PDA

View Full Version : Фен тема: Афтърнуун/Ямболския



БожиятАгнец
11-10-2012, 23:20
Мрете като майките си в мръсните си панелки, скелети цингански. Но преди това се поклонете пред най-големия. 8)

ilovedeath
11-10-2012, 23:24
:razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::r azz::razz::razz::razz::razz:

БожиятАгнец
11-10-2012, 23:27
:razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::razz::r azz::razz::razz::razz::razz:

Тези жирафи от аватара ти като ги хвана ше им извадя червата през очите. Защо?? Защото мога. 8)

Afternoon
11-10-2012, 23:29
Знаех си, че си ми най-голямата фенка. :)

Afternoon
11-10-2012, 23:32
Айде още фенове има ли бе? Очаквам Фекалиса да пише в темата, но за жалост той отдавна спи сигурно, уморен от правенето на дюнери. :(

fear4o
11-10-2012, 23:32
Баси майката.. Направо ме избиха комплекси, че още нямам фен тема.. Ще взема да почна да псувам както са ме учили на село, по балкански и да се снимам с някое фиатче пред блока да ми се дигне рейтинга малко.. Доста съм изостанал като гледам

БожиятАгнец
11-10-2012, 23:33
Знаех си, че си ми най-голямата фенка. :)

Откакто се видяхме няма как да не бъда...

Сръбско, ракийка, йебанье и накрая ми насини окото.. Истински джентълмен. :)

ilovedeath
11-10-2012, 23:33
:razz::razz::razz::razz:

БожиятАгнец
11-10-2012, 23:35
Той каза, че ще ми наеме апартамент в центъра на Ямбол и ше ме заведе в тамошното Син Сити..Толкова съм щастлива.
И се возих в БМВ. 8)

Afternoon
11-10-2012, 23:37
Баси майката.. Направо ме избиха комплекси, че още нямам фен тема.. Ще взема да почна да псувам както са ме учили на село, по балкански и да се снимам с някое фиатче пред блока да ми се дигне рейтинга малко.. Доста съм изостанал като гледам

Е ти си ходил на няколко форумни и си мислиш, че си фанал Господ за ташаците? Нема фен теми за такива като теб. Като си купиш БМВ и започнеш да живееш в нещо различно от панелка ела се похвали, може и на теб да ти направим една фен тема. :cool:


:razz::razz::razz::razz:

Ни съ смей, ти си следващата която ще возя на БМВ-то. Няма не искаш, тя и Джесика не искаше ама накрая я навих. Пък ти ли няма да се навиеш... :lol:

fear4o
11-10-2012, 23:40
Е ти си ходил на няколко форумни и си мислиш, че си фанал Господ за ташаците? Нема фен теми за такива като теб. Като си купиш БМВ и започнеш да живееш в нещо различно от панелка ела се похвали, може и на теб да ти направим една фен тема. :cool:



Ни съ смей, ти си следващата която ще возя на БМВ-то. Няма не искаш, тя и Джесика не искаше ама накрая я навих. Пък ти ли няма да се навиеш... :lol:

Еее батко. Са ако си купя БМВ ще решиш, че те копирам и ще ме съдиш за авторски права. Пък и не съм чак такъв гъзар, за тва некое фиатче скромничко колко му е..

ilovedeath
11-10-2012, 23:41
Пхаха. Няма как да стане тъй, че съм спокойна.

Afternoon
11-10-2012, 23:43
Еее батко. Са ако си купя БМВ ще решиш, че те копирам и ще ме съдиш за авторски права. Пък и не съм чак такъв гъзар, за тва некое фиатче скромничко колко му е..

Купи поне една 316-ка компакт за 1000лв. бе, стига се излага! Гъзар трябва да си! Гъзарите карат само и единствено БЕ-ЕМ-ВЕ!

БожиятАгнец
11-10-2012, 23:45
Ако не живеехте в софийски катуни с хомосексуални цигани щях да кача снимки как сме в БМВто и чукаме майките ви...Но не заслужавате.

Но, ако някой наистина отиде на среща с Ямболския и се осмели да му се противопостави може и да размисля.

fear4o
11-10-2012, 23:47
Абе нали ти казвам, че не съм като теб. Аз съм с по-малки финанси. В крайна сметка едно голфче ще му лепна една пернишка регистрация да ме мислят пичовете за джигит и да ми правят път и ще ми е кеф. Пак е немско, модерно е, върви си и не е скъпо.

NqkfaNikakva21
11-11-2012, 00:17
Все още важи офертата за пред Фантастико!

Afternoon
11-11-2012, 11:36
Тя тая някфа никва ми се дърви тука, пък иска да излизаме после. Алоооу, още не си ми пратила снимка на ЛС ма, аз да не излизам със всяка да си хабя бензина на БМВ-то само...

NqkfaNikakva21
11-11-2012, 12:08
http://media.tumblr.com/tumblr_m836z1T42u1r8rtom.gif

SWT
11-11-2012, 12:25
ти не беше ли тази дето му е искала скайпа :D

Afternoon
11-11-2012, 12:27
БожиятАгнец ми иска скайпа, беше одобрена и после я возих на БМВ-то. :cool:

haritov
11-11-2012, 12:35
трябва да те запозная с релефа ще си допаднете

SWT
11-11-2012, 12:35
аууу,колко романтично
може ли и аз да се повозя plsplsplsplspslpslpslpslpslsplspslpslps

CH3OH
11-11-2012, 12:35
Никой ли няма да ми направи и на мен фен тема? :(

За всички мои фенове, ще ви возя в едно кръгче на вейрончето ми:
http://www.thesupercars.org/wp-content/uploads/2008/09/2009-bugatti-164-veyron-fbg-par-hermes-thumbnail.jpg

(аз съм я правил тая снимка, това е моята кола)


И също ще ви поканя на гости в имението ми в центъра на град Полски Тръмбеш:
http://static.asiarooms.com/hotelphotos/laterooms/158409/gallery/the-rees-hotel-luxury-apartment-queenstown_030920090203076848.jpg

(пак е моя снимка, да не си мислите, че съм я намерил в нета!)


И разбира се, ще надуем Сашка Васева с 2000 ватовите ми колонки, за да дразним съседите:
http://www.dj-mn.com/Quickstart/ImageLib/JBL_SR_STACK_for_sale.jpg

(това също е моя снимка, снимал съм ги в задния двор на имението ми!)


Лично се познавам с Барак Обама, Осама Бин Ладен и Йода и сме пили домашна греяна ракийца на една маса с тях. Честна скаутска 8-)

Afternoon
11-11-2012, 12:36
трябва да те запозная с релефа ще си допаднете

Ще бъде чест за мен, от толкова години съм му фен. Верно ли наръгал баба си с "конанският меч" и сега е в пандиза? :(

kalpazanka
11-11-2012, 20:33
И също ще ви поканя на гости в имението ми в центъра на град Полски Тръмбеш:
http://static.asiarooms.com/hotelphotos/laterooms/158409/gallery/the-rees-hotel-luxury-apartment-queenstown_030920090203076848.jpg


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ей, ще уморите кака си от смях!

haritov
11-11-2012, 20:39
Ще бъде чест за мен, от толкова години съм му фен. Верно ли наръгал баба си с "конанският меч" и сега е в пандиза? :(
да

RedArmy
11-11-2012, 21:32
И също ще ви поканя на гости в имението ми в центъра на град Полски Тръмбеш:
http://static.asiarooms.com/hotelphotos/laterooms/158409/gallery/the-rees-hotel-luxury-apartment-queenstown_030920090203076848.jpg

(пак е моя снимка, да не си мислите, че съм я намерил в нета!)
Това да не е на цуцко апартамента? :D

StringTheoryPracticist
11-11-2012, 21:39
Айде още фенове има ли бе? Очаквам Фекалиса да пише в темата, но за жалост той отдавна спи сигурно, уморен от правенето на дюнери. :(
Go, Global team!

