PDA

View Full Version : Коса , помощ !



Miki26
11-11-2012, 18:56
Здравейте всички ! Косата ми винаги досега е била напълно права имала съм и бретон къс преди година (още беше права) бретона ми порасна и го пуснах назад и така диядеми фиби и всякакви темподобни назад . Обаче от 3-4 месеца косата ми стана чуплива (съвсеми леко посредата ) . Началото на този месец посетих фризьорката си за подстригване и подновяване на двата ми лилави кичури които бяха станали руси :D . И реших за разнообразие отново да си направя бретон . Нали тя ми изми косата исуши ми и ме изправи и на другия ден всичко ми бе наред , обаче от другия ден бетона ми се чупи , една част от краищата му се как да кажа прегъват на пред , а другите назад - къдрят се . И съм страшно смешна . Сутрин нямам много време да пускам пресата тъй като загрява бавно . Моля ви дайте ми някакви идеи как да го държа изправен целия ден или някакви прически на които ще им ходи бретон назад или настрани ! ПОМОЩ !

tatyanaa
11-11-2012, 19:12
Пробвай да изправяш бритона със сешоар и четка , а преди това термоспрей за да държи по-дълго . :))

titinkaa
11-12-2012, 10:40
Еми освен преса,друг избор не виждам.Ставай 5мин по-рано сутрин и веднага я включвай.Свърши си работата и малко преди да тръгнеш се изправи.Предполагам че за 10-15мин ще ти е загряла доста добре,щом е толкова слаба.

BamBamBo
11-12-2012, 12:18
^ + 1
Чупи ти се от пубертета , кажи сбогом на правата си коса и аз бях така и сега , ако не се изправя или накъдря косата ми е ужасна,така че свиквай. :)