PDA

View Full Version : Инженерство



behappydontworry
11-11-2012, 15:40
Та така де,понеже баща ми е геодезист,аз първо се бях ориентирал към архитектурата.Искам да попитам :
-Колко видове инженери има?
-Може ли да се вземат чрез няколко семестъра 2 вида инженерство (няма значение какви)
-Нужно ли е да си "художник" за да бъдеш дизайнер?

Nakadah
11-12-2012, 06:16
Ходи стани тракторист бе! Ако смяташ, че това е по-лесно... Срамна работа няма, но човек който не иска да работи трябва да се скрие в някоя миша дупка от срам...

Докато гледаш парите, а не това в което си добър или те влече, то ти никога няма да имаш пари или да бъдеш щастлив.

Много ми е смешно като хората започват да коментират кой колко правел. Всичко е Supply/Demand. Ако не можете да го разберете жалко за вас...

Ебати, последния път като си бях в България 1000лв бяха нечувани пари, сега им се пулят а после се оплакват как нямали пари докато си седят по цял ден на кафенца и колички....

behappydontworry
11-12-2012, 12:02
Явно си ме разбрал погрешно..НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВАТ ПАРИТЕ,ВЛЕЧЕ МЕ ИЗКУСТВОТО И МАТЕМАТИКАТА,КАКТО И НЯКОИ ДРУГИ ПРЕДМЕТИ,НО АЗ ЗНАМ ЛИ КАКВО БЪДЕЩЕ ЩЕ ИМАМ ? ЗНАМ ЛИ ДАЛИ ЩЕ МОГА ДА СЕ ИЗХРАНВАМ?А,не,ти предположи-за това не трябва да мисля,нали?Само си идва..НЕКА да махна въпросите за парите и да спра да сравнявам трактористи и архитекти,м/у които разликата е голяма.А освен това,отговорили на въпросите?-Не.Ще ми бъдеш от полза,само ако можеш да отговориш на 2ри,3ти и 5ти въпрос..нямам какво да кажа друго,плюс това повече не намесвай парите-знам къде живея и какво става в шибаната държава.Още като видях какво си написал,цитирам : "Ебати, последния път като си бях в България" - Аха,значи ти си емигрант?НАЛИ,кой глупак ще ти стои в Б-я?Малко е лесно от чужбината :)

AliceSw
11-12-2012, 14:29
Нали баща ти е в сферата, що не питаш него...бих ти отговорила като хората, но си невъзпитан и се заяждаш.

каквито се сетиш инженери има - от пътни, които правят мостове, до електро, които определят къде ще е болтчето на контакта.

Nakadah
11-13-2012, 07:53
Бай Ганьо си е Бай Ганьо... Всичко което ти трябваше е в моя първи пост. Жалко, че не ти стига акъла, че да се замислиш малко...


Малко е лесно от чужбината :)

И 1 роднина така викаше наскоро. Как никога нямало да се върне в България и как там е било отврат и как хората били пълни селяни блаблаблабла и колко е прекрастно в Англия. 3 месеца по-късно си събра партакешите за България.

Не говори без да знаеш!!!

За твой сведения той прави 3.5к на месец в България...

SHPAIdURmeN
11-13-2012, 16:47
Ам авторе Nakadah ти каза от какво имаш наистина нужда да знаеш.