PDA

View Full Version : Как да го заговоря??



PURExGOLD
11-09-2012, 14:21
Здравейте! На 14 съм и има едно момче в съседния клас, което много харесвам. Преди около половин година го видях за първи път и оттогава го харесвам. Но аз съм срамежлива и не мога да говоря с него. Преди седмица се осмелих да говоря с него и криво-ляво отидох при него и с червене и заекване успях да го попитам откъде е и как се казва. Малко по-късно същия ден той разбра, че го харесвам. Сега ми е много странно да съм дори на метър разстояние от него. От време на време му улавям погледа, но не знам какво значи. Един път ми се усмихна, но само толкова.
Често го виждам около къщата ни, защото сме съседи, но контакт не осъществяваме.
Много искам да говоря с него. Не искам на всяка цена да ми е гадже или да ме харесва, но искам да знам само, че ако го заговоря или се опитам да се сближа с него - няма да го приеме като самопредлагане от моя страна. Искам да сме приятели, да сме по-близки и като се видим да не си умирам от срам.
Моля дайте ми съвет как да го заговоря - какво да му кажа, за да ме разбере правилно и да не мисли, че искам да сме гаджета или нещо такова..
Благодаря предварително!

Priceless
11-09-2012, 14:22
Защо не искаш той да ми мисли, че искаш да сте гаджета ? В крайна сметка доколкото разбрах - ти май това искаш.
Използвай това, че сте съседи.

Azoria
11-09-2012, 18:06
И аз не разбрах защо не искаш да си мисли това, което очевидно искаш. Покани го да се разходите заедно на прибиране към вкъщи и си поговорете.

elenaa21
11-09-2012, 18:17
ако можеш разбери му скайпа или феисбука ако има и си пишете така ще ти е по-лесно след това да си говорите лице в лице :)

TheNormalGuy
11-09-2012, 19:27
Ами като го видиш иди при него и му кажи здравей, едва ли ще ти е толкова трудно.

troublesome 95maan
11-16-2012, 08:37
Не прави нищо от сорта на "кажи му здравей, покани го да си ходите заедно"! Времената от отдавна се промениха и така само ще изглеждаш като някаква луда. Намери го в мрежата, измисли си теми и почнете да си пишете. Почни да го поздравяваш и да му се усмихваш. :)

PURExGOLD
12-12-2012, 20:16
Благодаря ви! :)