PDA

View Full Version : Помощ



irenka_96
11-09-2012, 08:05
Здравейте на 16г. съм имам сериозна връзка вече повече от година и половина, приятелят ми е в чужбина от няколко месеца поддържаме връзка чрез скайп, телефони и тем подобни постоянно обичаме се найстина. Проблемът е че за баща ми аз съм малко момиченце, е не претендирам, че съм голяма, но не съм и на 5 все пак...Той не ме спира, никога не ми е казвал, че не иска да имам приятел, но почти не ми дава да излизам, когато приятелят ми е при мен, само за по час-два..това не ми стига нито на мен, нито на приятеля ми. Вчера нещата се влушиха, както баща ми седеше на компютъра намери кутията с цигарите ми в бюрото, погледна ме по отвратителен начин и ми каза да изляза от стаята. След 3 часа седена на компа в моята стая, дойде и ми каза да ходя, че приятелят ми ми пишел от 2 часа. Е аз веднага изтичах, исках да му кажа, какво се е случило, но баща ми ме изненада с още нещо, ровил ми в нещата и намерил лист. Каза ми, че не иска да вижда повече цигари и да спра да пуша, овика ме и ми каза да си изхвърля бележките с тъпотиите дето съм писала на тях, попита ме какаво момиче съм, как може да използвам такива думи, че казвам на гругите, че са прости, а не виждам аз колко съм проста..Проблемът е че на този лист найстина имаше грозни изрази по който действотелно се разбира, че с приятелят ми водим полов живот, има и такива с който лекичко псувам :d. Аз мисля, че баща ми е знаел, че с гаджето ми правим секс той все пак е на 22 и не сме заедно от малко време, но сега ме е срам, чудя се какво ли си мисли баща ми за мен, незнам как ще го погледна, след това, което е прочел...Много ме е срам, незнам какво ще стане.. Дайте мнение, според вас какво си мисли......

xXxPETYAxXx
11-09-2012, 08:17
Какво да си мисли за теб?! Баща е, нормално е да не е горд с глупостите, които е открил. Сега е малко разочарован, защото е разбрал, че малката му сладка дъщеричка не е невинното момиченце, което е била преди години. Ще му мине!

marilyn
11-09-2012, 08:25
Със сигурност е гадно, но ще му мине. Аз съм на 19 и на баща ми все още му се иска да съм "малкото момиченце" и си ревнува по някакъв сладък негов си начин. Родителите ни имат по-различно мислене от нашето, ако за нас да правиш секс на 16 е нещо много нормално, за повечето родители -не е. Мислят те за малък, незрял, неспособен да разбере какво е секса и тн, което според мен не е до възраст, а до човек.. но родители, какво да ги правиш.

♠Joker♠
11-09-2012, 08:28
Ами какво да мисли? Разочарован е от теб.

Значи да уточним нещо. Баща ти е нахлул в стаята ти, тършувал е и ти е четял скайпа? И кой въобще пази листове, на които е писал псувни?

irenka_96
11-09-2012, 08:34
оф..чуствам се ужасно......

dimitar_ak
11-09-2012, 08:41
Не мисля, че проблемът е в това, че с приятеля ти правите секс. Проблемът е цигарите и грозният език в бележките.

irenka_96
11-09-2012, 08:42
чудя се какво ли мисли за мен.....

Amore-Mio*
11-09-2012, 10:05
Каквото и да си мисли, и както и да се държи - ще го преживее, все пак си му малкото момиче. Да, нормално е да не се гордее с теб в момента - все пак е разбрал, че неговото малко момиченце не е все пак толкова малко и невинно, за каквото го е смятало той. Та, излишни подробности.

Иначе е възможно да му отнеме известно време, докато преодолее и осмисли нещата, но в крайна сметка всичко ще се оправи. Ще поговори с теб или все нещо такова, когато се успокои. Ти също се успокой, всичко ще бъде наред.

irenka_96
11-09-2012, 10:24
Каквото и да си мисли, и както и да се държи - ще го преживее, все пак си му малкото момиче. Да, нормално е да не се гордее с теб в момента - все пак е разбрал, че неговото малко момиченце не е все пак толкова малко и невинно, за каквото го е смятало той. Та, излишни подробности.

Иначе е възможно да му отнеме известно време, докато преодолее и осмисли нещата, но в крайна сметка всичко ще се оправи. Ще поговори с теб или все нещо такова, когато се успокои. Ти също се успокой, всичко ще бъде наред.

немога да се упокоя..като си представя какво може да мисли за мен..незам как ще го погледна в очите, прекалено много мии е скъп и исках да не научава такива неща и то по такъв начин..много ме е срам

Azoria
11-09-2012, 10:34
Колко грозно от негова страна да те изгони от стаята ти, за да ти навлезе по такъв начин в личното пространство. Ще ти кажа какво мисли за теб - няма ти абсолютно никакво доверие, за да постъпи така, за да не те пуска повече от 2 часа навън и т.н. Може би трябва да се постарае да поправиш това.

irenka_96
11-09-2012, 10:46
Колко грозно от негова страна да те изгони от стаята ти, за да ти навлезе по такъв начин в личното пространство. Ще ти кажа какво мисли за теб - няма ти абсолютно никакво доверие, за да постъпи така, за да не те пуска повече от 2 часа навън и т.н. Може би трябва да се постарае да поправиш това.

