PDA

View Full Version : Предложения за анонимен СМС



imjustaboy
11-10-2012, 21:55
Здравейте. Имах игра с едно момиче наскоро, ама нещо не се получиха работите ли, не знам и аз. Според мен и тя не знае защо не се получиха, но това няма значение сега. Отдавна не съм ѝ пращал смс-и, а тя много ми ги харесваше и сега искам да и пратя един анонимен. Мина около месец, от както не сме се чували и искам да се почуди малко от кого може да е. Та въпроса ми е, можете ли да ми предложите някакъв предизвикателен и интересен СМС, който би ви заинтригувал, но да е от анонимен подател. Благодаря предварително. :)

bloodyF
11-10-2012, 22:05
как си, сладка? липсвах ли ти?

или там както си я наричал преди..
оттам тя ще пусне,кой е това
ти ще кажеш :трябва да познаеш
и т.н., и т.н.

imjustaboy
11-10-2012, 22:13
как си, сладка? липсвах ли ти?

или там както си я наричал преди..
оттам тя ще пусне,кой е това
ти ще кажеш :трябва да познаеш
и т.н., и т.н.
Добър вариант е, но дали няма да се сети за мен при положение, че съм ѝ пращал доста преди това?

love_brd0
11-10-2012, 22:15
"Зяпах те вчера...разхубавила си се от последната ни среща ;* " ...? :D :D :D :D :D

imjustaboy
11-10-2012, 22:32
"Зяпах те вчера...разхубавила си се от последната ни среща ;* " ...? :D :D :D :D :D
Харесва ми, макар че звучи сякаш, до сега е била грозна. :D Още предложения, ако има, ще е хубаво.

Anonys
11-10-2012, 23:16
Забравихме се, искаш ли малко уроци от сенсея?

БожиятАгнец
11-10-2012, 23:32
Според мен идеята е доста крийпи.

Звънни й един телефон, вижте се, наебете се и си готов.

Какви са тия психопатски, лузърски истории?

TheBeliever
11-11-2012, 08:09
как си, сладка? липсвах ли ти?

или там както си я наричал преди..
оттам тя ще пусне,кой е това
ти ще кажеш :трябва да познаеш
и т.н., и т.н.
След нещо подобно, най-вероятно бих напсувала изпращача на съобщенията. Случвало ми се е да получа подобни обаждания и е невероятно дразнещо.

jghgh
11-11-2012, 08:14
^Не може да знаем дали момичето би се издразнило, въпреки че и за мен това е крийпи.

Ако искаш да си интригуващ, без да я крийпнеш и да се чуди дали си готин пич, ти, или някой лузър, просто отиди някой път до тях, кажи й да слезе за малко или да се покаже от прозореца и й намигни. Нещо като по филмите, ддз. Жените искат всичко да е като по филмите. :д

Замислих се тия дни над това - жените наистина искат като по филмите, даже си мисля тема да пусна по тоя въпрос :д

heartshapedbox
11-11-2012, 08:49
Аз бих се филмирала, ако получавам някакви такива анонимни смс-и.

antineutral
11-11-2012, 08:54
По-добре й предложи най-обикновен смс с името ти и покана за кафе :)

imjustaboy
11-11-2012, 09:40
Аз имах предвид само един СМС и да се замисли от кого може да е. Не да ѝ пращам всяка вечер или нещо такова... И така да се заинтригува, че да я боде отвътре от кого може да е. :D Може би това на "love_brd0" е най-добре като вариант, защото поне ще знае, че се е срещала с този човек, а не някой непознат например. :D

bloodyF
11-11-2012, 09:59
След нещо подобно, най-вероятно бих напсувала изпращача на съобщенията. Случвало ми се е да получа подобни обаждания и е невероятно дразнещо.

на мен ми е любопитно само докато разбера кой е
после зависи дали е готин или не :Д

Amore-Mio*
11-11-2012, 10:03
Това с анонимността, е все едно, че си някакъв загубеняк, който не е способен и смел да се изправи очи в очи с нея, и да поговори.

imjustaboy
11-11-2012, 10:06
Това с анонимността, е все едно, че си някакъв загубеняк, който не е способен и смел да се изправи очи в очи с нея, и да поговори.
Аз не искам нищо да ѝ казвам, а и знае, че не съм такъв. Говорили сме доста пъти. Просто нещо като закачка, но анонимно...

fenastz
11-11-2012, 18:59
ЩСКСМ


Мисля, че ще ѝ хареса.

rusoto_baby_f
11-11-2012, 22:03
Никога не съм харесвала анонимните смс-и
От много отдавна не съм получавала анонимен смс, но обикновено отговарям на смс-а с ,,кой си?,, и той като започне да увърта, го заебавам и не отговарям повече