PDA

View Full Version : Случвало ли ви се е това .. ще се побъркам



kaliope111
11-09-2012, 20:28
Здравейте . Имам приятел от 7 месеца на мен ми е втората сериозна връзка а на него едва първата . Аз съм на 16 той на почти 18 . Всичко уж е наред но от време на време той се лигави много и това ме кара да побеснявам ужасно ме нервира и съм му казвала да спре .. всеки базик негов ми надига нервите до голяма степен и му се разкрещявам ... В началото като тръгвахме на 1 вия ден ми каза че ме обича което ме шашна много и бях като гръмната ... понеже направих същата грешка с бившия ми – първия ми сериозен . Много тръдно го забравих с голяма мъка сълзи ... и месеци самота при което в началото сегашния ми приятел също така ми служеше и за затапка на бившия но наистина си харесвам настоящия. Излизаме често казваме си че се обичаме но не е същото както с първия ми .. той ме караше да летя да се надявам като дете да мечтая да съм на 7 мото небе .... много караници и страдания имахме с него много се мъчех той постоянно ми се караше късахме събирахме се с в крайна сметка след 10 тия месец се разделихме окончателно. Той ме промени ужасно много станах отрицателна тъжна депресирана и като намерих настоящия ми си помислих че ще е различно но можете да си представите 1вата връзка на момче каква ще да е ... Не може да ме накара да го обичам толкова лудо като предния ми даже съм толкова объркана дали го обичам наистина.... Напоследък подлудявам дори от думитее му .. постоянно му крещя и му се цупя за нещо.. преди ходеше на концерти които не завъриха хубаво накрая и го помолих да не ходи но мисълта да ходи ме вбесява .... незнам защо мисълта да е другаде ме вбесява... като излезе с приятелите му дето не харесвам се дразня много .... просто напоследък уж го обичам ама не го понасям и ако знаех от какво е тази непоносимост към него?????? Побърквам се вече..... И в последната седмица се появи момче с което сме се вижали лятото ии започнахме да си пшем постоянно и с мисля все за него но си харесвам гаджето... мисля че полудявам :XXXXXXX НЕЗНАМ КАКВО ДА ПРАВЯ :

w0sh
11-09-2012, 20:35
То май проблемът си е в теб.
Освести се и слез на земята.

marilyn
11-09-2012, 20:44
^^Да!
И се научи къде се поставят запетайки.

kaliope111
11-09-2012, 21:19
имам проблем с клавиатурата
а и аз мисля че е мой проблема тук съм за да в питам как да го разреша ...

jghgh
11-09-2012, 21:25
приеми/-ай го какъвто е
спри да се опитваш да контролираш нещата
не искай да контролираш нещата

xXxPETYAxXx
11-09-2012, 21:26
Например като решиш какво искаш?!

kaliope111
11-09-2012, 21:31
искам го но просто характера му .... ядосвам мусе супер много ... ако оставя всичко в негови ръце това значи да си умра с надеждите за напредък

HollyGolightly
11-09-2012, 21:47
Спри да мислиш за предишния си и приеми сегашния такъв, какъвто е . През целия ти разказ не спря да ги сравняваш двамата. Е ти този ли искаш или си искаш стария приятел? И бъди по-толерантна, с викове нищо няма да постигнеш, като те дразнят закачките му просто му кажи, че не ти е приятно.

scarmc
11-09-2012, 23:26
Тои си излиза с приятелите ти се вбесяваш ?

Шегува се с теб ти се вбесяваш ...

Цупиш му се за нищо ..

Мисълта ,че ходи на място което ти не харесваш те вбесява ..

EPIC TROLLFACE

Чудя се това момче как е с тебе ;)
Не го заслужаваш ;)

balu4ka
11-10-2012, 06:59
Ами,момиче,ти просто не искаш да си сама .Там е и проблема.
Не искаш да си искренно с него ,а при мисълта да останеш сама се вкопчваш в тая фикс идея и продължаваш да твърдиш ,че го харесваш.Мисля,че ти е трябвало още време да се оттърсиш от мислите за бившия ,да помислиш върху нещата и чак тогава да се впускаш в нещо ново.Няма как да очакваш ,че всичко в миналата ти връзка ще е същото и в новата,ако не ти допада характера му ,тогава защо си въобще с него ?!Дразниш се,защото явно не го обичаш,уважаваш и харесваш толкова. ; ) Това за приятелите и концертите,всеки има нужда от време за себе си ,ти какво искаш?...

fenkaaa
11-10-2012, 21:25
Ха ха ха.

Направо ме убиваш.В началото настоящия ти приятел ти е служел за да дразниш бившият си,после си мислела,че го обичаш,след това се чудиш дали го обичаш,но осъзнаваш,че е така,просто те дразни от време на време,ако не и през цялото време.И за капак на всичко,започваш да си пишеш с друго момче,към което изпитваш симпатии,но продължаваш да харесваш момчето,с което си.. Кажи ми,че си под 16,моля те.

pamsityybee
11-10-2012, 22:05
Вярваш ли ми, че като чета това все едно аз съм го писала :D :D Точно по същия начин съм! Искаш ли да ми дадеш скайпа си на лично и да си пишем малко :) имам нужда да поговоря с човек като мен :)

Amore-Mio*
11-11-2012, 10:27
Престани да го сравняваш с бившия. Няма значение, че ти си му първата - няма абсолютно никакво значение. Познавам такава двойка, момчето не е имало приятелка и среща една моя позната, която ги е въртяла за по седмица - две, а сега са си в сериозна връзка и се обичат много.

Тоест, той няма никаква вина за това твое състояние. Сама си го постигаш, като непрекъснато мислиш и сравняваш бившия и настоящия. И не обичаш този, а онзи от миналото ти. Личи си от километри. Излез от филма и престани да се залъгваш.

Зарежи го, докато е време.
НЕ да го съсипваш от ден на ден, заради непреодоляните чувства към бившия.