PDA

View Full Version : трябва ми ветеринар или някой



deMek
11-10-2012, 16:43
Някои знае ли как в домашни условия да се направи противоотрова или нещо такова? Едно коте на около три месеца изяде половин гранула отрова. Накарах го да изплюе каквото може, но не знам колко и какво е изяло. Няма наблизо ветеринар или аптека. Какво да правя?

BrainDamage
11-10-2012, 17:03
кисело мляко!

Makenzi97
11-10-2012, 17:08
Прясно естествено мляко. Каква отрова точно?
Можеш да пробваш и да му подразниш с нещо гърлото та да повърне.

kalpazanka
11-10-2012, 17:09
Активен въглен!

haritov
11-10-2012, 17:12
Активен въглен!
нъц
витамин к1 и ц активния въглен помага до половин час после е късно
ама в домашни условия няма как да стане
киселото мляко е легенда
вече е относително тая половин гранула колко ще действа

deMek
11-10-2012, 17:14
половин час не е минал още. дадох му кисело мляко, въглен и витамин ц.

kalpazanka
11-10-2012, 17:15
витамин к1 и ц активния въглен помага до половин час после е късно

В първия пост не видях да е упоменат срок.

haritov
11-10-2012, 17:22
В първия пост не видях да е упоменат срок.

така е но идва въпроса каква част е усвоена и тн за това не бих заложил на активен въглен

deMek
11-10-2012, 17:25
Това стана 5 минути преди да напиша поста. Било е миша отрова.

haritov
11-10-2012, 17:28
Това стана 5 минути преди да напиша поста. Било е миша отрова.
ако имаш кислородна вода и наливай в устата 2 кубика с една сприцовка за да повърне

Makenzi97
11-10-2012, 17:34
От миша отрова не вярвам да му стане нещо. Моите котки доста пъти съм ги засичал да лижат гранули и да ядат натровени мишки пък са си живи и здрави.

haritov
11-10-2012, 17:36
От миша отрова не вярвам да му стане нещо. Моите котки доста пъти съм ги засичал да лижат гранули и да ядат натровени мишки пък са си живи и здрави.

аз съм виждал да умират или да идват в тежки състояния

Makenzi97
11-10-2012, 17:39
Моите дзверове да ги считам за феномени тогава.

haritov
11-10-2012, 17:41
Моите дзверове да ги считам за феномени тогава.

отивай друг да тролиш

Makenzi97
11-10-2012, 17:53
Не "троля", но както и да е. Няма да спамя темата с излишни спорове.

kalpazanka
11-10-2012, 18:21
Поне ми драсни ЛС утре как е животинката.

haritov
11-10-2012, 18:22
най-вероятно нищо няма да и стане количеството е прекалено малко

следващите 72 часа наблюдавай изпражненията за кръв или промяна в цвета

kalpazanka
11-10-2012, 18:24
^Направо утре да търси работеща аптека и да вземе вит. К.

Afternoon
11-10-2012, 18:24
Нищо и няма. Бая корави същества са котките. Веднъж тровихме една с отрова за мишки и не умря, само се гърчеше яко, ама оживя едвам-едвам. Че след това се наложи да и ръгаме компресор в задника и да и пукаме червата. Е тогава вече умря в адски мъки... :lol:

nqmaznacheniee
11-10-2012, 18:24
о това е ужасно, съжалявам, но до утре надали ще е живО :(

kalpazanka
11-10-2012, 18:25
Нищо и няма. Бая корави същества са котките. Веднъж тровихме една с отрова за мишки и не умря, само се гърчеше яко, ама оживя едвам-едвам. Че след това се наложи да и ръгаме компресор в задника и да и пукаме червата. Е тогава вече умря в адски мъки... :lol:
А тва разказа ли го на психиатъра?

Afternoon
11-10-2012, 18:26
А тва разказа ли го на психиатъра?

Не, като отида следващия път ще го разкажа. Бая брутално беше, на една женска й остави травма за цял живот... :(

kalpazanka
11-10-2012, 18:31
Совата си върти главата на 180 градуса без проблем, но на 360- само веднъж. Имай го предвид.

Afternoon
11-10-2012, 18:33
Това заплаха ли беше? Извинявам се за думите си, но това едва ли ще върне котето. :(

haritov
11-10-2012, 18:33
^Направо утре да търси работеща аптека и да вземе вит. К.