БожиятАгнец
11-11-2012, 23:08
http://i.imgur.com/4GHCw.jpg

Снимка с Афтърнуун пред новата ни семейна квартира в центъра на Ямбол. Не е нещо особено, нито пък новата ни кола, но има по-важно от материалното - например да не си циганин и майкa ти да е жива. :)

Oldschool
11-12-2012, 08:16
богата тема :)

FunkyPie
11-12-2012, 12:21
ей значи
човек да не влиза 3 дена
и то става най интересното
:lol:

ilovedeath
11-12-2012, 16:49
http://i.imgur.com/4GHCw.jpg

Снимка с Афтърнуун пред новата ни семейна квартира в центъра на Ямбол. Не е нещо особено, нито пък новата ни кола, но има по-важно от материалното - например да не си циганин и майкa ти да е жива. :)

:lol:

Afternoon
11-12-2012, 17:18
Гледайтииии завиждайтииии дрислииии мръсниииии!

xPafx
11-12-2012, 17:23
Ех, ех.. да можех и аз такъв живот да живея..

sashko705
11-12-2012, 18:04
http://prikachi.com/images/248/5486248R.jpg

Fix'd...

ilovedeath
11-12-2012, 18:09
:razz:

sashko705
11-12-2012, 18:13
Само не схванах, защо трябва да му завиждаме? Защото има "богато" въображение?

ilovedeath
11-12-2012, 19:05
Само не схванах, защо трябва да му завиждаме? Защото има "богато" въображение?

И богат речник. :lol:

DarkTemplar
11-12-2012, 19:35
Доживотен фен. :smt026

Afternoon
11-12-2012, 21:41
Ще завиждате, защото цял живот ще сте бачкаторчета, ще бачкате за жълти стотинки и ще живеете цял живот в мизерни панелки. Никога няма да можете да си позволите БМВ като моето и огромен апартамент в центъра на града. Омрете от яд! :)

П.П: Още чакам тоя келеш RedArmy и неговите хора да ми позвънят на вратата, както беше казал. :lol:

ilovedeath
11-12-2012, 21:42
Ще завиждате, защото цял живот ще сте бачкаторчета, ще бачкате за жълти стотинки и ще живеете цял живот в мизерни панелки. Никога няма да можете да си позволите БМВ като моето и огромен апартамент в центъра на града. Омрете от яд!

Повтаряш се.

Afternoon
11-12-2012, 21:48
Повтаряш се.

Някой попита защо да ми завиждате. Просто изнасям фактите. ;)

sashko705
11-12-2012, 22:15
Някой попита защо да ми завиждате. Просто изнасям фактите. ;)

Нямаш никакви доказателства за прочутия апартамент и прочутото БМВ... а и да имаш пак не нещо за завиждане, много ясно, че хората на твоето интелектуално ниво ше завиждат, но никой интелигентен човек не би завиждал за материални неща.. Ти можеш да твърдиш, че имаш много неща, но си тъпа селска пръчка с изкривена ценностна система и си морално беден, а също така си и плебей!

RedArmy
11-12-2012, 22:19
П.П: Още чакам тоя келеш RedArmy и неговите хора да ми позвънят на вратата, както беше казал. :lol:
Не аз бе, свиня, обадих се на тея от психодиспансера да те приберат, ама явно още не са го направили :( Гнус ме е даже да ти пипна звънеца, кой знае колко лой има по него, ако си го пипал:lol:

ohluv
11-12-2012, 23:19
Що на снимката има мерджан,а не БМВ ве ? оО

Wednesday666
11-13-2012, 07:25
Омрете от яд! :)

seriously? :lol:

Е, не, този път паднах от смях.
Така ли си купуваш апартамент в центъра на света ( Ямбол )? С този начин на писане?
За ожалване си душичко, не за завиждане.
Щото нито БМВ-то, нито апартамента могат да компенсират за липсата на акъл.
Не, че съм очаквала друго от теб де ..

Oldschool
11-13-2012, 07:27
Апартаментите в центъра на Ямбол не ги ли пдоаряваха?

Wednesday666
11-13-2012, 07:35
Апартаментите в центъра на Ямбол не ги ли пдоаряваха?

Сигурно и пари са му дали за ремонт, само и само да се отърват от него.

То с такъв образ вирее ли се в една среда, тва чудо ти изсмуква въздуха с простотията си.

Oldschool
11-13-2012, 07:53
Все си мисля, че да се хвалиш с апартамент в центъра на Ямбол е като да се хвалиш, че имаш гонорея...

Wednesday666
11-13-2012, 08:10
Все си мисля, че да се хвалиш с апартамент в центъра на Ямбол е като да се хвалиш, че имаш гонорея...

:lol:

fear4o
11-13-2012, 09:46
Охоо виждам много нарушения на гореспоменатите закони. Ще имам много клиенти! :D

Afternoon
11-13-2012, 13:48
Нямаш никакви доказателства за прочутия апартамент и прочутото БМВ... а и да имаш пак не нещо за завиждане, много ясно, че хората на твоето интелектуално ниво ше завиждат, но никой интелигентен човек не би завиждал за материални неща.. Ти можеш да твърдиш, че имаш много неща, но си тъпа селска пръчка с изкривена ценностна система и си морално беден, а също така си и плебей!

Ма къв си ти, че да ти доказвам каквото и да е било бе, мишка? Вярвай в каквото искаш. Вярвай, че не живееш в мизерна панелка, вярвай, че не си беден, нереализиран нещастник. Кат си толкова Ентелегентен не завиждай бе, аз ли те карам да ми завиждаш? :lol:


Не аз бе, свиня, обадих се на тея от психодиспансера да те приберат, ама явно още не са го направили :( Гнус ме е даже да ти пипна звънеца, кой знае колко лой има по него, ако си го пипал:lol:

Тия от психодиспансера да вземат да те приберат тебе, че всеки път като взема да ти набивам чумберите и да те гавря, че живееш в панелка и полудяваш от завист и яд.


seriously? :lol:

Е, не, този път паднах от смях.
Така ли си купуваш апартамент в центъра на света ( Ямбол )? С този начин на писане?
За ожалване си душичко, не за завиждане.
Щото нито БМВ-то, нито апартамента могат да компенсират за липсата на акъл.
Не, че съм очаквала друго от теб де ..

Ти си простата, душичко, нарочно съм го написал така. ;)


Апартаментите в центъра на Ямбол не ги ли пдоаряваха?

Кой ше ти подари апартамент за 100 хиляди лева бе, малоумник? :lol:

haritov
11-13-2012, 14:01
хахахахаха бмв пред голфо всичко е бавно

и все ми е тая кви пари имаш и де живееш пред винкело всичко е равно иди говори на него тия неща

Afternoon
11-13-2012, 14:02
хахахахаха бмв пред голфо всичко е бавно

и все ми е тая кви пари имаш и де живееш пред винкело всичко е равно иди говори на него тия неща

Смерт за пеуник и гоуфовете! Винкела ше ме фане за куро!

haritov
11-13-2012, 14:16
Смерт за пеуник и гоуфовете! Винкела ше ме фане за куро!

ние сме от източен перник там и перничани не ходят

RedArmy
11-13-2012, 14:16
Ямбой, на фолио или на помпа хАбиш хероина че постигаш такъв дълготраен ефект? :lol:

Afternoon
11-13-2012, 14:48
Ямбой, на фолио или на помпа хАбиш хероина че постигаш такъв дълготраен ефект? :lol:

Наркотици не Опотребявам! Само Кале! Калето не е наркотик! Аз не съм наркоман, а калеман!

Oldschool
11-13-2012, 14:52
100 хиляди лева... хахахахахаххаха, ебаси стотинкаджиите...

FunkyPie
11-13-2012, 15:02
оле оле
Оля се
безнадежден

Afternoon
11-13-2012, 15:05
100 хиляди лева... хахахахахаххаха, ебаси стотинкаджиите...

