.

mrankoniiii
11-08-2012, 17:14
Да бе, ама аз съм високк .. готин съм(наеш' ли колко често в градския транспорт ме заглеждат сякви путки, с извинение, усмихват ми е и т.н.) И някакси ми изглежда смешно ли незнам

наеш' ли ,че ако на някое момиче кажеш ''путки'' секс няма да видиш още 17 години . Не мога да разбера защо използвате тези дефиниции , на теб ще ти е приятно ли ако някоя каже е ония пенис ме загледа в градския транспорт.. ?

djipsito
11-08-2012, 22:23
Момичетата сами предизвикват момчетата да използват дефиниции.. Ако между приятелки се наричате кучки, курви, путки и нам си кви, не знам що очаквате нещо по-различно от момчетата...

По темата, авторе, не е срамно и няма нищо лошо. Не се срамувай от тва, не е като да си сгафил и да си направил нещо недопустимо, за което няма връщане назад..

Azoria
11-08-2012, 22:31
Ако между приятелки се наричате кучки, курви, путки и нам си кви, не знам що очаквате нещо по-различно от момчетата...


Думата съвсем си изменя смисъла когато е казана от най-добрата ми приятелка в сравнение с някой "тежкар" , който съм загледала в рейса.. :?

към автора: Ако те е срам, че не си правил секс на 17 - то ти си тъп. Поздравления. Като си такъв пич и те заглеждат "путките" - вземи мини някоя и срамът ще отмине.

Amore-Mio*
11-09-2012, 07:19
И защо да е срамно?

То всъщност всичко опира до това дали за теб е срамно, не за другите. Те ако ще и да кажат най-големите простотии, ти ако не чувстваш притеснение - проблеми никакви.

jghgh
11-09-2012, 09:15
Не съм ти чела темата, ама това заглавие... "17 години на сухо". Лооол, как се изхвърляш само :Д 17 години да не са много?
Напълно нормално е да си загубиш девствеността в този диапазон и нагоре. Имам предвид, има доста хора, които на 19-20 още са девствени и това не значи, че са ненормални, зле се развиват и т.н.
Няма нищо срамно, нито нередно.

Виж, ако темата ти беше "40 години на сухо" ... тогава щеше да имаш проблем.
Ако до 22-3-4 не си си загубил девствеността, може би трябва да говорим за някакъв "проблем", понеже се предполага, че вече си излязъл от пубертета и трябва да имаш някви social and flirting skills, но това на 17 да си девствен и адски много да те тревожи... по-спокойно :>

dirtyyy
11-09-2012, 09:37
:D jesus .. и от какв по-точно те е срам?
прекалено много момчета са така и също са супер сладурските и т.н.
приеми го като знак, че някой ден ще чукаш много.. един вид няма дати е писнало-

djipsito
11-09-2012, 10:45
Думата съвсем си изменя смисъла когато е казана от най-добрата ми приятелка в сравнение с някой "тежкар" , който съм загледала в рейса.. :?

Нищо не се изменя! Думата си е дума. И си означава квото си означава. Щом възприемаш за нормално тия обръщения казани дори от приятелка, значи не ти е проблем да те наричат така, пък знам ли може и да се възприемаш като такава. Пак казвам, вие сами предизвиквате някое по-грубо отношение от страна на момчетата, после искате да ви уважават и да ви говорят нормално....

Темата е друга.

Anonys
11-09-2012, 11:41
^ Да се възприема, като п*тка? Ами как иначе?

someonerandom
11-09-2012, 12:15
Момичетата сами предизвикват момчетата да използват дефиниции.. Ако между приятелки се наричате кучки, курви, путки и нам си кви, не знам що очаквате нещо по-различно от момчетата...

И аз с приятелите си мога да се псувам колкото си искам,'щото знам,че няма нищо сериозно в цялата работа.Съвсем друга ще е реакцията,ако някой рандъм/рандъмка ми изръси нещо такова на улицата.
А до автора: Като си толкова готин,не пускай теми,а върви си използвай готиността 8-) .Нищо ти няма,освен понадутото его.Диапазонът 15/16-18/19 години е такъв,че е нормално и да си девствен,и да не си.Както ти казаха,ако на 20 и нещо още си на сухо,тогава може да се говори за проблем.

djipsito
11-09-2012, 13:00
Автора едва ли е тръгнал да ги нарича путки по улиците, просто тук използва този израз, а кифлите се жегнаха и веднага отсъдиха, че няма да ебе скоро заради тва му отношение :lol:

Квото и да ми говорите, нещата стоят така, като не се уважаваш сам и използваш сам за себе си разни епитети, не се сърди, че познати/непознати (няма никво значение) те наричат така или те възприемат така.

Лични примери няма да давам.