недей че ако вземе на таблетки ще убие животното

трябва да е инжективен а там има доза за едно котенце се сещаш каква ще е

kalpazanka
11-10-2012, 18:35
трябва да е инжективен а там има доза за едно котенце се сещаш каква ще е
Именно. Че и спринцовки да вземе, игли- ще му искат и рецепта. Иди обясни, че е за коте на 3 месеца.
Поне с таблетите има шанс да стрие една и да даде малка част.

ilovedeath
11-10-2012, 18:35
Нищо и няма. Бая корави същества са котките. Веднъж тровихме една с отрова за мишки и не умря, само се гърчеше яко, ама оживя едвам-едвам. Че след това се наложи да и ръгаме компресор в задника и да и пукаме червата. Е тогава вече умря в адски мъки... :lol:

Такива като теб не заслужават да живеят.. сган.

Afternoon
11-10-2012, 18:37
Такива като теб не заслужават да живеят.. сган.

А някакви си гадни котки, които по цяла нощ мяукат и се бият и тормозят хората, заслужават ли?

haritov
11-10-2012, 18:37
о това е ужасно, съжалявам, но до утре надали ще е живО :(
живо ще е отрова убива след 48мия час по закон всичко отрови са така

ilovedeath
11-10-2012, 18:41
А някакви си гадни котки, които по цяла нощ мяукат и се бият и тормозят хората, заслужават ли?

Котките са прекрасни същества, по-прекрасни и от хората.. и ако са те тормозели, браво на тях.

kalpazanka
11-10-2012, 18:41
А някакви си гадни котки, които по цяла нощ мяукат и се бият и тормозят хората, заслужават ли?
Аз съм на мнение и на теб да ти заврем компресор отзад, как мислиш, заслужаваш ли?

Afternoon
11-10-2012, 18:42
Сами знаете, че не можете да ми наврете компресор. Обаче аз мога да го навра на която си искам котка и то когато си искам. Супер яко е кат им се пръскат червата :lol:

haritov
11-10-2012, 18:42
хахахаха тая котка как я обездвижихте бе пичове

добър опит :D

ilovedeath
11-10-2012, 18:44
Сами знаете, че не можете да ми наврете компресор. Обаче аз мога да го навра на която си искам котка и то когато си искам. Супер яко е кат им се пръскат червата :lol:

Супер якото ще бъде ако умреш.

Afternoon
11-10-2012, 18:47
хахахаха тая котка как я обездвижихте бе пичове

добър опит :D

Тя сама се обездвижи, след като изяде отровната храна. :cool:


Супер якото ще бъде ако умреш.

Значи аз мога да умра, а мръсните котки не могат?!

deMek
11-10-2012, 20:20
Абе, Ямбой, тая котка някъде до твоята страхотна и нова кооперация ли я намерихте? Или се е завъртяла между гумите на страшно луксозния ти баварец, а?
Да умреш в лайна ;*

ilovedeath
11-10-2012, 20:22
Абе, Ямбой, тая котка някъде до твоята страхотна и нова кооперация ли я намерихте? Или се е завъртяла между гумите на страшно луксозния ти баварец, а?
Да умреш в лайна ;*

!!!!!!!!!!!!

sashko705
11-10-2012, 20:28
Значи аз мога да умра, а мръсните котки не могат?!
Ами да, бейсикли... От все сърце ти пожелавам някой да ти навре компресор в задника и да ти спука червата.

ilovedeath
11-10-2012, 20:31
Ами да, бейсикли... От все сърце ти пожелавам някой да ти навре компресор в задника и да ти спука червата.

!!!!!!!!!!

Afternoon
11-10-2012, 20:32
Абе, Ямбой, тая котка някъде до твоята страхотна и нова кооперация ли я намерихте? Или се е завъртяла между гумите на страшно луксозния ти баварец, а?
Да умреш в лайна ;*

Да, точно там. Нали се сещаш, че не може на центъра на Ямбол некви мръсни котки да мечат? Затова и я Обихме по такъв мъчителен начин. По-скоро твоето коте ще умре в лайна. :D


Ами да, бейсикли... От все сърце ти пожелавам някой да ти навре компресор в задника и да ти спука червата.

Да видим как ще стане тая работа. :lol:

Makenzi97
11-10-2012, 20:35
Това, мили ми момченца и момиченца, се нарича трол.

sashko705
11-10-2012, 20:36
Да видим как ще стане тая работа. :lol:
Лесно предполагам. Ти си тлъст, нисък и с къси крака и не можеш да тичаш... It would be too easy.

