PDA

View Full Version : Чувствам се адски самотна.. ;х



LoXx
11-11-2012, 14:27
За последната година смених няколко училища не защото съм проблемна или нещо, просто се случиха много неща.. Но навсякъде ми е трудно да си намеря приятели.. Опитвам се да се харесам, но не се получава.. Хората, които истински са ме опознали казват, че съм страхотен човек, и че ако показвам на хората тази си страна ще ме харесват повече, но не мога да се разкривам така пред напълно непознати.. Сега съм 8ми клас в ново училище и пак съм изправена пред същия проблем. Просто ми е адски трудно да намеря допирни точки с хората около себе си.. Всички само намират за кво да ми се подиграват, а момичетата, с които излизам в голямото се държат гадно и само плетат интриги.. После като ми писне да ги търпя и обърна другия край почват да ме питат къв ми е проблема и разправят навсякъде, че съм кучка.. Е, имам си приятели извън дск, но всеки ме е разочаровал или наранил по някакъв начин.. Дори най-добрата ми фр напоследък се промени до такава степен, че сега е просто една някой, когото познавах.. ;с Наистина ми писна от това, кажете ми какво мога да направя, защото се чувствам ужасно самотна..

whinger
11-11-2012, 15:02
И аз имах подобен поблем с това, че ми е трудно да бъда себе си, но вече свикнах! Просто когато другите започнат да си говорят за нещо и ти се включвай и задължително казвай каквото мислиш, а не да се съгласяваш с другите, само, защото те е страх да те изоставят или да те намразят или нещо. '' По-добре да ме мразят заради това което съм, от колкото да ме харесват заради това което не съм" - Кърт Кобейн. При мен се получи...надявам се да си ме разбрала.

Enchanting
11-11-2012, 17:20
Подкрепям^ Просто бъди себе си.
Винаги ще се намерят хора с които се спогаждаш.
Такива които ще ти допаднат и ще те харесат такава каквато си ;)

Amore-Mio*
11-11-2012, 17:41
Показвай истинската си същност, не се прави на такава, каквато не си - само за да те хареса някой.
Общувай с тях, опознай ги.
Разбери техните интереси, хобита, неща, които ги вълнуват. И нещата ще се случат, просто имай търпение и воля. Не стой настрани. Включвай се в разговорите им.
Разбира се, все ще има някакви, които няма да те харесат - за тях да не ти пука!

Nakadah
11-12-2012, 06:12
На твоята възраст децата просто могат да бъдат ужастно жестоки... Спри да се опитваш да се харесваш на хората...

PurpleDream
11-12-2012, 20:08
тегли им една майна на всички, няма да им лижеш г*зовете я
гледай си живота, пълен игнор и толкова

SHPAIdURmeN
11-12-2012, 23:04
На твоята възраст децата просто могат да бъдат ужастно жестоки... Спри да се опитваш да се харесваш на хората...

Просто не робувай на хората.

paradosou
11-14-2012, 12:33
Не ги оправдавам, но като начало помисли какво в теб ги провокира да се държат гаднярски, това ти е коренът на проблема и от там трябва да тръгнеш.
Има една адски вярна мисъл, която е подходяща за случая - 'Никой не може да те унижи без твое позволение'.
Не ти трябва да се вписваш в среда, където гъмжи от интриги; 8 клас сте, нормално е да не сте оформени напълно като характери и да правите грешки, но хората, които на 14 са злобни и се опитват да изпъкнат на фона на някой като теб, обикновено си остават такива. Не се отцепвай съвсем, но и не се старай да постигнеш сближаване. Занимавай се с неща, които са ти приятни, бъди позитивна и отворена към новото, създавай повече контакти извън училище и би трябвало малко по малко да почнат да се нареждат нещата. :)

titinkaa
11-14-2012, 16:30
Показвай истинската си същност, не се прави на такава, каквато не си - само за да те хареса някой.
Общувай с тях, опознай ги.
Разбери техните интереси, хобита, неща, които ги вълнуват. И нещата ще се случат, просто имай търпение и воля. Не стой настрани. Включвай се в разговорите им.
Разбира се, все ще има някакви, които няма да те харесат - за тях да не ти пука!

+1
П.П. интриги навсякъде има.

CrazyLittleThing
11-16-2012, 20:12
Ако не знаеш какво да кажеш, не се намесвай в чуждите разговори с досадни въпроси, само и само да не си мълчиш и да не те помислят за сдухана... вместо това си намери нови теми за разговор с няколко човека от различни компании и така като си в дадена компания ще можеш да започнеш разговор на темата, която ти е интересна, постепенно ще се включат и другите и така ще стане разговорът. Това е, което мога да ти кажа от личен опит, иначе останалото за това да бъдеш себе си и колкото се може по - позитивна ти го казаха и преди мен. Успех... и помни, че си само осми клас... тепърва ще се изграждаш като личност и всичко ще си дойде на мястото.

Aspire
11-17-2012, 19:31
Точно 8 клас е времето да се сприятелиш с другите и да си намериш приятели. Не после, не след година, две. Сега е най - лесно, защото повечето не се познавате и започвате начисто. Опознай всички от класа си. Не излизай с хора, които не харесваш и говорят зад гърба ти. Те няма да се променят. Намери най - добрата компания за теб и не се променяй за да се харесаш на някого.