Ти толкова през живота си няма да изкараш, ако ще и 100 години да бачкаш. Затова - цял живот в панелките!

Oldschool
11-13-2012, 15:08
Сори, наскоро си купих трети апартамент в Банско, че идва ски сезона, а ремонта на другия ми апартамент и обзавеждането вече почти стъпи на обявената от теб стойност. Знам, че искаш да се направиш на велик, ама ти докато мечтаеш, други правим пари.

Все пак лек и успешен ден ще ти пожелая, защото явно за теб е върховно постижение да имаш някакво мижаво апартаментче в Ямбол. Дерзай и мечтай {}

Afternoon
11-13-2012, 15:18
Сори, наскоро си купих трети апартамент в Банско, че идва ски сезона, а ремонта на другия ми апартамент и обзавеждането вече почти стъпи на обявената от теб стойност. Знам, че искаш да се направиш на велик, ама ти докато мечтаеш, други правим пари.

Все пак лек и успешен ден ще ти пожелая, защото явно за теб е върховно постижение да имаш някакво мижаво апартаментче в Ямбол. Дерзай и мечтай {}

А аз наскоро си купих трети мезонет в Манхатън и само обзаведжането му струва повече от твоите три жалки апартаментчета в село Банско. Та кой е по-по-най?

Oldschool
11-13-2012, 15:20
този който, като се логаутне от форума, продължи ги има тези неща ;)

FunkyPie
11-13-2012, 15:45
оу,ма той и извън българия ли ходел..
и защо всички казват че българите са прост народ :(

Wednesday666
11-13-2012, 15:49
Ти си простата, душичко, нарочно съм го написал така. ;)

О, ама душо, ти нали си черешката на тортата, повече от теб не мога да бъда.
Стой си там в апартамента ти в Ямбол ( да не цитирам к'во пише в учебника ми по геоикономика ТОЧНО за твоят скъп град ) и не ми обяснявай на мен.
Шот ти си умен и силен в някъв форум, обаче като излезеш си оставаш същия див селяк. Айде, със здраве :)

Afternoon
11-13-2012, 16:04
този който, като се логаутне от форума, продължи ги има тези неща ;)

Окей, тогава аз логаутвам, излизам от огромният си апартамент на центъра на Ямбол и отивам да си покарам БМВ-то. А ти нали знаеш - кийп дрийминг.


О, ама душо, ти нали си черешката на тортата, повече от теб не мога да бъда.
Стой си там в апартамента ти в Ямбол ( да не цитирам к'во пише в учебника ми по геоикономика ТОЧНО за твоят скъп град ) и не ми обяснявай на мен.
Шот ти си умен и силен в някъв форум, обаче като излезеш си оставаш същия див селяк. Айде, със здраве :)

Цитирай, че ми е интересно? Ама ще е добре и да кажеш издателство и т.н за да мога лично да ги осъдя ако пише някоя глупост. И сори ама мен не можеш да ме свързваш с думичката "селяк", защото никога не съм имал село, факт!

Oldschool
11-13-2012, 16:10
Интересен живот живееш - от огромния си апартамент в центъра на Ямбол, после да си караш БМВ-то... много завиждане ще падне... аз мисля да отида на някакво ресторантче с жената, а после да гледаме Cloud Atlas на кино - някакви скучни неща в сравнение с живота на ямболския бонвиван, бохем и известен режисьор на нискобюджетни форумни филмчета с фантастична насочност.

Wednesday666
11-13-2012, 16:16
Цитирай, че ми е интересно? Ама ще е добре и да кажеш издателство и т.н за да мога лично да ги осъдя ако пише някоя глупост. И сори ама мен не можеш да ме свързваш с думичката "селяк", защото никога не съм имал село, факт!

" .. регионалната политика се ориентира към пряка активна намеса на държавата, насочена към стимулиране развитието на периферните гранични райони, обръща се внимание на слаборазвитите окръзи - ... ЯМБОЛСКИ, Търговищки, и др.", " Периферни - това са най-изостаналите и много рядко населени райони .. " :)
Мда, сега точно и издателство ще ти кажа - университетско издателство е, лично те каня да дойдеш в университета ми да ти покажа учебника на живо, дори с доцентката, която го е писала, ще те запозная ;)

Afternoon
11-13-2012, 16:25
" .. регионалната политика се ориентира към пряка активна намеса на държавата, насочена към стимулиране развитието на периферните гранични райони, обръща се внимание на слаборазвитите окръзи - ... ЯМБОЛСКИ, Търговищки, и др.", " Периферни - това са най-изостаналите и много рядко населени райони .. " :)
Мда, сега точно и издателство ще ти кажа - университетско издателство е, лично те каня да дойдеш в университета ми да ти покажа учебника на живо, дори с доцентката, която го е писала, ще те запозная ;)

Тва са пълни глупости, доцентката ти е тъпа овца, лично ще й го кажа. Университетско издателство? Кой им вярва на тия бе? Ква е тая доцентка която ги приказва тия работи я кажи име? Ямболският регион бил слабо развит, изостанал и много рядко населен:

Площ 3 335.5 км²
Население 131 447 (2011)
Гъстота 39,4 души/км²

Етническa групa (2011):[3]

Българи: 106 884 (86,85 %),
цигани: 10 433 ( 8,48 %) турци: 3 600 ( 2,93 %), други: 2 145 ( 1,74 %

Кой окръг може да се похвали с толкова малко цигани? Само в Шопия има поне 10 пъти повече мангали. Питай я тая тъпанарка дали някога е идвала в този регион, че говори такива ужасни глупости...

Wednesday666
11-13-2012, 16:29
Тва са пълни глупости, доцентката ти е тъпа овца, лично ще й го кажа. Университетско издателство? Кой им вярва на тия бе? Ква е тая доцентка която ги приказва тия работи я кажи име? Ямболският регион бил слабо развит, изостанал и много рядко населен:

Площ 3 335.5 км²
Население 131 447 (2011)
Гъстота 39,4 души/км²

Етническa групa (2011):[3]

Българи: 106 884 (86,85 %),
цигани: 10 433 ( 8,48 %) турци: 3 600 ( 2,93 %), други: 2 145 ( 1,74 %

Кой окръг може да се похвали с толкова малко цигани? Само в Шопия има поне 10 пъти повече мангали. Питай я тая тъпанарка дали някога е идвала в този регион, че говори такива ужасни глупости...
" Я̀мбол е град в Югоизточна България. Той е административен център на Област Ямбол, както и център и единствено населено място на Община Ямбол. " - нещо да ми кажеш? Колко си жалък само.

Ти чуваш ли се бе? Кой им вярва, ти нормален ли си? Тая жена е постигнала 200 пъти повече от теб в живота си, не е станала доцент заради добрата воля на другите.
И кво, да не мислиш, че малкия брой на циганите го прави МНОГО развит? Я вземи се образовай малко. Площта ако ще и 80 милиона кв.км. да е ПАК НЕ ГО ПРАВИ РАЗВИТ.
Личи си колко си плиткоумен.

Oldschool
11-13-2012, 16:30
Вече съм шииииирооооооооооооко ухилен :)

FunkyPie
11-13-2012, 16:42
то щом нема мангали те са се преселили щото нема кво да крадат :lol: смятай колко сте развити

Wednesday666
11-13-2012, 16:48
то щом нема мангали те са се преселили щото нема кво да крадат :lol: смятай колко сте развити

:lol:
има нещо такова .. за София ще ми обяснява - може да е Шопия, обаче е даже и агломерация.

А ти, понеже си ВЕЛИК ГРАЖДАНИН, нямаш даже едно стадо овце около теб, което да те заплюе дори.
Живуркай си там, с 10-те хиляди мангала, тъпанар с тъпанар.

П.П. Продължавай да си вярваш, че сте над 100 хиляди жители в твоя любим Ямбол.
Филмар.