е как да го поправя :(

Amore-Mio*
11-09-2012, 12:27
немога да се упокоя..като си представя какво може да мисли за мен..незам как ще го погледна в очите, прекалено много мии е скъп и исках да не научава такива неща и то по такъв начин..много ме е срам

Според мен пък няма защо да те е срам. Макар да си непълнолетна, ти имаш правото сама да решиш постъпките си и така нататък. И още повече, какво си мислиш, че си мисли той? Че си някаква безморална или какво? Моля ти се, заедно сте си от година и половина, нормално е да сте правили секс. И пак повтарям - не бива да те е срам. Макар, че разбирам неудобството ти в момента. Но разбери, че той също не е цвете за мирисане - щом рови из нещата ти и подобни. Липсата на доверие довежда до такива неща.

AfterSex
11-09-2012, 12:32
Иренка, родителите се лишават от много неща, за да ни обличат, да ни пращат на училище, да никупят компютри, да ни хранят. Нормално е баща ти да е разочарован. На него му е съвсем ясно, че водиш полов живот. Ясно му е, че сигурно си опитвала цигари. Той те е забелязал преди много време всичко това и просто е набрал инерция сега. Не може да не те е чул, как говориш и как се изразяваш, за да е учуден от листа - за псувнитеи и всичко останало. Внимавай, следи те.
А не ти прави чест да псуваш и да говориш вулгарно, все пак си момиче и трябва да държиш на себе си.

dream1707
11-09-2012, 12:58
Наистина не е приятно бащата изведнъж да разбере такива неща за дъщеря си ... Но до колкото прочетох наистина не те е приел още за пораснала... Не защото ти се кара за цигарите и тнт, а защото ти рови из нещата... един вид не зачита личното ти пространство .. Поговори с него за това и му обясни, че вече не си малко момиченце ...
Колкото до нещата които е открил, нормално да реагира остро за цигарите, никой родител не би желал детето му да се трови ... или да използва някакви вулгарни думи и тнт... и той сигурно не е бил кой знае колко по-различен, ама не е мн готино да видиш дъщеря ти какви изрази ползва и как говори и тнт ...

Аз пуша от 13-14 годишна... помня баща ми как ми отвори чантата и ми откри цигарите за 1ви път .. и колко неприятно му стана... Това си е напълно нормална реакция

irenka_96
11-09-2012, 14:34
за мен не са дотолкова проблем цигарите а листа с нещата дето бях написала...

Azoria
11-09-2012, 17:23
е как да го поправя :(


Показвайки зряло поведение. И трябва да имаш доста нерви, време и постоянство.

irenka_96
11-09-2012, 20:40
благодаря ви

bitchwolf
11-10-2012, 07:38
Ужасно е родител да навлиза така грубо в личното пространство на детето си (което е на път да стане възрастен). Ако ти имаше повече доверие щеше да си спести ядовете, а на теб притесненията. Помисли за причината, поради която доверието липсва и вземете поговорете. Той е родител и иска най-доброто за детето си.

TrollWare
11-10-2012, 08:07
Ходи и му се разкрещи , че си независима и , че ще си прайш кфото ти е на ъкъла .

irenka_96
11-10-2012, 11:10
мерси а ти TrollWare не си добре

Incadeptus
11-10-2012, 11:16
Ти си трол мааа или бе мамка ви дейба

irenka_96
11-10-2012, 12:11
Ти си трол мааа или бе мамка ви дейба

хайде образовай се и пробвай да ми пишеш пак..задръстен селянин прост

dream1707
11-10-2012, 12:22
мерси а ти TrollWare не си добре

Всъщност аз съм крякала на наш'те точно, че не ме приемат за пораснала ... и до някъде върши работа :D
Е, определено не е най-правилния начин
Говори с него... просто много му е дошло...
Ти пък какво толкова си писала

anonymous708973
11-10-2012, 12:24
чудя се какво ли мисли за мен.....

"Къде сгреших?" си мисли човекът.
Ако с баща ти по принцип сте близки, говори с него, извини се и му кажи, че много съжаляваш, че тези неща те представят в грозна светлина в неговите очи.
Ако не сте близки, остави го, ще му мине.

Стига с това навлизане в лично пространство.
Това е все едно да изловиш как някакъв/някаква пише на приятелката/приятеля ви по фейсбук неща от рода на "Искам да ме чукаш, бла-бла" и въпросният изневеряващ да се затръшка как му нямате доверие, щом му ровите в нещата. Осран до уши, ама пак нагъл.

irenka_96
11-10-2012, 12:32
благодаря

dream1707
11-10-2012, 12:39
Стига с това навлизане в лично пространство.
Това е все едно да изловиш как някакъв/някаква пише на приятелката/приятеля ви по фейсбук неща от рода на "Искам да ме чукаш, бла-бла" и въпросният изневеряващ да се затръшка как му нямате доверие, щом му ровите в нещата. Осран до уши, ама пак нагъл.

Е недей ги сравнява така... има разлика...
Все едно баща ти да ти чете хронологиите с приятеля ти ... еми едва ли на някой баща ще му е гот да знае някакъв си там какво е правил с дъщеря му или какви работи си говорят като цяло... това си е лично и не мисля, че би било нагло от твоя страна да се сърдиш защото е ровил там ..

DarkTemplar
11-12-2012, 10:07
Доста истини наведнъж ти е казал татко ти, нормално да те садне.