TrollFaace
11-10-2012, 20:41
Лесно предполагам. Ти си тлъст, нисък и с къси крака и не можеш да тичаш... It would be too easy.

EPIC :D

БожиятАгнец
11-10-2012, 20:43
Че и спринцовки да вземе, игли- ще му искат и рецепта.

И това в коя държава, викаш, се случва?


Иначе...Ако си внимателен (щото може да му скъсаш анус, черва, глупости) и не-гнуслив човек можеш да му направиш клизма. Със сламка и презерватив ше стане, мисля.

Afternoon
11-10-2012, 20:45
Лесно предполагам. Ти си тлъст, нисък и с къси крака и не можеш да тичаш... It would be too easy.

50 метра за 7.7 секунди как ти се струват? Миналата седмица на стадиона ми го засичаха времето. Нека не мога да бягам, нека съм тлъст, нисък и с къси крака, ти ела се пробвай да ми го навреш тоя компресор, чакам те. Мнооо си прост, Саше.

TrollFaace
11-10-2012, 20:45
50 метра за 7.7 секунди как ти се струват? Миналата седмица на стадиона ми го засичаха времето. Нека не мога да бягам, нека съм тлъст, нисък и с къси крака, ти ела се пробвай да ми го навреш тоя компресор, чакам те. Мнооо си прост, Саше.

Слабо дебелак !

Afternoon
11-10-2012, 20:46
Слабо дебелак !

Дебелак със супер яко БМВ и огромен апартамент на центъра на Ямбол, нека съм дебелак!

TrollFaace
11-10-2012, 20:47
Дебелак със супер яко БМВ и огромен апартамент на центъра на Ямбол, нека съм дебелак!

ьхахьахьхахьхахьах ретард, умри

Afternoon
11-10-2012, 20:50
ьхахьахьхахьхахьах ретард, умри

Дето ме пращаш - там да ме чакаш заедно с цялата ти циганска рода! Амин!

nqmaznacheniee
11-10-2012, 20:51
50 метра за 7.7 секунди как ти се струват?

омг баси бавния си

sashko705
11-10-2012, 20:54
50 метра за 7.7 секунди как ти се струват? Миналата седмица на стадиона ми го засичаха времето. Нека не мога да бягам, нека съм тлъст, нисък и с къси крака, ти ела се пробвай да ми го навреш тоя компресор, чакам те. Мнооо си прост, Саше.
Aхах защо реши, че аз трябва да го правя?! :lol: Аз не харесвам насилието.. просто ти го пожелавам..

TrollFaace
11-10-2012, 20:54
Дето ме пращаш - там да ме чакаш заедно с цялата ти циганска рода! Амин!

Искаш ли да ми лапаш в счупеното си бмв дебелак ?

Afternoon
11-10-2012, 20:56
Aхах защо реши, че аз трябва да го правя?! :lol: Аз не харесвам насилието.. просто ти го пожелавам..

Не харесваш, защото си нежно педерастче и мога да си избърша гъза, в буквалния смисъл на думата, с теб на живо. Пък ти пожелавай квото си искаш.

ilovedeath
11-10-2012, 20:56
Дебелак със супер яко БМВ и огромен апартамент на центъра на Ямбол, нека съм дебелак!

Тва беше жалко.

sashko705
11-10-2012, 20:57
Не харесваш, защото си нежно педерастче и мога да си избърша гъза, в буквалния смисъл на думата, с теб на живо. Пък ти пожелавай квото си искаш.
Пожелавам ти да те хване рак на дебелото черво и да сереш кръв до края на жалкия ти живот.. :lol: Peace!

TrollFaace
11-10-2012, 20:58
Не харесваш, защото си нежно педерастче и мога да си избърша гъза, в буквалния смисъл на думата, с теб на живо. Пък ти пожелавай квото си искаш.
Грозен си .

Afternoon
11-10-2012, 20:58
Искаш ли да ми лапаш в счупеното си бмв дебелак ?

Искам мръсната курва, дето те е изсрала на тоя свят да ми го лапа, целия с ташаците. Може ли? Или първо трябва да я ексхумирам?

Afternoon
11-10-2012, 21:01
Пожелавам ти да те хване рак на дебелото черво и да сереш кръв до края на жалкия ти живот.. :lol: Peace!

