PDA

View Full Version : Помощ



irenka_96
11-09-2012, 08:03
Здравейте на 16г. съм имам сериозна връзка вече повече от година и половина, приятелят ми е в чужбина от няколко месеца поддържаме връзка чрез скайп, телефони и тем подобни постоянно обичаме се найстина. Проблемът е че за баща ми аз съм малко момиченце, е не претендирам, че съм голяма, но не съм и на 5 все пак...Той не ме спира, никога не ми е казвал, че не иска да имам приятел, но почти не ми дава да излизам, когато приятелят ми е при мен, само за по час-два..това не ми стига нито на мен, нито на приятеля ми. Вчера нещата се влушиха, както баща ми седеше на компютъра намери кутията с цигарите ми в бюрото, погледна ме по отвратителен начин и ми каза да изляза от стаята. След 3 часа седена на компа в моята стая, дойде и ми каза да ходя, че приятелят ми ми пишел от 2 часа. Е аз веднага изтичах, исках да му кажа, какво се е случило, но баща ми ме изненада с още нещо, ровил ми в нещата и намерил лист. Каза ми, че не иска да вижда повече цигари и да спра да пуша, овика ме и ми каза да си изхвърля бележките с тъпотиите дето съм писала на тях, попита ме какаво момиче съм, как може да използвам такива думи, че казвам на гругите, че са прости, а не виждам аз колко съм проста..Проблемът е че на този лист найстина имаше грозни изрази по който действотелно се разбира, че с приятелят ми водим полов живот, има и такива с който лекичко псувам :d. Аз мисля, че баща ми е знаел, че с гаджето ми правим секс той все пак е на 22 и не сме заедно от малко време, но сега ме е срам, чудя се какво ли си мисли баща ми за мен, незнам как ще го погледна, след това, което е прочел...Много ме е срам, незнам какво ще стане.. Дайте мнение, според вас какво си мисли......

♠Joker♠
11-09-2012, 08:17
Ами какво да мисли? Разочарован е от теб.

Значи да уточним нещо. Баща ти е нахлул в стаята ти, тършувал е и ти е четял скайпа? И кой въобще пази листове, на които е писал псувни?

irenka_96
11-09-2012, 08:31
не е нахлул просто седеше на компютъра, скайпа не е чел но този лист с глупостите го е намерил.... толкова ме е срам нз как да го погледна

♠Joker♠
11-09-2012, 16:53
И все пак не отговори на въпроса ми. Кой си записва псувни върху листове?!? И после ги пази.

beach.ch
11-23-2012, 00:37
Еми виж ся... ако бях на твое място просто щях да се правя на добра щерка в бъдещите месеци и няма да споменавам нищо за приятеля си или за секс, пари или цигари хахахаа.

haritov
11-23-2012, 04:19
нормална родителска постъпка не го прави за да ти навреди и на 50 да станеш пак ще си им малкото момиче свиквай

sashko705
11-23-2012, 06:04
Продължение на 50 shades of grey ли си се опитвала да напишеш?