PDA

View Full Version : Секс за първи път с девстено момче



WhereAreYouNow
11-09-2012, 20:40
Имам си приятел, който обичам и мисля да правя секс с него в скоро време, но приятелките ми ме отказаха, защото той е девствен. Наплашиха ме яко, че можело да ме отвори не както трябва и да си остана така за цял живот и при всеки следващ път да ме боли. Аз естествено знам, че едва ли ще стане така, но все пак не мисля, че бих го направила с друг човек. На него му имам пълно доверие и не ми пука дали е девствен или не, но все пак искам да ви питам дали ви е отварял девствен и дали боли повече, отколкото да те отвори по-опитен? Ако може някой, който има опит да сподели мнение.

anonymous708973
11-09-2012, 20:45
Приятелките ти са тъпи. Цялата проблематика в секса с девствен въобще не е в това, че може да те отвори "не както трябва" и още по-малко засяга оставането ти цял живот така (?!). Възможно е да протака нещата и да те боли повече и по-дълго от нормалното заради нерешителност... обаче да оставиш момчето, което обичаш заради малко повече болка... тъпо е и не вярвам да го направиш.

WhereAreYouNow
11-09-2012, 20:49
Аз не бих го оставила, а просто бих изчакала преди да правя секс с него. Иначе ние сме правили орална любов доста пъти и мога да кажа, че не е чак като паднал от марс, знае какво да прави и особенно последния път си личеше, че е напреднал. Просто мен ме е страх от болката и за това искам да разбера от някой дали наистина боли чак толкова много с девствен...

anonymous708973
11-09-2012, 20:51
Изчакала до какво? Дали ще го направите утре или след 2 месеца, той пак ще е неопитен.
Просто е добре да мине бързо, а не всеки път, като ти се стегнеш или изохкаш, той да спира. Травмиращо е.

xXxPETYAxXx
11-09-2012, 20:51
Наплашиха ме яко, че можело да ме отвори не както трябва и да си остана така за цял живот и при всеки следващ път да ме боли.
Глупости! Голееееми, гоолеееееми тъпотии честно.
Моя първи път не беше с девствено момче, но единствената причина, поради която може да те боли повече е, че може да не знае как да те възбуди=>овлажни максимално и да не се съобразява с това.
Иначе голяма част от болката можеш да си я спестиш, като не мислиш, че ще те боли. Аз мислех за удоволствието, а не "ох, сега ще ме заболи, /леле какво да правя, ако много заболи" въобще не съм мислила подобни неща и почти нямаше болка. Абе, много е важно как ще се настроиш психически.

LauraGT
11-09-2012, 20:53
Глупости. Няма как да бъдеш отворена "не както трябвало". Успокой се за болката, само при 35% от жените има кръв и болка. ;) Не се шашардисвай, цялото човечество го е минало, и останалите ще можем. :)

+ казаното от предния пост. Ако си овлажнена достатъчно няма да имаш проблеми. Ако се възбудиш наистина едва ли ще го и мислиш толкова. ;)

DisappointedDreamer
11-09-2012, 21:01
Съгласявам се с Пантерката.

Пантерке, изпразни си ЛС кутията.

Psyko Nuts
11-09-2012, 21:10
От колко време ходите? :D

Azoria
11-09-2012, 22:24
Ебати глупостите, щял да те отвори не както трябва и да си останеш така за цял живот?! :razz: :lol:

Не слушай некомпетентните си приятелки и ти вземи се пообразовай малко. :?

bitchwolf
11-10-2012, 07:18
Моя първи път също беше с девствен. Образовахме се, доколкото можеш да се образоваш за това само от четене..и мога да кажа, че беше перфектно просто. Всичко стана както трябва, той беше адски внимателен (макар и неопитен) и не почувствах грам болка. Изобщо не може и дума да става да сравня тогавашния ни секс със сегашния, но става въпрос за това, че не бива да се притесняваш от разни глупости. :)

flyingmonkey
11-10-2012, 07:45
Всичко зависи от това, до колко (те обича) иска да ти достави кефа и е готов да се учи за да ви е хубаво и на двамата.

dream1707
11-10-2012, 07:59
За първи път чувам, че може да те отвори не като хората :D:D:D:D Боже, какви глупави приятелки имаш...

Щом му имаш доверие на момчето и искаш да е с него.. давай... Даже вероятно ще бъде по-внимателен, знам ли ...

TrollWare
11-10-2012, 08:01
Абе приятелките да не са мега простите ?

besso
11-10-2012, 08:01
на колко сте бе дечурлига, на 12?! :D Има информация за сексуална култура колкото искаш, прочети, опознай си тялото и няма да питаш такива глупави въпроси :)

elle_123
11-10-2012, 09:52
WhereAreYouNow, моят първи път също беше и първи път за момчето ми, нищо страшно няма , не се притеснявай както казаха и останалите :)

Ivaaaaa
11-10-2012, 09:58
Пълни глупости са това.

ForzaFelipe
11-10-2012, 10:06
Кажи на "приятелките" ти че са тъпи УФЦЕ !!!...Ти да не мислиш че се иска висше образование за това нещо...И какво смяташ,да отидеш някой "опитен" да те отвори,а той да гледа да се учи ли?Няма от какво да се притесняваш,всеки е бил девствен някога,на някой първия им път е бил и с девствен партньор,така че...Ако се обичате няма какво да чакате,от нищото никой от вас няма да стане по опитен ;) Ти също си неопитна,така че...оправете се,пък пък постепенно ще ви и харесва.

UniCoWN
11-10-2012, 20:53
Единствено може да има проблем в това, че ако теб те заболи той ще се стресне и поколебае, оттам нещата ще се проточат малко повече време, затова както ти казаха - ако психически се настроиш за нещо хубаво всичко ще е ок.

marilyn
11-10-2012, 21:04
Абе споко, мацка, не се връзвай на казаното от приятелките ти. Присъединявам се към общото мнение. Щом се обичате и се искате, правете си кефа. Не е толкова страшно с девствен, девствен не значи.. паднал от Марс. :D

magita
11-10-2012, 21:16
Защо винаги трябва да има по някой, който да ме отчайва и после да ми отказва от живота тотално.... :(

Mladenoff
11-10-2012, 22:32
Кажи на приятелите си искрено да си е*ат мамата и достави удоволствие на човека, когото обичаш. А, да не забравиш и след това да черпиш по една студена вода тая пасмина, дето те настройва така срещу него.

flamesoulbgr
11-10-2012, 23:06
Отивате двамата на жиголо. Плащате му за секса + за няколко лекции, твоя пич сяда на 1вия чин, а платения те мята и докато те отваря, прави и една бърза лекция как стават нещата.
Бързи, смели, сръчни нали знаеш...

heartshapedbox
11-11-2012, 10:02
Приятелките ти са малоумни.

Amore-Mio*
11-11-2012, 11:18
Я, не ги слушай.
Няма вариант като да те отвори *не както трябва. Ципата се къса изцяло чак при раждането. А колкото до болката - то си е до човек. А това, че е девствен - не означава, че е паднал от небето. Ако ги има чувствата, проблеми няма да има, повярвай.