Боли ме кура, тва няма да ме спре да си избърша гъза с теб, Саше. Давай пожелавай още, всичко на тоя свят се връща тъпкано. ;)

deMek
11-10-2012, 21:03
Толкова е тъжно, че искаш мръсни курви да ти лапат ;S
Но в крайна сметка, дебел, нисък, къси крака...и пишката ще да ти е къса, няма какво повече от мръсни курви да получиш.

Щом си толкова запознат с панелките и т.н. можеш ли да ми кажеш поне един панелен квартал в Софето? Някой, в който си ходил и си виждал какво е?

sashko705
11-10-2012, 21:04
Боли ме кура, тва няма да ме спре да си избърша гъза с теб, Саше. Давай пожелавай още, всичко на тоя свят се връща тъпкано. ;)
U MAD?

TrollFaace
11-10-2012, 21:05
Искам мръсната курва, дето те е изсрала на тоя свят да ми го лапа, целия с ташаците. Може ли? Или първо трябва да я ексхумирам?

Ти имаш ли нещо за лапане изобщо ?

Afternoon
11-10-2012, 21:09
Толкова е тъжно, че искаш мръсни курви да ти лапат ;S
Но в крайна сметка, дебел, нисък, къси крака...и пишката ще да ти е къса, няма какво повече от мръсни курви да получиш.

Щом си толкова запознат с панелките и т.н. можеш ли да ми кажеш поне един панелен квартал в Софето? Някой, в който си ходил и си виждал какво е?

Искам майка му да ми лапа, кво да направя, че е мръсна курва? Кво да направя, че е умряла? Може пък да имам фетиш към умрели, мръсни курви? 18 санта късо ли ти се струва? Защото и твоята майка, преди да умре, го усети целия, вътре, сух. И бая я болеше. Затова мога да кажа, че 18 санта са предостатъчно, за да мога да ви разплаквам майките анално от болка. По принцип в такива мизерни квартали не ходя, но веднъж бях минал покрай Левски с БМВ-то и там имаше бая панелки. Да паднат дано всичките, още утре! Казах!

deMek
11-10-2012, 21:16
Покрай Левски? :lol: :lol: :lol:
Що не дойдеш в Левски със страхотното си БМВ? Ще те вкараме точно в моя апартамент в Левски, в най-страхотната панелка да те изнасилят страхотно. После ще ти татуираме на дупенцето един голям надпис "АЗ БЯХ В ГЕТОТО", а после ще те изхвърлим с някой Фиат или Голф на Ботевградското да те подхванат мангалите оттам? Deal??

TrollFaace
11-10-2012, 21:17
Имаш акъл колкото 12 годишен и в речника ти присъстват има няма 5 думи :
Панелка
БМВ
Ямбол
Майка
105кв Апартамент

П.П И си забравил запетаята на 18=1,8см

ilovedeath
11-10-2012, 21:18
Имаш акъл колкото 12 годишен и в речника ти присъстват има няма 5 думи :
Панелка
БМВ
Ямбол
Майка
105кв Апартамент

И е мега жалкия.

Afternoon
11-10-2012, 21:26
Покрай Левски? :lol: :lol: :lol:
Що не дойдеш в Левски със страхотното си БМВ? Ще те вкараме точно в моя апартамент в Левски, в най-страхотната панелка да те изнасилят страхотно. После ще ти татуираме на дупенцето един голям надпис "АЗ БЯХ В ГЕТОТО", а после ще те изхвърлим с някой Фиат или Голф на Ботевградското да те подхванат мангалите оттам? Deal??

Е ти къде другаде да имаш апартамент бе отрепка? В най-мизерния квартал, пълен с панелки. Ще дойда бе, що да не дойда? Лично аз ще ти срутя мизерната панелка. Жалко че са кръстили тоя отвратителен квартал на името на един велик българин. Срам и позор!

sashko705
11-10-2012, 21:49
Е ти къде другаде да имаш апартамент бе отрепка? В най-мизерния квартал, пълен с панелки. Ще дойда бе, що да не дойда? Лично аз ще ти срутя мизерната панелка. Жалко че са кръстили тоя отвратителен квартал на името на един велик българин. Срам и позор!

