PDA

View Full Version : за "оборотните" в сайта



irenka_96
11-10-2012, 12:27
Може ли да попитам нещо "големите разбирачи" след като самия сайт се казва "tiinproblem" тоест свързано е с тийнейджърите, те искат да знаят нещо, интересуват се от нещо, искат мнения, помощ и други и са тук, за да разберат поне малко от информацията, която искат. Та да ви питам, нужно ли е да казвате "О, колко глупав въпрос" или "Този въпрос е задаван вече" и да се обяснявате излишно с обиди и разсъждения за вързастта при положение, че е за тийн.
Удоволствие да го правите, да не би по този начин да избивате комплекси или пък да се чувствате на по-високо ниво?

Ivaaaaa
11-10-2012, 12:31
Ти вече наистина прекаляваш.

dream1707
11-10-2012, 12:33
teenproblem *

И не, не го правим, за да избиваме комплекси и щот сме тъпи и се чудим с кого да се заяждаме...
Просто повече пишем тука от една камара време... и гледаме по цял ден едни и същи теми с едни и същи малоумни въпроси ..
Мхм... и като цяло ни е дошло до гуша от хора, които мноооого се засягат от негативните коментари, относно тъпите въпроси, които задават ...
Не може да чуваш само неща, които харесваш .. това е живота, свиквай

TheBeliever
11-10-2012, 12:33
Позадръж се в сайта известно време. Виж как в седмицата се пускат по 5 еднакви теми, задаващи едни и същи въпроси. Въпроси, на които чинно си отговорил първите 20 пъти и виж дали на 21-вия път няма и на теб да ти писне да се обясняваш.

Да не говорим, че в сайта има една функция "Търсене", която, ако се използва по предназначение, ще ви намери отговорите на тези толкова екзистенциални въпроси като "Малка ли ми е пишката".

irenka_96
11-10-2012, 12:39
Ти вече наистина прекаляваш.

и защо мислиш така

Azoria
11-10-2012, 13:46
Ти вече наистина прекаляваш.

+


и защо мислиш така


Защото освен тъпите теми,които задаваш, сега и питаш едва ли не - защо да не се пускат тъпи теми :lol: Еми нормално, че на хората тук им е писнало от едно и също и когато 1000 пъти са си дали мнението по един въпрос на 1001-вия ще кажат "Това вече го има"... (при това в чести случаи само няколко теми по-надолу :-o )

TrollWare
11-10-2012, 13:53
БОГ ДА ПАЗИ БЪЛГАРИЯ ОТ МАЛУМНИ ДЕЧИЦА КАТО ТЕБ !

Момиче , прекаляваш. Не си някоя ВИП персона.

bloodyF
11-10-2012, 15:48
FAKE BIATCH, GTFO



/винаги ми се е искало да го кажа на някого :/

Incadeptus
11-10-2012, 15:48
Вие не сте тези,които да кажат кой прекалява и кой не,но пък аз казвам,че авторката е тъпа .

tori
11-10-2012, 15:57
Мацка, правописа е "майка плаче"... Ни българския, ни английския са ти добре. Обясниха ти по-горе за темите, няма да съм поредната.
БТВ, темата не е за тук.

Anonys
11-10-2012, 16:03
Ти циганка ли си? (не съм расист, само питам)

по темата: Има едно нещо, наречено ГУГЪЛ, в което, като напишеш въпроса си и излизат ХИЛЯДИ теми. Казвам хиляди, 'щото щом сме написали "има я тази тема", значи наистина я има и можеш да я намериш лесно. Друг е въпроса ако имаш някакъв по-сложен въпрос, свързан лично с теб и няма ПОДОБНИ (https://www.google.bg/) случаи. Тогава ще се обърнем с внимание към теб и ще ти отговорим интелигентно (поне за можещите).

irenka_96
11-10-2012, 16:54
Ааа, не не не вие всичките не сте добре
1-во на мен не ми пука колко пъти го има влизам в този сайт за отговори и искам да получа такива а не заяждане и обиди от страна на други, след като не ви изнасят въпросите, никой не ви кара на сила да давате мнение по 1000 пъти мълчете си
2-ро абе ти много оценки даваш хайде давай себе си, май малоумния си ти, че на всяка тема не отговаряш сериозно и както трябва, дори понякога говориш за съвсем друго
3-то радвам се, че си полъскана..пфф
4-то ти найстина имаш психични отклонения
5-то ти пък селяк глупав на 12 години се прави на интересен, как преценяваш, че съм тъпа, след като не ме познаваш?
6-то "мацка" съжалявам, че от бързане съм допуснала няколко грешки и все пак съм на фонетична, ти сиг. никога не го правиш..пф смешка..колкото за темата щом съм преценила да я сложа тук значи има за какво ти само можеш да си траеш
7-мо НЕ НЕ СЪМ колкото до "Google" за пръв път го чувам, благодаря много, че ми каза за него..омгггггггг......

