PDA

View Full Version : цервикална слуз



alisia90
11-09-2012, 14:19
На 19 съм,ако това има значение.Преди 2 месеца забелязах,че имам нещо подобно на бяло течение,мислех,че е от това,че бях настинала,но то не изчезна и след 12 дни отидох при личната лекарка,която ми даде направление за генеколог.След направните изследвания излезе,че нищо ми няма,а генеколожката ококорено ми съобщи,че това е цервикална слуз,която предпазва гениталиите и е нещо нормалоно.Проблема е,че на мен ми е неприятно.Една от състудентките ми ми каза,че при нея това е непрекъснато.Просто винаги ,когато си погледна бельото имам по малко от този секрет,който мужду другото имам чувсвото ,че е лепкав и честно казано съм ужасена.Някакви съвети,идеи ,някои да сподели дали е на моето дередже ?

TheBeliever
11-09-2012, 17:02
Друго решение не е и нужно. Това е все едно да отидеш на зъболекар и да питаш защо имаш слюнка. Цервикалната слуз е нещо напълно нормално.

ALetterFromTheSky
11-09-2012, 17:45
Моля те , кажи , че се шегуваш за годините си . Ужасно неинформирана си за неща, които знаят и малките момичета на 12, 13... правописа не искам да го коментирам. Или дано си трол...Носи ежедневки и се къпи всеки ден със специални сапуни-интимни им се казва, чувала съм и че най-добре е само с вода.. ти си прецени .