Afternoon
11-13-2012, 16:50
" Я̀мбол е град в Югоизточна България. Той е административен център на Област Ямбол, както и център и единствено населено място на Община Ямбол. " - нещо да ми кажеш? Колко си жалък само.

Ти чуваш ли се бе? Кой им вярва, ти нормален ли си? Тая жена е постигнала 200 пъти повече от теб в живота си, не е станала доцент заради добрата воля на другите.
И кво, да не мислиш, че малкия брой на циганите го прави МНОГО развит? Я вземи се образовай малко. Площта ако ще и 80 милиона кв.км. да е ПАК НЕ ГО ПРАВИ РАЗВИТ.
Личи си колко си плиткоумен.

Кой ти говори за Ямбол, какво го споменаваш въобще? Нали говориш, за Ямболският регион ма? Да дойде тая путка майна да види с очите си колко не е развит. Един от най-развитите е. Естествено, че малкия брой на циганите го прави развит. Кадето няма цигани има и развитие. А да не говорим за Ямбол пък, че при население от 70 хиляди души има Технополис, Техномаркет, Техноцентър, Билла, Кауфланд, Лидл, Пени и въобще абсолютно всички големи магазини от най-известните и големи търовски вериги, които ги има и в Шопия. Тая жена не може да ми се хване на малкото пръстче на знанията, да не говорим, че взима месечно сигурно 10 пъти по-малко от мен! Доцент станалa, то и професор Вучков е професор ама никой не го ебава? :lol:

ilovedeath
11-13-2012, 16:52
То и в моя град има Кауфланд, Лидл, Техномаркет, Технополис, Мол ама не е развит, даже е пред фалит.

FunkyPie
11-13-2012, 16:53
Кой ти говори за Ямбол, какво го споменаваш въобще? Нали говориш, за Ямболският регион ма? Да дойде тая путка майна да види с очите си колко не е развит. Един от най-развитите е. Естествено, че малкия брой на циганите го прави развит. Кадето няма цигани има и развитие. А да не говорим за Ямбол пък, че при население от 70 хиляди души има Технополис, Техномаркет, Техноцентър, Билла, Кауфланд, Лидл, Пени и въобще абсолютно всички големи магазини от най-известните и големи търовски вериги, които ги има и в Шопия. Тая жена не може да ми се хване на малкото пръстче на знанията, да не говорим, че взима месечно сигурно 10 пъти по-малко от мен! Доцент станалa, то и професор Вучков е професор ама никой не го ебава? :lol:

:lol:?

Wednesday666
11-13-2012, 16:55
Кой ти говори за Ямбол, какво го споменаваш въобще? Нали говориш, за Ямболският регион ма? Да дойде тая путка майна да види с очите си колко не е развит. Един от най-развитите е. Естествено, че малкия брой на циганите го прави развит. Кадето няма цигани има и развитие. А да не говорим за Ямбол пък, че при население от 70 хиляди души има Технополис, Техномаркет, Техноцентър, Билла, Кауфланд, Лидл, Пени и въобще абсолютно всички големи магазини от най-известните и големи търовски вериги, които ги има и в Шопия. Тая жена не може да ми се хване на малкото пръстче на знанията, да не говорим, че взима месечно сигурно 10 пъти по-малко от мен! Доцент станалa, то и професор Вучков е професор ама никой не го ебава? :lol:

Ей, ама си велик просто.
Знаеш повече от доцентка? КАКЪВ СИ ЕРУДИРАН ПРОСТО! Направо ме остави без думи.
МА ще викаш на някоя, която се е навила да ти скочи в дъртото БМВ, не на мен, ясно?
И не съм те нарекла селяндур, защото живееш в село или понеже имаш такова.
МАНТАЛИТЕТА ТИ Е НА ОВЧАР - САМО КРЕЩИ, НО НИКОГО НЕ ГО СЛУША, ЩОТ БРЪЩОЛЕВИ САМО ПРОСТОТИИ.
Аха, веригата магазини ли го прави развит?
Господи, събери си вересиите, моля ти се!
Вземи се образовай малко, да разбереш какво прави региона (дори и великото ти градче) слабо развити.
Умника на мама!

Afternoon
11-13-2012, 16:57
:lol:?

http://www.technocenterbg.com/

http://www.penny.bg/

Въобще не са големи да, само ги има във всички големи градове... :lol:

FunkyPie
11-13-2012, 16:58
http://www.technocenterbg.com/

http://www.penny.bg/

Въобще не са големи да, само ги има във всички големи градове... :lol:
изказвай се като хората тогава
и няма кво да ми слагаш линкове,знам ги

Afternoon
11-13-2012, 17:11
Ей, ама си велик просто.
Знаеш повече от доцентка? КАКЪВ СИ ЕРУДИРАН ПРОСТО! Направо ме остави без думи.
МА ще викаш на някоя, която се е навила да ти скочи в дъртото БМВ, не на мен, ясно?
И не съм те нарекла селяндур, защото живееш в село или понеже имаш такова.
МАНТАЛИТЕТА ТИ Е НА ОВЧАР - САМО КРЕЩИ, НО НИКОГО НЕ ГО СЛУША, ЩОТ БРЪЩОЛЕВИ САМО ПРОСТОТИИ.
Аха, веригата магазини ли го прави развит?
Господи, събери си вересиите, моля ти се!
Вземи се образовай малко, да разбереш какво прави региона (дори и великото ти градче) слабо развити.
Умника на мама!

Тая не е никаква доцентка бе, щом говори такива глупости. Трябва да си пие хапчетата просто по-често. БМВ-то ми не е дърто, моето момиче. И ти с удоволствие би се возила в него, тука просто така ги дрънкаш, за да се харесаш на останалите. Манталитета ми е като на гражданин, понеже съм живял всичките тези години само в градове, така че не може да ме наречеш овчар, овце не съм пасял никога. Веригата магазини го прави развит разбира се, кой би инвестирал в град в който няма развитие?

Wednesday666
11-13-2012, 17:17
Тая не е никаква доцентка бе, щом говори такива глупости. Трябва да си пие хапчетата просто по-често. БМВ-то ми не е дърто, моето момиче. И ти с удоволствие би се возила в него, тука просто така ги дрънкаш, за да се харесаш на останалите. Манталитета ми е като на гражданин, понеже съм живял всичките тези години само в градове, така че не може да ме наречеш овчар, овце не съм пасял никога. Веригата магазини го прави развит разбира се, кой би инвестирал в град в който няма развитие?

Най-вече ми е интересно що за ниско интелигентна патка би се качила в колата ти, камо ли да прави каквото и да било с теб.
Пак ще ти кажа - ако щеш в Ню Йорк да живееш, пак няма да си гражданин.
Каквото искаш плямпай, това е жена с ниво, с много големи познания в сферата на геоикономиката, регионалното развитие и куп още науки. Че даже и с богат житейски опит. Сравнявай се с нея колкото ти душа иска, всички те видяхме колко си жалък и как фактите ти не важат въобще.
Защото в моя Роден град, с население около 25 хиляди, пак има Била и всичките там уж вериги магазини, имащи клонове в РАЗВИТИ или РАЗВИВАЩИ СЕ градове. Градът ми е адски западнал, а Ямбол е в абсолютно същата ситуация.

Жалкар такъв. Въобще не съм се затичала да се качвам в БМВ 320 от преди 20 години и ако бях на твое място - хич нямаше да се хваля с тухлен, НОВ апартамент на 30-40 години в центъра на ЕДИНСТВЕНИЯ град в окръга. Айде, живей си и стига си ми пищял на главата.

Canis_Dirus
11-13-2012, 18:00
Аз още преди ви казах - тоя тюфлек Ямбой е поредната атеншън курва. Апартамент в центъра на Ямбол е виц. БМВ-то му е само на картинка, а понеже е много вървежен всеки уикенд виси посред нощите във форума.

