PDA

View Full Version : Екскурзия и още нещо



SunshineM
11-10-2012, 08:35
Здравейте аз съм момиче на 14 години и имам връзка с момче от моят клас, което обичам и въпроса ми е следният:
Запланувана е екскурзия до Лондон и аз мисля, че дотогава ако още сме заедно ще си станем много близки (около 4 месеца има още до там), та тогава аз ще съм на 15, той също. И двамата сме девствени, но той ми беше намекнал, за това да имаме по-интимни отношения трябва мястото да е романтично и запомнящо се и може би Лондон е подходящото място. И аз мисля, ако става да е на тази екскурзия. Вие как мислите, нормално ли е на 15 години да го направим? Имаме връзка от около 5 месеца.

dream1707
11-10-2012, 08:43
То мястото хубаво е запомнящо се, но.... повярвай момента няма да е толкова специален колкото си мислиш, ако ще и в Париж на върха на Айфеловата кула да се качите .. ще те боли, дрън, дрън... особено пък като сте и на екскурзия вероятно трудно ще успеете да се усамотите...
Щом искаш да е с него, ако си го обичаш и тнт ... не трябва да ти пука дали ще си на 15 или на 20 (е ако си на 12 не е нормално де, ама нали не си )
И все пак ако имате намерения, по-добре да го направите преди екскурзията, щото там силно ме съмнява да ви се получат плановете ... Пък в Лондон си правете секс колкото си искате

stambelan
11-10-2012, 09:06
Нищо романтично не виждам в Лондон. Целия град прилича на огромно циганско гето.

Ivaaaaa
11-10-2012, 09:15
На 15 мисля, че не си толкова малка. Колкото за мястото, аз пък мисля, че наистина първият път трябва да е специален, така че смятам че добре сте го измислили.

anonymous708973
11-10-2012, 09:19
Нищо романтично не виждам в Лондон. Целия град прилича на огромно циганско гето.

Глупости. Лондон е очарователен. Не съм била по крайните квартали, но от това, което видях, съм много влюбена.
Обаче идеята да го направите в специален град е тъпа. Легло като легло, стая като стая... да няма да го правите в Уестминстърското абатство или на Лондон Ай, че да е толкова специално?

SunshineM
11-10-2012, 09:19
Надяваме се да се получи, но пък dream е права, че няма да е толкова спокойно. Ще помисля върху това :) А за stambelan .. нямам думи.. все пак може да не е първа хубост града, но е по-различно от там където живеем примерно :)

SunshineM
11-10-2012, 09:28
Легло като легло, ок ...но обстановката навън е различна и за всички преживявания там ще си знаем само ние, затова е специално! :)

marilyn
11-10-2012, 10:08
Присъединявам се към мнението на Дриймърката. Правете секс тука първо, а после си спретнете секс-маратонче в Лондон... пак ще е незабравимо.

SunshineM
11-10-2012, 10:11
Благодаря ви за мненията :) Радвам се, че нямаше хора, които да ме обвиняват в това, че съм малка :)

DarkTemplar
11-10-2012, 10:42
Усещам, че после с гордост ще се похвалиш в тази тема (http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/457991-%D0%9A%D1%8A%D0%B4%D0%B5-%D0%B3%D0%BE-%D0%BD%D0%B0%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%85%D 1%82%D0%B5-%D0%B7%D0%B0-%D0%BF%D1%8A%D1%80%D0%B2%D0%B8-%D0%BF%D1%8A%D1%82-gt?p=10481880#post10481880), отговаряйки "в Лондон". 8)

http://www.youtube.com/watch?v=1HBGJVXSzas

stambelan
11-10-2012, 11:08
Различно е всяко място на което отиваш и виждаш за пръв път, а Лондон си го гледала стотици пъти на снимки, така че не е нещо ново.

ioanna3
11-10-2012, 11:37
Сериозно ли? :D:D:D:D

anonymous708973
11-10-2012, 12:07
Различно е всяко място на което отиваш и виждаш за пръв път, а Лондон си го гледала стотици пъти на снимки, така че не е нещо ново.

