PDA

View Full Version : Какво мислите



InfinityEdge
11-11-2012, 07:27
Значи историята е следната ..... преди известно време започнах да си пиша с едно момиче , в началото беше супер но всичко се промени когато я поканих на кафе ( в смисъл тя се отдръпна) , напоследък от една нейна приятелка разбрах че "че ме харесва само като приятел" , честно казано го приех ,но преди се отказах от една-две връзки които може би си заслужаваха , честно от много неща съм се отказвал защото е било трудно в миналото , но сега просто не искам да се откажа (инат съм и ми писна да губя) . Та плана е следния смятам да я накарам да мисли че имам нещо с някое друго момиче и просто че искам да сме приятели ( това го правя защото ми се струва че я стреснах с това че нещата се развиха бързо) , и идеята на това е да свикне с мен и ако щете просто да продължаваме да си пишем и другите неща.
Ако сте били в същото положение дайте ми съвет , или някакви добавки към моя план абе
Просто си дайте мнението
Благодаря предварително

.Wonder
11-11-2012, 08:27
На мен лично ми се струват излишни всички тези истории с "да я накарам да мисли че имам нещо с някое друго момиче и просто че искам да сме приятели". Смятам, че тя наистина изпитва чисто приятелски чувства към теб. Ако искаш да продължавате да си пишете - пиши ѝ. Понякога, а както при теб се е случило няколко пъти, хората не изпитват същите чувства към нас и се налага да се примирим с това. Приятен ден :3

TheBeliever
11-11-2012, 08:33
Значи планът ти е да я свалиш като й станеш приятелче? Not gonna happen.

InfinityEdge
11-11-2012, 08:37
Значи планът ти е да я свалиш като й станеш приятелче? Not gonna happen.
.... и защо мислиш така (уточни се )

TheBeliever
11-11-2012, 08:41
Веднъж започнала да те вижда като "само приятел" шансът да погледне на теб като на нещо повече клони към нулата. Целта ти би трябвало да е да се отличиш и разграничиш от приятелчетата й, не да ставаш един от тях.

heartshapedbox
11-11-2012, 08:48
Сам се набиваш във friendzone-a.

InfinityEdge
11-11-2012, 09:09
Съмнявам се че някои ще ме разбере ..... но благодаря ви за мненията

TheBeliever
11-11-2012, 09:15
Кое не разбираме? Че към момента си навит да си й само приятел, просто за да си близо до нея, да я виждаш и да контактуваш с нея? Че искаш да се изявяваш като нещастно влюбения, пазещ в тайна чувствата си, защото не ти стиска да опиташ да промениш нещата?

Не си първия, няма да си и последния, който прави тази грешка.

Anonys
11-11-2012, 09:23
Инат си, а преди все си губил? Хм.. Ти вземи намери някое момиче, което наистина ще те хареса, пък тогава само от любопитство ще знаеш, дали наистина те смята за приятел или не. (Ако знаеш как постъпват момичетата в такива ситуации).

antineutral
11-11-2012, 09:41
Веднъж започнала да те вижда като "само приятел" шансът да погледне на теб като на нещо повече клони към нулата. Целта ти би трябвало да е да се отличиш и разграничиш от приятелчетата й, не да ставаш един от тях.
+1
Именно тук планът ти ще срещне сериозна стена и всякакви заобикалки по тъч линията трудно ще доведат до различен резултат от настоящия. Нищо не пречи да опиташ, разбира се :) Но прецени добре на финала какво си постигнал и струвало ли си е :)

Amore-Mio*
11-11-2012, 10:05
В приятелската зона си, тя не си пада по теб - защо ти е изобщо да се измъчваш сам?
Твоето е инат + това, че искаш нещо, но не можеш да го искаш.