Форумното внимание е единствения светъл лъч в сивото му ежедневие. И той като Илко.

sashko705
11-13-2012, 18:56
Ма къв си ти, че да ти доказвам каквото и да е било бе, мишка? Вярвай в каквото искаш. Вярвай, че не живееш в мизерна панелка, вярвай, че не си беден, нереализиран нещастник. Кат си толкова Ентелегентен не завиждай бе, аз ли те карам да ми завиждаш? :lol:

Ахахахаха знаех си, че си по празните приказки... после аз съм бил мишка. :lol: Ти си жалко плейбейче, пич. Както вече казах аз живея в къща, материално задоволен съм и нереализирания нещасник си ти, мой човек. Аз тепърва ще се реализирам..

sashko705
11-13-2012, 19:05
Най-вече ми е интересно що за ниско интелигентна патка би се качила в колата ти, камо ли да прави каквото и да било с теб.
Пак ще ти кажа - ако щеш в Ню Йорк да живееш, пак няма да си гражданин.
Каквото искаш плямпай, това е жена с ниво, с много големи познания в сферата на геоикономиката, регионалното развитие и куп още науки. Че даже и с богат житейски опит. Сравнявай се с нея колкото ти душа иска, всички те видяхме колко си жалък и как фактите ти не важат въобще.
Защото в моя Роден град, с население около 25 хиляди, пак има Била и всичките там уж вериги магазини, имащи клонове в РАЗВИТИ или РАЗВИВАЩИ СЕ градове. Градът ми е адски западнал, а Ямбол е в абсолютно същата ситуация.

Жалкар такъв. Въобще не съм се затичала да се качвам в БМВ 320 от преди 20 години и ако бях на твое място - хич нямаше да се хваля с тухлен, НОВ апартамент на 30-40 години в центъра на ЕДИНСТВЕНИЯ град в окръга. Айде, живей си и стига си ми пищял на главата.
Ъъъъъъъъъ... ти сериозно ли мислиш, че тоя ще разбере какво искаш да кажеш? :lol:

haritov
11-13-2012, 19:51
е няма такъв фейк

Afternoon
11-13-2012, 20:31
То и в моя град има Кауфланд, Лидл, Техномаркет, Технополис, Мол ама не е развит, даже е пред фалит.

И кой е твоят град, ако не е тайна? То и в Ямбол има Мол, от там съм пазарувал и всичко е ориджинал, само дето не е по джоба на хората, които живеят в панелки. :cool:


Най-вече ми е интересно що за ниско интелигентна патка би се качила в колата ти, камо ли да прави каквото и да било с теб.
Пак ще ти кажа - ако щеш в Ню Йорк да живееш, пак няма да си гражданин.
Каквото искаш плямпай, това е жена с ниво, с много големи познания в сферата на геоикономиката, регионалното развитие и куп още науки. Че даже и с богат житейски опит. Сравнявай се с нея колкото ти душа иска, всички те видяхме колко си жалък и как фактите ти не важат въобще.
Защото в моя Роден град, с население около 25 хиляди, пак има Била и всичките там уж вериги магазини, имащи клонове в РАЗВИТИ или РАЗВИВАЩИ СЕ градове. Градът ми е адски западнал, а Ямбол е в абсолютно същата ситуация.

Жалкар такъв. Въобще не съм се затичала да се качвам в БМВ 320 от преди 20 години и ако бях на твое място - хич нямаше да се хваля с тухлен, НОВ апартамент на 30-40 години в центъра на ЕДИНСТВЕНИЯ град в окръга. Айде, живей си и стига си ми пищял на главата.

Отиди ги питай сливенлийките от Студентски бе, нали ти казах. Качват се в БМВ-то не ами направо мъркат като го изпъвам и въртя гуми. Искаш ти някой да те вози и теб ама не си признаваш, за да не те помислят другите за лесна. Няма лошо, всяка жена мечтае да я вози някой пич като мен, красив, с кола, с пари, с огромен апартамент в центъра на Ямбол. Даже трябва да се радваш, че ти обръщам такова внимание, а не да ми опонираш. Тази жена е луда и е за психиатрията, както и много други доценти, професори и т.н. Тези хора са им гръмнали бушоните и не знаят какво приказват. Дадох ти много добър пример с професор Вучков. Та ако й вярваш на тая шматка, значи си по-зле и от нея. Щом градът ти е 25 хиляден е нормално да е западнал, Ямбол е 3 пъти повече и не е западнал, факт. Апартаментът е 105 кв.м супер луксозен, а блокът е строен преди около 20 години, ново строителство е тухлен и не виждам причина да спра да се хваля. Повечето отрепки тука живеят в панелки, няма да се учудя ако и ти живееш в панелка и затова нарочно да говориш така...


Аз още преди ви казах - тоя тюфлек Ямбой е поредната атеншън курва. Апартамент в центъра на Ямбол е виц. БМВ-то му е само на картинка, а понеже е много вървежен всеки уикенд виси посред нощите във форума.

Форумното внимание е единствения светъл лъч в сивото му ежедневие. И той като Илко.

Ти какво имаш освен някаква жалка колиба на село бе? Нали заради това си избягал в Герамния да правиш дюнери и живееш в някакво село пак, само че под наем. И аз и Алекс, така наречения от тебе Илко, живеем в пъти по-добър живот теб, Фекалисе.


Ахахахаха знаех си, че си по празните приказки... после аз съм бил мишка. :lol: Ти си жалко плейбейче, пич. Както вече казах аз живея в къща, материално задоволен съм и нереализирания нещасник си ти, мой човек. Аз тепърва ще се реализирам..

Мишка си и живееш в някаква забутана къща в Благоевград. Умните селяни поне се преселиха в панелки, а ти си от глупавите и все още живееш в къща. А материално задоволен за теб означава да имаш 1 чифт ботуши на Тимбърленд... :lol:

sashko705
11-13-2012, 20:59
Мишка си и живееш в някаква забутана къща в Благоевград. Умните селяни поне се преселиха в панелки, а ти си от глупавите и все още живееш в къща. А материално задоволен за теб означава да имаш 1 чифт ботуши на Тимбърленд... :lol:
Ахахаха найс трай... Аз съм да не съм като теб, да имам 1 чифт пробити маратончици и да ходя с тях 24/7, пиче? И сигурно в момента ти пиша от Istone 5?

Canis_Dirus
11-13-2012, 21:02
Ямбой продължава да се опитва да троли с 50 думи битов речник.

FuckMeImWhore
11-13-2012, 22:06
Този психар още ли е жив и не са се погрижили за него?

Wednesday666
11-13-2012, 22:07
Ъъъъъъъъъ... ти сериозно ли мислиш, че тоя ще разбере какво искаш да кажеш? :lol:

Бях длъжна да пробвам, нали е ааааадски умния.
Вижда се точно колко схвана - демек нищо. Тъпанара.


Отиди ги питай сливенлийките от Студентски бе, нали ти казах. Качват се в БМВ-то не ами направо мъркат като го изпъвам и въртя гуми. Искаш ти някой да те вози и теб ама не си признаваш, за да не те помислят другите за лесна. Няма лошо, всяка жена мечтае да я вози някой пич като мен, красив, с кола, с пари, с огромен апартамент в центъра на Ямбол. Даже трябва да се радваш, че ти обръщам такова внимание, а не да ми опонираш. Тази жена е луда и е за психиатрията, както и много други доценти, професори и т.н. Тези хора са им гръмнали бушоните и не знаят какво приказват. Дадох ти много добър пример с професор Вучков. Та ако й вярваш на тая шматка, значи си по-зле и от нея. Щом градът ти е 25 хиляден е нормално да е западнал, Ямбол е 3 пъти повече и не е западнал, факт. Апартаментът е 105 кв.м супер луксозен, а блокът е строен преди около 20 години, ново строителство е тухлен и не виждам причина да спра да се хваля. Повечето отрепки тука живеят в панелки, няма да се учудя ако и ти живееш в панелка и затова нарочно да говориш така...