По тая логика, ако гледам снимки от Сингапур, отиването там няма да е ново за мен ли?

stambelan
11-10-2012, 12:27
Знаеш ли в каква среда ще се озовеш? Знаеш.

dream1707
11-10-2012, 12:28
Легло като легло, ок ...но обстановката навън е различна и за всички преживявания там ще си знаем само ние, затова е специално! :)

Охохо... силно се надявай да си знаете само вие ..
На екскурзия сте, всеки ще си има стая която ще дели с други хора... Мислите ли, че няма да се усетят тия от вашия клас като се затворите самички в някоя стая ..
Казвам ти го от опит, вярно не личен... Но помня 8ми клас, двама от моя клас, ходеха горе долу колко вас, направиха го малко преди една екскурзия... и имаха намерение да го правят и на екскурзията ... уви не им се развиха плановете както си мислеха ... И общо взето целия клас знаеше къде са и какво правят..

За тва казах, че ще е по-добре да бъде преди това, да придобиете малко опит... да не те боли.. да няма кръв, че да цапате чаршафите и тнт ... Хем ще ви е и по спокойно .. Пък ако не успеете да го направите там поради едно или друго обстоятелство, няма да се ядосвате, че сте чакали толкова много този "специален" момент за нищо

anonymous708973
11-10-2012, 12:42
Знаеш ли в каква среда ще се озовеш? Знаеш.

Знаеш, дръжки. Докато не усетиш културата, времето, миризмата на новото място, нищо не си видял.
Дай тогава да не пътуваме никъде, да си стоим тук и да гледаме снимки.
Тъмен балкански субект... мда. И тесногръдието ни е национална черта.

nymphadora
11-10-2012, 13:27
Лондон наистина е ужасен,снимките са съвсем друго.Пълно е със всякакви народности и е един от най-мръсните градове.Иначе откъм туристически обекти става.

Azoria
11-10-2012, 13:40
И аз съм на мнение, че за първи път трябва да се усамотите някъде. Ще е супер притесняващо всичките ви приятели да са наоколо и да има вероятността, ако не са в същата стая, то поне да ви тропат на вратата и т.н. Хич няма да е толкова романтично,колкото си го представяш :D

pisancety
11-10-2012, 15:05
Ами ако учителите ви разрешават да сте момиче с момче в една стая, може би ще е по-добре. Нашите не дават обаче ние се сменяме като отидем и стават нещата. Обаче може би ще е хубаво да го направите за 1-ви път тук, а ако там успеете някак още по-добре.

БожиятАгнец
11-10-2012, 23:24
Ще се напиете и напушите, а после ше се наебете в някоя евтина хотелска стая, докато съучениците ви слухтят, а госпожите чукат по вратата. Голямата романтика.
И така технически още ще си девствена в България. ;)

heartshapedbox
11-11-2012, 09:57
Присъединявам се към Дрийм, по-добре го направете преди екскурзията.

Amore-Mio*
11-11-2012, 11:13
И защо да не е нормално, щом и двамата го искате?
Друг е въпроса, че е възможно да не успеете да се отпуснете, поради другите хора и опасността да ви хванат. Дори не се знае, дали ще успеете да се усамотите, но самата идея на мен лично ми допада.

GreenFairy
11-11-2012, 19:24
Аз си мисля, че ако се съмняваш, че до тогава ще се още заедно няма нужда да си правите такива планове, че ще го направите когато сте в Лондон. Направете го когато се почувствате готови и наистина го искате, а не защото сте на екскурзия в Лондон.

stambelan
11-12-2012, 08:45
Знаеш, дръжки. Докато не усетиш културата, времето, миризмата на новото място, нищо не си видял.
Дай тогава да не пътуваме никъде, да си стоим тук и да гледаме снимки.
Тъмен балкански субект... мда. И тесногръдието ни е национална черта.

Кой ти е казал да гледаш снимки? Аз не ги гледам, а пътувам.