Azoria
11-09-2012, 17:11
^^ Ако при теб нещата стоят така и се възпиемаш спрямо това как приятелите ти те наричат и се обиждаш от някой по-грубо звучащ майтап, не значи ,че при всички е така. ;) Както казах има разлика - аз също си позволявам да използвам груби думи за ебавката, но не ги говоря на всеки. Така не очаквам всеки да ми ги говори на мен. :)

klimatronik
11-09-2012, 17:16
по вероятно да ти се върже някоя е като се държиш грубо от колкото кавалерски в днешното общество

djipsito
11-10-2012, 14:43
не става въпрос за мен.

Към мен такива изрази и епитети не се използват.

fenastz
11-11-2012, 19:06
Бе я се осъзнай ти още си пеленак, секс тръгнал да прави :D

ccdesigns
11-12-2012, 00:14
наеш' ли ,че ако на някое момиче кажеш ''путки'' секс няма да видиш още 17 години . Не мога да разбера защо използвате тези дефиниции , на теб ще ти е приятно ли ако някоя каже е ония пенис ме загледа в градския транспорт.. ?

:razz:

DisappointedDreamer
11-12-2012, 00:15
^ :lol:

anonymous708973
11-12-2012, 13:07
Думата съвсем си изменя смисъла когато е казана от най-добрата ми приятелка в сравнение с някой "тежкар" , който съм загледала в рейса.. :?

Винаги са ми били безкрайно смешни момичетата, които помежду си се обръщат с изключително гальовни обръщения от сорта на: курва, кучка, смотла, пикло, лигло. Просто си представям как едната мръхла казва на другата "Аре бе, путко, кво са моташ пак". Жалка работа.

Бтв, като казвате 17 години без секс... ти от първия си ден на тази планета ли жадуваш за секс? Разбирам да си на 35 и да обясняваш как не си правил секс от 17 години, ама иначе не върви.

Azoria
11-12-2012, 16:12
Винаги са ми били безкрайно смешни момичетата, които помежду си се обръщат с изключително гальовни обръщения от сорта на: курва, кучка, смотла, пикло, лигло. Просто си представям как едната мръхла казва на другата "Аре бе, путко, кво са моташ пак". Жалка работа.

Естествено, че не говоря за този тип употреба на думите :lol: И мен не ме радва така, но с най-добрата ми приятелка редовно се наричаме "кучки" когато едната направи гадно на другата (под гадно имам предвид да се пошегува по-грубо, да я подкачи за нещо и такива дребни работи..). В такива случаи изобщо не го казвам/приемам на сериозно, а си е в духа на шегата, затова казвам, че има разлика кой ми го казва. С човек,с който не сме си толкова близки не бих си позволила такива шеги,които не всеки ще разбере, а когато аз не си позволявам - очаквам същото отношение.

djipsito
11-12-2012, 21:20
кифленска работа...

Azoria
11-12-2012, 21:25
кифленска работа...

:lol: Щом си казала.

Все пак по-добре е да нарека приятелката си кучка на ебавка, вместо да смятам за нормално да се хвана с момчето,което харесва. Ама това не е в тази тема. И всеки с разбиранията си. :)

djipsito
11-12-2012, 22:07
Казвам си мнението, не те карам да се съобразяваш с него.
Тука тия опити за затапка дето се опитваш да ги правиш не ти се получават, дечко.

Azoria
11-12-2012, 22:14
Казваш си мнението за мен, така че ако беше прочела (по-точно разбрала) мнението ми щеше да очакваш отговор. Никакви опити не правя, казвам кое е по-добре. Жалко е да мислиш, че приятелката ти не трябва да ти се сърди,ако й хванеш момчето, дето харесва, а да се обидиш,ако си направи шега с теб (която факта,че не можеш да разбереш, не я прави истинска обида). :?

Дечко ще ми вика голямата кака :lol: Боже.. слезте на земята.

djipsito
11-12-2012, 22:19
Казваш си мнението за мен, така че ако беше прочела (по-точно разбрала) мнението ми щеше да очакваш отговор. Никакви опити не правя, казвам кое е по-добре. Жалко е да мислиш, че приятелката ти не трябва да ти се сърди,ако й хванеш момчето, дето харесва, а да се обидиш,ако си направи шега с теб (която факта,че не можеш да разбереш, не я прави истинска обида). :?

Дечко ще ми вика голямата кака :lol: Боже.. слезте на земята.

Явно толкова си чела и разбрала и ти кво съм искала да кажа. Поне не лицемернича. Смешка. То е най-лесно да ми предполагаш в тийн форум някви сухи теории...

Аре стига спами, драма куийн.

Едит: Вземи влез във въпросната тема, фенката ти го е обяснила по-обширно, щото от малко явно не загряваш.

Azoria
11-12-2012, 22:34
Избери си тема пък ти, спамиш не по-малко от мен.. Драма куийн, wtf 8-)

dream1707
11-13-2012, 11:40
На 17 си .. не на 27, че да има нещо , което да те притеснява .. Ще си намериш момиче, ще го направиш, толкос .. не е срамно

airpump
11-13-2012, 18:40
"путки"??? С такива изрази ще си останеш девствен още 17 години!!