Слушай ся какво ще ти кажа, форумен милиардер такъв. Мнението на теб и на целия шибан форум ми минава да не ти казвам през кое.
Возя се всеки ден в БМВ много по-хубаво и ново от твоето, и за да не кажеш ся ахаааааа ти си лесна - колата е на вуйчо ми, айде ся млъкни с тва БМВ, че сигурно вече джантите са му изпаднали от толкова "ВЪРТЕНЕ" в Студентски със сливнишките курвентии. Разбрахме те що за плейбой си, селски бек такъв.

Знаеш ли кога аз мъркам? Мъркам, когато едно единствено момче ме погледне и повярвай ми - нито БМВ, нито апартамент, нито ако ще мезонет в центъра на София не ме интересува, само той. А ти душичко - освен заради материалното НЯМА за какво друго да се хване някоя тъпа курва, за да ти пусне. Просто няма, кога ще го осъзнаеш и ще спреш да се излагаш?

Напротив, ТОЧНО Ямбол е западнал. И то ти е бедна кухата главица колко. И това не го казвам само аз, казват го хора от там, че и цяяяяяла статистика. Ама ти нали си новия професор Вучков, си адски компетентен и се имаш за мнооооого умен. Е, ще те разочаровам, глупав си като ръб на кръгла маса. Спри да ми се пънеш тука колко си велик и се погледни в едно огледало или си вземи очила, дано прогледнеш някой ден.

Едит : Кракът ми никога не е стъпвал в панелка дори, и ся кво стана с теориите ти? Май отидоха в канала?

TrollFaace
11-13-2012, 22:28
И кой е твоят град, ако не е тайна? То и в Ямбол има Мол, от там съм пазарувал и всичко е ориджинал, само дето не е по джоба на хората, които живеят в панелки. :cool:



Отиди ги питай сливенлийките от Студентски бе, нали ти казах. Качват се в БМВ-то не ами направо мъркат като го изпъвам и въртя гуми. Искаш ти някой да те вози и теб ама не си признаваш, за да не те помислят другите за лесна. Няма лошо, всяка жена мечтае да я вози някой пич като мен, красив, с кола, с пари, с огромен апартамент в центъра на Ямбол. Даже трябва да се радваш, че ти обръщам такова внимание, а не да ми опонираш. Тази жена е луда и е за психиатрията, както и много други доценти, професори и т.н. Тези хора са им гръмнали бушоните и не знаят какво приказват. Дадох ти много добър пример с професор Вучков. Та ако й вярваш на тая шматка, значи си по-зле и от нея. Щом градът ти е 25 хиляден е нормално да е западнал, Ямбол е 3 пъти повече и не е западнал, факт. Апартаментът е 105 кв.м супер луксозен, а блокът е строен преди около 20 години, ново строителство е тухлен и не виждам причина да спра да се хваля. Повечето отрепки тука живеят в панелки, няма да се учудя ако и ти живееш в панелка и затова нарочно да говориш така...



Ти какво имаш освен някаква жалка колиба на село бе? Нали заради това си избягал в Герамния да правиш дюнери и живееш в някакво село пак, само че под наем. И аз и Алекс, така наречения от тебе Илко, живеем в пъти по-добър живот теб, Фекалисе.



Мишка си и живееш в някаква забутана къща в Благоевград. Умните селяни поне се преселиха в панелки, а ти си от глупавите и все още живееш в къща. А материално задоволен за теб означава да имаш 1 чифт ботуши на Тимбърленд... :lol:
КРАСИВ ХАЬХАХЬХХЬХАХЬХАЬХАХ
Ти приличаш на блъснат от тир е луд ..

Afternoon
11-13-2012, 22:41
Ахахаха найс трай... Аз съм да не съм като теб, да имам 1 чифт пробити маратончици и да ходя с тях 24/7, пиче? И сигурно в момента ти пиша от Istone 5?

Куул стори бро. Само единият ми чифт Найк струва 2 пъти повече от ботушките ти.

DarkTemplar
11-13-2012, 22:50
форумен милиардер е интересно понятие :lol:

Afternoon
11-13-2012, 22:54
Бях длъжна да пробвам, нали е ааааадски умния.
Вижда се точно колко схвана - демек нищо. Тъпанара.


Слушай ся какво ще ти кажа, форумен милиардер такъв. Мнението на теб и на целия шибан форум ми минава да не ти казвам през кое.
Возя се всеки ден в БМВ много по-хубаво и ново от твоето, и за да не кажеш ся ахаааааа ти си лесна - колата е на вуйчо ми, айде ся млъкни с тва БМВ, че сигурно вече джантите са му изпаднали от толкова "ВЪРТЕНЕ" в Студентски със сливнишките курвентии. Разбрахме те що за плейбой си, селски бек такъв.

Знаеш ли кога аз мъркам? Мъркам, когато едно единствено момче ме погледне и повярвай ми - нито БМВ, нито апартамент, нито ако ще мезонет в центъра на София не ме интересува, само той. А ти душичко - освен заради материалното НЯМА за какво друго да се хване някоя тъпа курва, за да ти пусне. Просто няма, кога ще го осъзнаеш и ще спреш да се излагаш?

Напротив, ТОЧНО Ямбол е западнал. И то ти е бедна кухата главица колко. И това не го казвам само аз, казват го хора от там, че и цяяяяяла статистика. Ама ти нали си новия професор Вучков, си адски компетентен и се имаш за мнооооого умен. Е, ще те разочаровам, глупав си като ръб на кръгла маса. Спри да ми се пънеш тука колко си велик и се погледни в едно огледало или си вземи очила, дано прогледнеш някой ден.

Едит : Кракът ми никога не е стъпвал в панелка дори, и ся кво стана с теориите ти? Май отидоха в канала?

Брей, какво му е по-хубавото? Искам да знам година, модел, двигател и т.н. Даже и снимка може да покажеш, но е пределно ясно че лъжеш. Впрочем, може вуйчо ти да кара някаква умряла 316-ка компакт за 1000лв, що да не lol. В момента ти си лисицата и гроздето е доста кисело, иска ти се много да се возиш на БМВ нали? Прати ми снимка на ЛС и може и да си помисля ако си от София да те повозя идната седмица, естествено ако ми се извиниш заради всичките тези обиди тука и признаеш, че нарочно го правиш за пред другите. Сигурен съм, че това момче заради което мъркаш е някакъв беден грозник, като повечето които пишат тука, живее в панелка и си мечтае само БМВ да има. Ама то така е - низшата класа се надушвате отдалеч. И кво викаш - ще се ожените ще заживеете в неговата мизерна панелка и цял живот ще се возиш на градския транспорт? Заеби, ебаси якото звучи! Такива момиченца като теб са доста заблудени, умните момичета вече си хванаха богати мъже а ти харесвай там някакъв беден путьо. Нека е западнал Ямбол, всяка седмица се откриват нови магазини, кафета, дискотеки и т.н. В Ямбол ежегодно се състоят най-много фестивали от цяла България, нека е западнал. Най-големият български патриот Волен Сидеров е от Ямбол и винаги се е гордеел с това. Ама то какво ви остава на вас глупавите шопи само да плюете по хората от по-малките градове, осъзнавайки че реално живеят доста по-добър живот от вашия. :)

DarkTemplar
11-13-2012, 22:56
Най-големият български идиот Волен Сидеров е от Ямбол и винаги се е гордеел с това.
Бъди коректен в изказа си.

Afternoon
11-13-2012, 23:06
Бъди коректен в изказа си.

Аре без да ме поправяш отрепка. Волен бил идиот... да го начукам на турската ти майка.

