PDA

View Full Version : забавен цикъл



m_m_m
11-09-2012, 11:15
Здравейте,искам да събера няколко мнения за моя проблем.
На 16год. съм имам приятел от 2 години и не използваме предпазни средства..Цикълът от половин година ми идва точно на датата ,която трявва оба4е този месец трябваше да ми дойде на 6ти а ми закъснява с няколко дни..Много започнахме да се притесняваме,не смея да кажа на майка ми и се чудим какво да правим..Днес обаче ме заболя корема точно като преди цикъл и имах малко кръв.. Да се страхувам ли от нещо , защото като не ми те4е много кръв но пък я има малко ако си направя тест за бременност не сум сигурна че ще е валиден .. Не знам какво да правя ! чакам мнения :))))

DisappointedDreamer
11-09-2012, 11:21
Няма смисъл да казвам колко си загубена.

СЕКС СЕ ПРАВИ СЪС ПРЕДПАЗНИ СРЕДСТВА, ЗАЩОТО СИ НА 16 И НЕОБРАЗОВАНА.

Направи си тест. Ще отчете вярно, защото ти закъснява.

m_m_m
11-09-2012, 11:24
А като ми те4е леко кръв няма ли да се обърка теста ???

m_m_m
11-09-2012, 11:35
и защо да съм необразована .. искаме да опитаме без предпазни средства, той е сигурен че нищо не е станало за да си помислям за бременност,обаче не знам защо ми закъснява

DisappointedDreamer
11-09-2012, 11:57
Защото си тъпа, затова.

Ти за предеякулационна течност чувала ли си? А за овулация? А знаеш ли че двете заедно правят бебе дори ТОЙ ДА НЕ Е СВЪРШИЛ В ТЕБ?

Може да си бременна. Затова.

marilyn
11-09-2012, 13:11
Ти за предеякулационна течност чувала ли си? А за овулация? А знаеш ли че двете заедно правят бебе дори ТОЙ ДА НЕ Е СВЪРШИЛ В ТЕБ?



True story...
На 16 не знам как не те е страх да правиш секс без предпазни средства като после не можеш да си понесеш последствията.

Amore-Mio*
11-11-2012, 12:29
Тая кръв се надявам да е поради менструация, а не поради бременност.

Иначе бягай да си вземеш тест за бременност.

Толкова сте тъпи и необразовани някои, че не знам. Не използвали предпазни средства, ама сега се притесняват.

scrooper
11-11-2012, 12:55
и защо да съм необразована .. искаме да опитаме без предпазни средства
А искате ли http://2.bp.blogspot.com/_P07uaGtMQn4/SxWEqQ_xoII/AAAAAAAACJI/yjVQe0vU8So/s1600/baby-crying%20jpg.jpg