PDA

View Full Version : Иска ми се да създам приятелства и контакти с хора от форума



doctors
11-09-2012, 09:04
Здравейте,Съфорумци!Аз съм общителен човек който би искал да създаде контакти и приятелства с хора от форума разбира се тези които желаят.Ще ми е приятно да общувам както с хора с еднакви интереси,така и с различни такива - знаете правилото предполагам,че противоположностите се привличат.Ако някой от вас желае да контактуваме може да ми пише на лично и да му предоставя като координати скайп или фейс.Понеже не намерих друг раздел за тази тема реших да я сложа тук.Ще ми е приятно да контактувам както с хора от сфера медицина които са ми колеги,така и с хора от различни други области,хубаво е човек да има приятели и познати от всички сфери.Винаги съм отворен към приятелството и контактите с хората,защото аз обичам да общувам.
ПС:Ако темата не е за този раздел,ако администратор прецени нека да я премести там където е нужно.Надявам се,че няма да има нападки по мой адрес заради тази тема.
Всичко добро желая на всички!

the sniper guy
11-10-2012, 14:29
camper3012 ми е скайпа феисбук не посещавам!

xoxi
11-10-2012, 17:46
Влизай във форума по-често, чети и пиши в темите и постепенно ще откриеш хора, с които би си паснал. Това не е сайт за запознанства.