PDA

View Full Version : Проблем



deluxextrack
11-09-2012, 07:33
Добър ден на всички :)
Та направо към въпроса има едно момиче което много харесвам и последните дни не може да ми излезне от главата.. Имаме чисто приятелски отношения - говорим си , споделя ми неща , лигавим се - общо взето нищо особено. Проблема е че си има приятел (късат и тръгват отново често тъй че връзката им не ми изглежда особено стабилна). Много искам ако може внякой да ми даде съвет как да процедирам от тук нататък защото не мога да измисля нищо. Отношенията ни са чисто приятелски и не виждам как могат да преминат в нещо по сериозно особено след като си има и приятел но ще се радвам ако някож може да ми помогне :)
Благораря ви предварително..

Azoria
11-09-2012, 07:38
Friend zone.. Не знам дали се излиза от там...

deluxextrack
11-09-2012, 07:42
Не бих казъл че е ,,friend zone'' по скоро нащата в момента са по-малко задълбочени.

psychopath
11-09-2012, 07:49
Friend zone.. Не знам дали се излиза от там...

Излиза се, ама е страшно трудно.

Azoria
11-09-2012, 08:03
Не бих казъл че е ,,friend zone'' по скоро нащата в момента са по-малко задълбочени.

Смисъл?

Amore-Mio*
11-09-2012, 09:44
Ориентирай се към друга.
Тя е обвързана, макар връзката им да е нестабилна. Те са си заедно, обичат се и така нататък, ти нямаш място като трети човек там. Нали се сещаш, че ако тя имаше нещо към теб - нямаше да се занимава с него, а с теб. Поддържай си приятелските отношения с нея и преодолей чувствата.

DisappointedDreamer
11-09-2012, 15:22
Тя е обвързана, макар връзката им да е нестабилна. Те са си заедно, обичат се и така нататък, ти нямаш място като трети човек там. Нали се сещаш, че ако тя имаше нещо към теб - нямаше да се занимава с него, а с теб.

Неорентирано същество си, АмореМио.
Това, че постоянно късат и връзката им не е баш стъпила на два крака върху земата, означава ли че се обичат?
Второ, "тя имаше нещо към теб - нямаше да се занимава с него, а с теб." = така казват всички, но истината е съвсем друга. Може би тя просто не иска да се разделя със сегашния си приятел, защото е свикнала с него. Може би фактът че трябва да започне наново с цялото изграждане на чувства/спомени/доверие/обич с другиго я плаши.

Авторе, не знам какво да ти кажа. Препоръчвам ти засега да стоиш на страна.