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8tqlxSL931qbkauho1_500.gif

fear4o
11-10-2012, 21:56
Ебахти великите спорове се водят тука. Я ме вкарайте набързо в атмосферата да не направя някоя грешка с обидите... Кви са тея бмв-та кашони, Ямбол(там правеха готина ракийка май), некви панелки(90% от сградите в България) и нещо не ви разбрах изцепките свързани със секса.. на кой му е миризлив и искаше да му духат(имаше един дебил преди в секса със същия проблем)

haritov
11-10-2012, 21:58
Ебахти великите спорове се водят тука. Я ме вкарайте набързо в атмосферата да не направя някоя грешка с обидите... Кви са тея бмв-та кашони, Ямбол(там правеха готина ракийка май), некви панелки(90% от сградите в България) и нещо не ви разбрах изцепките свързани със секса.. на кой му е миризлив и искаше да му духат(имаше един дебил преди в секса със същия проблем)
псувай наред

fear4o
11-10-2012, 21:59
Оооо най-великия се появи. Къде се губиш бе звяр? Зори ми обясняваше наскоро нещо за теб ама не я слушах много..
Както и да е дай ми тон за псувните

haritov
11-10-2012, 22:02
Оооо най-великия се появи. Къде се губиш бе звяр? Зори ми обясняваше наскоро нещо за теб ама не я слушах много..
Както и да е дай ми тон за псувните

оня с бмвто първи дето все се дърви

Makenzi97
11-10-2012, 22:05
Така, обикновено не се занимавам с провокаторчета, но в този случай ще си позволя кратък коментар.
Всичката тази агресия е просто една маска. Вътрешно субектът осъзнава колко е жалък в действителност и затова се стреми да създаде фиктивен образ с характеристики и качества, които иска да притежава. Мачкан в "реалния живот", той се превъплъщава в "богаташ", "бияч", "е*ач" и т.н. Въпросният индивид е социален аутсайдер. Отчаяно се стреми да привлече вниманието на околните. Често подобни индивиди биват с неприятен външен вид, наднормено тегло и малък полов орган.
И колкото повече му обръщате внимание толкова повече го стимулирате да продължава да пише и да задълбава във виртуалния си образ.
Просто не му обръщайте внимание и толкоз.

fear4o
11-10-2012, 22:05
Чудесно..
Та пич тва кашонче дето си му лепнал звучната титла БМВ може ли да те закара до София да те почакам с 2 галона бира някъде из центъра да се видим, да пийнем да се заговорим за проваления ти сексуален живот и за радостта, която намираш нарушавайки правата на останалите в интернет пространството?

fear4o
11-10-2012, 22:06
Така, обикновено не се занимавам с провокаторчета, но в този случай ще си позволя кратък коментар.
Всичката тази агресия е просто една маска. Вътрешно субектът осъзнава колко е жалък в действителност и затова се стреми да създаде фиктивен образ с характеристики и качества, които иска да притежава. Мачкан в "реалния живот", той се превъплъщава в "богаташ", "бияч", "е*ач" и т.н. Въпросният индивид е социален аутсайдер. Отчаяно се стреми да привлече вниманието на околните. Често подобни индивиди биват с неприятен външен вид, наднормено тегло и малък полов орган.
И колкото повече му обръщате внимание толкова повече го стимулирате да продължава да пише и да задълбава във виртуалния си образ.
Просто не му обръщайте внимание и толкоз.

Ама така зимаш близалка от малко дете.. Губи се забавлението...

haritov
11-10-2012, 22:07
Така, обикновено не се занимавам с провокаторчета, но в този случай ще си позволя кратък коментар.
Всичката тази агресия е просто една маска. Вътрешно субектът осъзнава колко е жалък в действителност и затова се стреми да създаде фиктивен образ с характеристики и качества, които иска да притежава. Мачкан в "реалния живот", той се превъплъщава в "богаташ", "бияч", "е*ач" и т.н. Въпросният индивид е социален аутсайдер. Отчаяно се стреми да привлече вниманието на околните. Често подобни индивиди биват с неприятен външен вид, наднормено тегло и малък полов орган.
И колкото повече му обръщате внимание толкова повече го стимулирате да продължава да пише и да задълбава във виртуалния си образ.
Просто не му обръщайте внимание и толкоз.
заради такива като тебе кофата умира

Makenzi97
11-10-2012, 22:09
Ама така зимаш близалка от малко дете.. Губи се забавлението...

Има един момент, когато е забавно, но има и момент, когато преминава в чиста простотия и хумора се губи по трасето.

fear4o
11-10-2012, 22:10
So what? Сеира си остава докрай. Това е най-важното. В крайна сметка ако не умееш да намираш чар в простотията значи не умееш да живееш.

haritov
11-10-2012, 22:10
Има един момент, когато е забавно, но има и момент, когато преминава в чиста простотия и хумора се губи по трасето.