irenka_96
11-10-2012, 17:10
само това ще кажа, всеки е прав за себе си, докато не се поставиш на мястото на другия/те не можеш да разбереш защо,аааа не категоризирам никого, проблема е точно този от вчера имам регистрация а вие нападате, е ти какво искаш да мълча ли

adoreher
11-10-2012, 17:12
Оффф ти проста ли или малоумна

irenka_96
11-10-2012, 17:15
Оффф ти проста ли или малоумна

ти си избери едното аз другото, Боже, Боже

adoreher
11-10-2012, 17:17
Кво боже
обясняват ти като на нормално животно,
Ти се държиш като най-великата
Не знам дали се изживяваш като кварталната принцеса,ама не си толкова специална

irenka_96
11-10-2012, 17:17
miminko, ако не ме нападаха, нямаше да се репча, бъди сиг. не започнах аз първа и съм такъв човек, който няма как да мълчи при такова положение, за това направих и темата

irenka_96
11-10-2012, 17:20
Кво боже
обясняват ти като на нормално животно,
Ти се държиш като най-великата
Не знам дали се изживяваш като кварталната принцеса,ама не си толкова специална

не се изживявам като никаква, не си ти човека, който ще определя колко съм специална, аа да и ако ти се имаш за животно при повечето хора не е така, също така за мен повече от обясненията не са нормални, ако ти си свикнала да ти обясняват така, аз не съм :)

irenka_96
11-10-2012, 17:22
Видях ти темите, никой не те нападна без причина.

значи за мен израз от сорта "офффф ти тъпа ли си", "престани с тъпите си въпроси ма" и др. не е както трябва

Auriss
11-10-2012, 17:24
Абе има право момичето до някаква степен. На запад тва отношение в тийна (което и аз си позволявам) ще докара бананче на 99.9% от потребителите тук.

adoreher
11-10-2012, 17:26
Наричам те животно, щото всеки бял човел
щешв да е стоплил за квоо иде реч

А като не си свикнала или ще свикнеш,
или изчезваш. По специална оъ другите във форума не си.

♠Joker♠
11-10-2012, 17:28
Може ли да попитам нещо "големите разбирачи" след като самия сайт се казва "tiinproblem" тоест свързано е с тийнейджърите, те искат да знаят нещо, интересуват се от нещо, искат мнения, помощ и други и са тук, за да разберат поне малко от информацията, която искат. Та да ви питам, нужно ли е да казвате "О, колко глупав въпрос" или "Този въпрос е задаван вече" и да се обяснявате излишно с обиди и разсъждения за вързастта при положение, че е за тийн.
Удоволствие да го правите, да не би по този начин да избивате комплекси или пък да се чувствате на по-високо ниво?

Ако не ти харесват хората тук, ходи другаде, кой ти пречи.

irenka_96
11-10-2012, 17:30
:D:D:D

psychopath
11-10-2012, 17:31
Аз съм антисоциален комплексар, девствен съм, затова съм озлобен към всички и всичко!

adoreher
11-10-2012, 17:32
На простотията си ли се смееш

irenka_96
11-10-2012, 17:32
Наричам те животно, щото всеки бял човел
щешв да е стоплил за квоо иде реч

А като не си свикнала или ще свикнеш,
или изчезваш. По специална оъ другите във форума не си.

както и ти затова спри, ако обичаш

adoreher
11-10-2012, 17:34
Ахахах аз ного дожре виждам за кво иде реч
за някоя писанка, дето е литнала в облаците и си прави специални теми да се жалва
и да обижда. И после пак нрънкай че за нищо не те ебават

irenka_96
11-10-2012, 17:34
ам, чакай за мен не е достатъчно колоритен в случая, мразя някой да ми се обяснява без да има причина, стане ли не ми пука за речника ми

irenka_96
11-10-2012, 17:35
Ахахах аз ного дожре виждам за кво иде реч
за някоя писанка, дето е литнала в облаците и си прави специални теми да се жалва
и да обижда. И после пак нрънкай че за нищо не те ебават

ей момиче млъкни, за да мллъкна и аз, трай си в черупката по-добре, за какво се мешаш

adoreher
11-10-2012, 17:37
За кво се МЕША ахахаххахахах
Предлаам ти да си закопаеш главата в пясъка да изчезнеш
меСЯ се, щото си никоя за да обиждаш така.
аре лягай си

Azoria
11-10-2012, 17:50
Аз съм антисоциален комплексар, девствен съм, затова съм озлобен към всички и всичко!

Понякога се чудя ебаваш ли се с тея коментари или вярно... :( :lol: То веднъж, два пъти , ама след това почвам да се замислям :lol:


Някой от модераторите, това момиче не си ли позволи достатъчно злобни лични нападки? :?