Wednesday666
11-13-2012, 23:12
Брей, какво му е по-хубавото? Искам да знам година, модел, двигател и т.н. Даже и снимка може да покажеш, но е пределно ясно че лъжеш. Впрочем, може вуйчо ти да кара някаква умряла 316-ка компакт за 1000лв, що да не lol. В момента ти си лисицата и гроздето е доста кисело, иска ти се много да се возиш на БМВ нали? Прати ми снимка на ЛС и може и да си помисля ако си от София да те повозя идната седмица, естествено ако ми се извиниш заради всичките тези обиди тука и признаеш, че нарочно го правиш за пред другите. Сигурен съм, че това момче заради което мъркаш е някакъв беден грозник, като повечето които пишат тука, живее в панелка и си мечтае само БМВ да има. Ама то така е - низшата класа се надушвате отдалеч. И кво викаш - ще се ожените ще заживеете в неговата мизерна панелка и цял живот ще се возиш на градския транспорт? Заеби, ебаси якото звучи! Такива момиченца като теб са доста заблудени, умните момичета вече си хванаха богати мъже а ти харесвай там някакъв беден путьо. Нека е западнал Ямбол, всяка седмица се откриват нови магазини, кафета, дискотеки и т.н. В Ямбол ежегодно се състоят най-много фестивали от цяла България, нека е западнал. Най-големият български патриот Волен Сидеров е от Ямбол и винаги се е гордеел с това. Ама то какво ви остава на вас глупавите шопи само да плюете по хората от по-малките градове, осъзнавайки че реално живеят доста по-добър живот от вашия. :)

Патриот викаш. Прочети му пак името и тогава се обяснявай.
Единственото, което ще ти кажа е, че е Е46, но защо ли ти обяснявам на теб, ти имаш малоумен довод за абсолютно всичко. Ми не, не е компакт, тези са ужасно грозни и няма да му подхождат ;).

Дали ми се иска да возя на БМВ? Хм, интересно. Защо си мислиш, че ТОЧНО това ми е мечтата?
Далечко си. На мен ми се струва, че ти си лисицата в случая. А гроздето е нещо друго. Сам си го дефинирай, нали си страшно ерудиран.

Беден грозник? Мне, нищо такова. Тук ще ти отговоря по следния начин - важното е АЗ как го виждам, не как ти ще го определиш. И мога да ти кажа, че и на малкия пръст не можеш да му стъпиш, така че недей да обиждаш.
Да живее в панелка? Далече си от истината. НиЗшата класа - от нея си точно ти. Познай от 3 пъти защо - ще получиш близалка, ако успееш.
Аз кво викам си е мой проблем, за кого ще се омъжвам също. Но за теб, за бедния ти речник, за ограничеността ти и за западащия( да не кажа ИЗЧЕЗВАЩ ) Ямбол - ако бях на твое място бих била много притеснена.
Ние, глупавите шопи, не живеем на гъза на географията, с измислените си пари, в изоставащите региони. Още ли ще спориш?

[/i]

DarkTemplar
11-13-2012, 23:13
Аре без да ме поправяш отрепка. Волен бил идиот... да го начукам на турската ти майка.
О велики фараоне (от циганската махала на митичния Ямбол), смили се над бедните ни души!

Wednesday666
11-13-2012, 23:14
Аре без да ме поправяш отрепка. Волен бил идиот... да го начукам на турската ти майка.

Я по-леко с обидите.
Щото Ямбол е бая по-близо до турчалята.
Като те гледам може и да имаш рода от там.
За тва ли скачаш толкова много, стане ли дума за Ямбол?
Ахахахахахахахаххахаххаха хха :lol: ..

Afternoon
11-14-2012, 00:09
Патриот викаш. Прочети му пак името и тогава се обяснявай.
Единственото, което ще ти кажа е, че е Е46, но защо ли ти обяснявам на теб, ти имаш малоумен довод за абсолютно всичко. Ми не, не е компакт, тези са ужасно грозни и няма да му подхождат ;).

Дали ми се иска да возя на БМВ? Хм, интересно. Защо си мислиш, че ТОЧНО това ми е мечтата?
Далечко си. На мен ми се струва, че ти си лисицата в случая. А гроздето е нещо друго. Сам си го дефинирай, нали си страшно ерудиран.

Беден грозник? Мне, нищо такова. Тук ще ти отговоря по следния начин - важното е АЗ как го виждам, не как ти ще го определиш. И мога да ти кажа, че и на малкия пръст не можеш да му стъпиш, така че недей да обиждаш.
Да живее в панелка? Далече си от истината. НиЗшата класа - от нея си точно ти. Познай от 3 пъти защо - ще получиш близалка, ако успееш.
Аз кво викам си е мой проблем, за кого ще се омъжвам също. Но за теб, за бедния ти речник, за ограничеността ти и за западащия( да не кажа ИЗЧЕЗВАЩ ) Ямбол - ако бях на твое място бих била много притеснена.
Ние, глупавите шопи, не живеем на гъза на географията, с измислените си пари, в изоставащите региони. Още ли ще спориш?

[/i]

Ми то моето също е е46 бе ааахахаахахахахаахаа! Вуйчо ти сигурно е някаква мутръ, щом кара е46?!? Аз моето го купих за 10 бона на времето и кво от това? Всеки малко по заможен българин може да си позволи да кара такова БМВ, да не би вуйчо ти да е хванал Господ за ташаците? Кво да му чета името на Сидеров? Волен е най-истинският българин и когато от АТАКА спечелим изборите ще прекръстим Ямбол на Сидеровград а Кърджали на Деловград. Сидеровград ще бъде обявен за столица и кухите шопи ше го духате. Също така ще бутнем и всички панелки, барабар с жалките хорица които живеят там. И низшата се пише точно така, както съм написал, lol? "Изчезващият Ямбол" дори няма да го коментирам. Явно тая "доцентка" ви е промила здраво мозъците. Съдейки по постовете ти си доста смотана, дори не разбираш когато те тролят. :lol:


Я по-леко с обидите.
Щото Ямбол е бая по-близо до турчалята.
Като те гледам може и да имаш рода от там.
За тва ли скачаш толкова много, стане ли дума за Ямбол?
Ахахахахахахахаххахаххаха хха :lol: ..

Въобще не е близо, отново не си запозната с това за което приказваш. По тая логика и Бургас е близо? Слушай си "доцентката", аз мога ли да й сера в устата бтв? Промиха ви мозъците такива като тая, но важното е за вишо да се учи.

Wednesday666
11-14-2012, 00:13
Ми то моето също е е46 бе ааахахаахахахахаахаа! Вуйчо ти сигурно е някаква мутръ, щом кара е46?!? Кво да му чета името? Волен е най-истинският българин и когато от АТАКА спечелим изборите ще прекръстим Ямбол на Сидеровград а Кърджали на Деловград. Сидеровград ще бъде обявен за столица и кухите шопи ше го духате. Също така ще бутнем и всички панелки, барабар с жалките хорица които живеят там. И низшата се пише точно така, както съм написал, lol? "Изчезващият Ямбол" дори няма да го коментирам. Явно тая "доцентка" ви е промила здраво мозъците. Съдейки по постовете ти си доста смотана, дори не разбираш когато те тролят. :lol:

Съдейки по твоите мога да ти кажа, че ама грам достойнство не ти остана.
Целият форум ти се възхищава що за дебилен тип си.
Знам много добре как се пише ниЗша, нарочно го пиша така, чакам да ми обясниш защо го написа точно така. Щот дори си има книжовно определение, умнико.
Ще спечелите изборите .. Хм, давай, не ме вълнуват особено, ти няма да станеш повече човек, нито пък нещо ще излезе от теб.
Аз смотана не съм, случайно не на мен се смее цял форум.

Afternoon
11-14-2012, 00:24
Съдейки по твоите мога да ти кажа, че ама грам достойнство не ти остана.
Целият форум ти се възхищава що за дебилен тип си.
Знам много добре как се пише ниЗша, нарочно го пиша така, чакам да ми обясниш защо го написа точно така. Щот дори си има книжовно определение, умнико.
Ще спечелите изборите .. Хм, давай, не ме вълнуват особено, ти няма да станеш повече човек, нито пък нещо ще излезе от теб.
Аз смотана не съм, случайно не на мен се смее цял форум.


