PDA

View Full Version : Психология , Езика на тялото и други подобни



Lewskarche
11-08-2012, 19:09
Значи Психологията ми беше единствения предмет , който с желание учих в училище. Научи ме на много неща , как да разбирам какво искат да кажат хората , когато немогат да се изразят. Мога да разбера кога човека отсреща ме лъжа. Разбирам какво ТОчно искат да кажат , но казват друго . Мога в някой моменти да манипулирам човек , без той да усеща и да го накарам да м исе извини или да направи друго нещо , само защото е казал нещо и аз съм извъртял думите му.

Относно Езика на тялото , само с поглед понякога разбирам кога някой иска да каже нещо ( и да , някой неща са очевадни , но други те ) . От очите можеш да разбереш дали човек те лъже. Мога да разбера кога човек изпитва болка , псичихеска или физическа . Разбирам какво искат да кажат и други такива подобни.

И всичко това ме прави доста добър събеседник , слушател и съветник. А също и ми помага в общуването и живота. Моля , ако някой има такива подобни книги , статии или съвети ако учи психология , да ми помогне!!! Много ми харесва , наистина помага в живота и ежедневието , наистина съм увлечен от тази наука и всички нейни произходни.

П.П. мерси предварително , на всеки който е прочел това и на всеки който може да ми помогне :)