това е идеята

Afternoon
11-10-2012, 22:16
Така, обикновено не се занимавам с провокаторчета, но в този случай ще си позволя кратък коментар.
Всичката тази агресия е просто една маска. Вътрешно субектът осъзнава колко е жалък в действителност и затова се стреми да създаде фиктивен образ с характеристики и качества, които иска да притежава. Мачкан в "реалния живот", той се превъплъщава в "богаташ", "бияч", "е*ач" и т.н. Въпросният индивид е социален аутсайдер. Отчаяно се стреми да привлече вниманието на околните. Често подобни индивиди биват с неприятен външен вид, наднормено тегло и малък полов орган.
И колкото повече му обръщате внимание толкова повече го стимулирате да продължава да пише и да задълбава във виртуалния си образ.
Просто не му обръщайте внимание и толкоз.

:lol:

Алооо 97 набор? Много филми гледаш? Даааа, точно такъв съм. Само дето БМВ-то ми е реално, огромният ми апартамент също. В този ред на мисли - според теб имам ли някакво основание да отговарям на характеристиките на този психо профил, който ми направи? Да не съм беден, нереализиран нещастник, който живее в панелка в някой забутан квартал, като 99% от хората тука, сигурно и ти в това число? Нека си карам БМВ-то, нека да возя яки пичета, нека да съм с хилядарка в джоба всеки ден, нека да имам огромен апартамент на центъра на Ямбол...абе въобще нека ми е зле. Ако това ме прави социален аутсайдер - ОК, такъв съм! Не ми обръщай внимание и толкоз! :lol:


Чудесно..
Та пич тва кашонче дето си му лепнал звучната титла БМВ може ли да те закара до София да те почакам с 2 галона бира някъде из центъра да се видим, да пийнем да се заговорим за проваления ти сексуален живот и за радостта, която намираш нарушавайки правата на останалите в интернет пространството?

Момченце, първо - пиша тука много преди теб. Второ - виждал съм ти снимки доста пъти, перфектно помня физиономии, та просто внимавай какви ги приказваш, защото едно е да тролиш а друго да приказваш някак си...как да кажа... надъхано и сериозно. Тва е последно предупреждение. Аз съм си в София, ще се срещнем когато искаш, но все пак съм те предупредил. На ЛС ти чакам предложението за среща. Към форумни клоуни, които само тука им знае устата, съм крайно негативно настроен.

fear4o
11-10-2012, 22:22
Окей.. да кажем утре към 14:30 пред НДК? Бирата е от мен. Даже ще ти доведа 2 пичета да им се порадваш. Навит? Ако си зает, в по-късния следобед се смъкни с "бавареца" до последната спирка в О.К. 2 пак ще пием биричка, пак ще ти доведа пичета, даже ако искаш и някой и друг пич, че не съм напълно убеден от сексуалната ти ориентация и не искам да рискувам.

Afternoon
11-10-2012, 22:25
Окей.. да кажем утре към 14:30 пред НДК? Бирата е от мен. Даже ще ти доведа 2 пичета да им се порадваш. Навит? Ако си зает, в по-късния следобед се смъкни с "бавареца" до последната спирка в О.К. 2 пак ще пием биричка, пак ще ти доведа пичета, даже ако искаш и някой и друг пич, че не съм напълно убеден от сексуалната ти ориентация и не искам да рискувам.

Голям си шегаджия. На ЛС казах, а не тук. Пред НДК е пркалено видно, понеже си голям мъж предпочитам на малко по-скатано място. Предполагам, че нямаш нищо против?

fear4o
11-10-2012, 22:26
Окей бе. Овча Купел 2, последната спирка 17:30 оттам ще решим къде да пием бира.

fear4o
11-10-2012, 22:27
Окей бе. Овча Купел 2, последната спирка 17:30 оттам ще решим къде да пием бира.
Все пак ме гложди любопитство. Защо не искаш да те виждат хора? Заради кашона или външния вид? Познавам един психолог, много е добър, много добри отзиви съм чувал. Ще ти го препоръчам да ти помогне с комплекса.

