PDA

View Full Version : Проблем



pamsityybee
11-10-2012, 21:43
Незнам дали тук е мястото, но все пак ще споделя...
Имам чуплива коса ( доста начупена ) не я харесвам .. и я изправям доста често .. !! Горя я много. Но от това изправяне просто няма смисъл. Пресата ми е хубава Belisima от най-добрите е. Изправям косата си на 200 градуса и се изправя перфектно .. !!
Но резултатът е че държи само около половин час. Изправям е перфектно и след 15 мин започва да се начупва, а до половин час отново е къдрава. Та мисълта ми е как да направя ефектът по дълъг поне до следващия ден .. ;(

Mary_Jane_69
11-11-2012, 08:40
не е възможно преса на Белисима, доколкото знам са доста добри. явно не е толкова добра? използвай течни кристали за горенето, лак за коса, за да задържиш изправеното.... все пак явно е от пресата ти..... :)

Hayashi
11-11-2012, 08:56
Кристали за коса.
Има и спрейове за задържане на изправената коса. Питай фризьора си.

FuCKkK13
11-11-2012, 09:00
ако ти е изтощена косата нормално да не стои изправена.. кристали + термопродукт + освежаване на косата чрез подстрижка..

TheBeliever
11-11-2012, 09:02
Проблемът не е в пресата. Ако беше в нея косата нямаше въобще да се изправя.

Авторке, с какво стилизираш косата?

marilyn
11-11-2012, 14:54
ако ти е изтощена косата нормално да не стои изправена.. кристали + термопродукт + освежаване на косата чрез подстрижка..

Мда. Авторке, полагаш ли достатъчно грижи за косата си? Толкова често изправяне гори много.

Hayashi
11-11-2012, 15:45
Можеш ли да ни покажеш снимки как изглежда косата ти преди изправяне, веднага след изправяне и 1 час след това. Защото тя и моята се начупва леко, особено през зимата въздуха е много влажен и няма как. Никога не е идеално права като перука, но пак е доста по права от преди изправяне.

malka_sladkka
11-11-2012, 16:17
не е възможно преса на Белисима, доколкото знам са доста добри. явно не е толкова добра? използвай течни кристали за горенето, лак за коса, за да задържиш изправеното.... все пак явно е от пресата ти..... :)

За горенето се използва термозащитен спрей или друг термопродукт, кристалите аз до колкото знам са за блясък, против цъфтеж и тн. и се слагат СЛЕД пресата. И на мен преди ми се получаваше така хем, че косата ми е горе долу права, беше много изтощена и фризьорката ми каза, че това е причината. Правиш ли си някакви маски като я гориш толкова, може би има нужда от подхранване?

titinkaa
11-12-2012, 10:43
Използвай качествен термозащитен спрей.

BamBamBo
11-12-2012, 12:14
Ами използвай повече стилизиращи продукти за изправяне на косата. :)