PDA

View Full Version : Проблем с палеца на левия ми крак.



Dkeyz
11-11-2012, 15:42
Здравейте. От известно време имам проблем е палеца на левия ми крак и той е, че нокътя ми се забива в кожата и продължава да расте навътре. Имаше инцидент преди 8 месеца някъде Февруари месец и от тогава имам този проблем. Отначало не болеше много, но след около един час започна да ме боли много. Още на другият ден отидохме на болница с мойте родители и казаха да го поливам с Риванол. Също така ми направиха и снимка, но не откриха счупена кост. От тогава до сега пръста ми не се е оправил. Нокътят си расте и пак се забива. Колкото и пъти да го режа при голяма болка всичко минава, но после пак старата песен на нов глас. Преди две седмици много силно ме настъпаха точно там и ми се спукаха 2та пръста (палеца и показалеца на левият крак). Вече съм като нов, вървя си, но нокътя се забива още повече и около пръста ми има рани и точно отляво и отдясно на нокътя има рани с гной. Днес след баня ги махнах за пореден път, но знам, че след ден, два пак ще се насъбере гной и нокътя ми пак ще отбие встрани. Моля помогнете, лекарите ми казват да го поливам с Риванол, но така и не помага..