Afternoon
11-10-2012, 22:33
Ама защо пишеш тука пред всички, искам да разбера? Страх ли те е? Нали ти казах на ЛС? Много взе да ти се връща вече говното, искаш и други да дойдат ли? Нема ти мине номера, страхливчо.

fear4o
11-10-2012, 22:37
Че аз други от моя квартал не познавам, които да пишат тук. А се съмнявам, че на хората им се занимава толкова в тоя студ да се разкарват. Пиша тук, за да може всички да са свидетели на твоето съгласие да пием бира и на моята доброжелателност. Също така нека гледат сеир. Та дай малко информация за кашончето да не те пропусна утре

Afternoon
11-10-2012, 22:42
Мда ясно, яко ти се отдръпна говното. Абе мислех, че форумните шутове сте по-смели? То кво излезе, каня ви на срещи, вие пишете тука всички да видят къде е срещата, видиш ли белким дойдат няколко човека и те защитят. Имаше един известен пАнкар, дето беше вегетарианец и обичаше животните. Много добре го помня, даже модератор беше по-едно време, ник не се сещам ама се сещам, че и той се измъкваше ТОЧНО така... :lol:

fear4o
11-10-2012, 22:44
Не бе пич нали ти казах, че там ще се видим и после ще ходим някъде другаде. В крайна сметка на спирката има само едно кафенце и то не е много читаво..
Както и да е, виждам, че ще ми вържеш тенекия за утре. Заеби мислех те за точен, даже обмислях варианта да те черпя с цигари ако пушиш ама и ти се оказа некъв подмолен.

Claymore
11-12-2012, 18:30
По принцип в такива мизерни квартали не ходя, но веднъж бях минал покрай Левски с БМВ-то и там имаше бая панелки.

Да бе, верно. Тоя Левски е голяма мизерия. Някакви мизерници живеят там, само пропадляци и наркомани! До един са престъпници! Друго си е да живееш в чисто нова кооперация строена в края на 80-те, нали?

:lol: :lol: :lol: Деби нещастника си, честно. :lol:

fear4o
11-12-2012, 19:05
Бахти долния тип.. от 17:20 го чакам аз на уговореното място. Отказах се да ходя на кънки на Славия, за да се видим да пием бира и накрая тоя да не дойде.. Ебати хората.. Направо ми иде да ви разглобя майките от ебанЬе с моя 25 см хуй-рецидивист.

kalpazanka
11-12-2012, 19:06
Искам да знам какво стана с животинката!

nqmaznacheniee
11-12-2012, 19:07
авторката ми писа лс, че е мъртвО :(

kalpazanka
11-12-2012, 19:09
авторката ми писа лс, че е мъртвО :(

Хм, мислех, че е момче. :-s

haritov
11-12-2012, 19:10
Хм, мислех, че е момче. :-s
в наши дни дори и бъркането в гащите не е 100% сигурен метод за научаване на пола

kalpazanka
11-12-2012, 19:12
в наши дни дори и бъркането в гащите не е 100% сигурен метод за научаване на пола
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

fear4o
11-12-2012, 19:12
в наши дни дори и бъркането в гащите не е 100% сигурен метод за научаване на пола

:razz:

nqmaznacheniee
11-12-2012, 19:15
Хм, мислех, че е момче. :-s

може

Afternoon
11-12-2012, 20:37
Бахти долния тип.. от 17:20 го чакам аз на уговореното място. Отказах се да ходя на кънки на Славия, за да се видим да пием бира и накрая тоя да не дойде.. Ебати хората.. Направо ми иде да ви разглобя майките от ебанЬе с моя 25 см хуй-рецидивист.

Минах с БМВ-то покрай уговореното място, имаше поне 10 човека заедно с теб. Един от тях поразително приличаше на Любо Чука! Ясно ми е колко те е страх от мен, но аз не съм терминатор и срещу 10 човека нямам шанс. ;)

TrollFaace
11-12-2012, 20:39
Минах с БМВ-то покрай уговореното място, имаше поне 10 човека заедно с теб. Един от тях поразително приличаше на Любо Чука! Ясно ми е колко те е страх от мен, но аз не съм терминатор и срещу 10 човека нямам шанс. ;)

Филмииии,Филмииииииииииии иииииииииииииииииии

Afternoon
11-12-2012, 20:47
Кфи филми бе ъгъл, трима човека бяха с мен и могат да потвърдят. И клипче направихме даже!

Claymore
11-12-2012, 20:49
Ааааа, забравих.
Авторката на темата е авторКА. Котката била добре за момента.

