PDA

View Full Version : Объркана...



charovnata_petia5
11-10-2012, 19:34
Чуствам се толкова объркана защото има едно момче по което съм доста хлътнала ,но тъй като е по-затворен и срамежлив все аз трябва да го заговарям.В това не е проблема не ме притеснява това ,а това да не му стана досадна.Какво да правя като съм хлътнала а той не може да направи първата крачка.Какво да правя да продължавам ли да се опитвам или не?В час естествено ме заглежда и се държи по-различно с мен отколкото с другите момичета,накак си е по-спокоен в комуникациата си с тях докато с мен някак си е по-неспокоен и дори не ме гледа като му говоря всякаш не говоря на него.Поне ме слуша де :D е според вас какво да предпиема?Доста съм объркана..

mlf
11-10-2012, 20:09
съдейки по неговото държание .. вие сте родени един за друг .. и той те харесва :) а какво да направиш ли ??! ами покани го на кафе или нещо от рода, има и изключения .. бъди първата ти, пък ако откаже .. здраве да е :) значи просто не си е заслужавало .. ! :) УСПЕХ ~

marilyn
11-10-2012, 20:25
Да, покани го. Ако откаже- не се занимавай повече.

valdesbg
11-10-2012, 20:32
Да ви имам проблемите.

Каниш, ако стане - екстра. Ако не - следващия. Баси, кво толкова сложно има?

Amore-Mio*
11-11-2012, 10:36
Пробвай пък, нищо не губиш.
Разбира се, ще отнеме известно време, докато се отпусне, но може и да си струва всичкото това усилие.

pozitiwen
11-12-2012, 12:35
Или пък се опитай да му покажеш ,че го харесваш и го предразположи той да те покани.Аз като по-срамежлив знам как мислят този тип момчета..има шанс да си те харесва ама да не е сигурен ,че ти изпитваш същото..а срамежливковците докато не ни покажат ,че ни харесват по начин по ,които да сме сигурни на 100% си траем .. хаха ..направи му някакъв комплимент примерно за дреха или часовник ..флиртувай ..знам ли

NqkfaNikakva21
11-12-2012, 15:08
На колко сте годинки?

- Не се заяждам

charovnata_petia5
11-12-2012, 17:00
На 16 :)

NqkfaNikakva21
11-12-2012, 18:25
Момчето просто го е срам, трябва да го предразположиш :)

charovnata_petia5
11-12-2012, 18:30
А някакви идеи как да го предразположа?

IlovEmyPuffYToY
11-29-2012, 18:11
както казаха по-горе, направи му комплимент, закачай се с него по физически начин, забележи нещо ново за него, поинтересувай се от интереси дъра-бъра, усмихвай му се - много е важно, смей се на шегите му и така нататък, поискай му скайп ей така, между другото и си пишете...След няколко обменени думи, няколко дни или седмици :) Ако забележиш, че се отпуска и той ти отвръща - дерзай - ако не се е сетил, може да го поканиш да излезете-дори с компания...Ако ли не - здраве да е :) Айде, успех ;)