Съдейки по постовете ти си доста смотана, дори не разбираш когато те тролят.

Пак ще се повторя, белким схванеш за какво става въпрос. Ама така като те гледам въобще не ти сече пипето. Написах го точно така защото така се пише. А ти се пробва да ме поправиш ли нещо, цитирайки го с главно З? Абе ти наистина си много смотана? :lol:

Wednesday666
11-14-2012, 00:28
Пак ще се повторя, белким схванеш за какво става въпрос. Ама така като те гледам въобще не ти сече пипето. Написах го точно така защото така се пише. А ти се пробва да ме поправиш ли нещо, цитирайки го с главно З? Абе ти наистина си много смотана? :lol:

Ох Боже ..
Какво ли съм седнала да ти обяснявам.
Толкова си ограничен, че дори не ти загрява реотана.
Казах ти преди 34393030574 поста - Живуркай си там в Ямбол и не ми пищи на главата, омръзна ми. Не си интересен вече.

Oldschool
11-14-2012, 07:21
Ямбол е развит град, защото всички хранителни вериги с евтина стока имат магазини там? :)
И се пазаруват мощно гурме кренвирши от 49 стотинки...

Wednesday666
11-14-2012, 09:16
Аз не, че се намесвам, ама гледам, че материалното пак си е казало думата:
Как става така, че хем не се интересувате от пари, хем гаджетата ви винаги са с пари?

Това, че не живее в панелка автоматично ли го прави богат? Не съм съгласна.
И не, никога не съм имала гадже с пари. Нито ми е нужно.

machoka
11-14-2012, 09:59
Ей, заради такива лайнари като тоя боклук славата на БМВ в България е на циганска кола. Щото само цигани я карат. Чак ме е срам, че съм въртял 2 такива.

И от кога БМВ е символ на богатство? АХаХах, едно време беше бял мерджан :D

Oldschool
11-14-2012, 10:37
по-скоро въпроса е дали точно Е46-цата е символ на някакво богатство...

DarkTemplar
11-14-2012, 18:38
АХаХах, едно време беше бял мерджан :D

http://www.youtube.com/watch?v=aXJf7dTQT5c

:smt047 :smt047 :smt047

fear4o
11-14-2012, 21:43
Почти прочетох всичко. Значи да кажем, че София и Варна, където има много цигани, са западащи градове лишени от развитие.
Да предположим също така, тъй като и в Правец има Била, Кауфланд, Лидл и т.н. е един от великите развиващи се градове.
Стара Загора, която можеш да прекосиш пеша за половин час с 2 мола е българският New York.

Така въоръжени с тези нови знания от доказаните твърдения, споменати в началото на коментара, можем да предположим, че развитието се осъществява там където има по-малко хора. Все пак от години се отчита преселение на народа към най-големите градове(София, Варна, Пловдив, Бургас) и това оставя по-малките областни центрове с високо интелигентни, реализирани личности, които макар и малко са в състояние да постигнат много в родния си град или област.
Освен това вече видяхме, че липсата на цигани е доказателство за прогрес и просперитет на един град. В такъв случай селото ми, където има 1 семейство цигани състоящо се от 4 личности трябва да се развива със скороста на светлината.
Реално погледнато определението за проспериращ град зависи от клоновете на известните вериги хипермаркети. Няма абсолютно никакво значение от промишлеността или земеделието, които се осъществяват на територията на града или в областа, където той се намира. Това е заблуда!

Колкото до богатството, като изключим факта, че това е доста разтегливо понятие, можем да предположим, че наличието на кола и апартамент, чието съществуване не е доказано, автоматично определя собственика им като богаташ и реализиран в личностен, социален и кариерен аспект. Общата култура и ценностната система на въпросната личност не играят никаква роля. Нивото на интелигентност, образованието и възпитанието са маловажни бонуси и всеки може да мине и без тях.


Сега вече осъзнах, че съседа от горния етаж, които има 3 коли и бачка като таксиметров шофьор и осмисля живота си с напиване пред входа е пример за подражание. Той е реализиран, широко скроен, с богата обща култура човек и разбира се е пич.

Днес научих много. Определено можете да ми завидите за изводите, до които стигнах благодарение на начетения ни приятел Afternoon. Мисля, че е време да спра да се тормозя с ходенето на училище и да се откажа от грешните си представи, че следване в Германия ще ме дари с шанса да постигна нещо. Сега се замислям, че даже тези мои мечти са вредни и няма да доведат до нищо друго, освен моралния ми западък.

Благодаря!

БожиятАгнец
11-14-2012, 21:47
Патриот викаш. Прочети му пак името и тогава се обяснявай.
Единственото, което ще ти кажа е, че е Е46, но защо ли ти обяснявам на теб, ти имаш малоумен довод за абсолютно всичко. Ми не, не е компакт, тези са ужасно грозни и няма да му подхождат ;).

Дали ми се иска да возя на БМВ? Хм, интересно. Защо си мислиш, че ТОЧНО това ми е мечтата?
Далечко си. На мен ми се струва, че ти си лисицата в случая. А гроздето е нещо друго. Сам си го дефинирай, нали си страшно ерудиран.

Беден грозник? Мне, нищо такова. Тук ще ти отговоря по следния начин - важното е АЗ как го виждам, не как ти ще го определиш. И мога да ти кажа, че и на малкия пръст не можеш да му стъпиш, така че недей да обиждаш.
Да живее в панелка? Далече си от истината. НиЗшата класа - от нея си точно ти. Познай от 3 пъти защо - ще получиш близалка, ако успееш.
Аз кво викам си е мой проблем, за кого ще се омъжвам също. Но за теб, за бедния ти речник, за ограничеността ти и за западащия( да не кажа ИЗЧЕЗВАЩ ) Ямбол - ако бях на твое място бих била много притеснена.
Ние, глупавите шопи, не живеем на гъза на географията, с измислените си пари, в изоставащите региони. Още ли ще спориш?

[/i]

Как може да докажеш това? Не си постнала нито свои, нито негови снимки.
За какво му е близалка от теб, той може да си поръча близалка от кокаин с пичият ти сок по нея и ще му я доставят до 15 минути. Така че недей говори много. Да не ти се случи случка и да нацапаме вестниците, които покриват пода на панелката. Хахахахаха
Знаеш ли, че Ямбол е единствената държава в градът, когото са одобрили в трансграничният проект с Турция?
А, шматко, ма, знаеш ли?
Къде си тръгнала ти да говориш за Ямбол???
Ше ти пратя хора в мизерната панелка, ве.
Ше дойдем ний с БМЖто и ше ти изкараме скелета през ушите, ве.
ВНИМАВАЙ С КОГО ОБУВАШ АГРЕСИВНО, УЕЕЕЕ

Afternoon
11-14-2012, 22:51
^ this! Бтв случайно намерих снимка на приятеля й:

http://prikachi.com/images.php?images/507/5494507t.jpg

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol:

sashko705
11-15-2012, 06:31
^ this! Бтв случайно намерих снимка на приятеля й:

http://prikachi.com/images.php?images/507/5494507t.jpg

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :lol::lol::lol:

Стил бетър ден ю :D

Ukhtar
11-15-2012, 16:43
Откакто ямбой загатна за варньенския си произход нещо в мен умря завинаги :(

Afternoon
11-15-2012, 17:01
Откакто ямбой загатна за варньенския си произход нещо в мен умря завинаги :(

Нека ти! Аспаруховски циганин! :cool:

Ukhtar
11-15-2012, 17:07
Тихо бе, глист

Afternoon
11-15-2012, 17:12
Тихо бе, глист

Не ме карай да ти срутвам миризливата колиба в Аспарухово, като идвам другия път към Варна. Сериозно, не ми се занимава с глупости.

Ukhtar
11-15-2012, 17:23
ямбой ямбоооооооой спри паркизана ямбой

Карам те да я срутиш, о, притежателю на !! е46 !!