Afternoon
11-12-2012, 21:03
Ааааа, забравих.
Авторката на темата е авторКА. Котката била добре за момента.

Добре до момента в който някой лош гамен като мен й навре компресор в задника и й спука червата... :lol:

RedArmy
11-12-2012, 21:31
Добре до момента в който някой лош гамен като мен й навре компресор в задника и й спука червата... :lol:
Някой мега лош гангстер като теб нали, селски? :lol: http://194.12.229.99/photos/02/26/26466l.jpg

Иначе, дано котето да се оправи!

Afternoon
11-12-2012, 21:34
Пускай мой снимки от велики купони, където сме се разбивали от качествен алкохол, яка музика и пички. То в калпавата соц панелка как да направиш купон, като само леко да увеличиш музиката и ще рухне веднага... :lol:

RedArmy
11-12-2012, 21:39
Пускай мой снимки от велики купони, където сме се разбивали от качествен алкохол, яка музика и пички.
Ше ти отговоря с един виц и дано го схванеш защото знам че в Ямбол сте малко бавни :lol:

Става заека сутринта и си удря една ч***я. Отива в сладкарницата, иска боза. В бозата - муха. Мачка я, пие бозата и си мисли:
- Е тва е живота - секс, насилие и алкохол.

Та така и ти с качествения алкохол - лимонада за 20ст от Лидъл и пъпчиви ямболски селяндурки за престиж :D

TrollFaace
11-12-2012, 22:06
Ше ти отговоря с един виц и дано го схванеш защото знам че в Ямбол сте малко бавни :lol:

Става заека сутринта и си удря една ч***я. Отива в сладкарницата, иска боза. В бозата - муха. Мачка я, пие бозата и си мисли:
- Е тва е живота - секс, насилие и алкохол.

Та така и ти с качествения алкохол - лимонада за 20ст от Лидъл и пъпчиви ямболски селяндурки за престиж :D

hxahxhahxah ++++++++++++++++

Afternoon
11-12-2012, 22:21
Ше ти отговоря с един виц и дано го схванеш защото знам че в Ямбол сте малко бавни :lol:

Става заека сутринта и си удря една ч***я. Отива в сладкарницата, иска боза. В бозата - муха. Мачка я, пие бозата и си мисли:
- Е тва е живота - секс, насилие и алкохол.

Та така и ти с качествения алкохол - лимонада за 20ст от Лидъл и пъпчиви ямболски селяндурки за престиж :D

Къде я видя на мое парте тая лимонада за 20 стотинки бе кавал смешен? На снимката съм на рожден ден, въобще не е мое партето. И това не е лимонада за 20 стотинки а натурален сок. По-надолу от Джак Даниелс не падам никога, когато аз съм се къпал в синьо Джони ти си се къпал в мизерната си панелка със студена вода, понеже си жалък клошар и още по-жалките ти родители, които цял живот съжаляват че са те направили толкова грозен и жалък, са нямали пари за бойлер.

TrollFaace
11-12-2012, 22:26
Някой мега лош гангстер като теб нали, селски? :lol: http://194.12.229.99/photos/02/26/26466l.jpg

Иначе, дано котето да се оправи!

Закво гледаш все едно съм те изпънал с правата лопата в муцуната ?

Afternoon
11-12-2012, 22:35
Щото на майка ти и беше бая кална устата и не можеше да ми прави кавали нея вечер.

sashko705
11-13-2012, 05:31
Тениската да не е от Илиенци?

fear4o
11-13-2012, 08:24
Минах с БМВ-то покрай уговореното място, имаше поне 10 човека заедно с теб. Един от тях поразително приличаше на Любо Чука! Ясно ми е колко те е страх от мен, но аз не съм терминатор и срещу 10 човека нямам шанс. ;)

100% аз едно БМВ видях за 40 минути чакане и тва беше на един от моя вход, даже се разбрахме да излезнем на кафенце по някое време.. А иначе бях с една приятелка да си имам компания, че щеше да е грозно да си пия сам бирата докато чакам да падне тавана на лятното кино

fear4o
11-13-2012, 08:28
Има само един пропуск. Синьо Джони си виждал само по витрините, а Чичо Джак пак не е по джоба ти. Остава единствения възможен изход от тази кофти ситуация. Блек Рам-че с Дерби кола за вкус и аматьорско порно за забавление. Убеден съм, че купона е бил невероятно забавен и съм сигурен, че е за пример!